520 Shares 943 views

Różnorodność dodatków do pizzy

Jednym z najbardziej popularnych potraw na całym świecie – Pizza. Okazuje się, za każdym razem jest wyjątkowy, szczególnie w domu, ponieważ polewy do pizzy często wykonywane są przez resztkowej zasady. Co nam zostało? Pizza – szybko! Ale żarty na bok. Polewy do pizzy – poważna sprawa. Ponieważ w rzeczywistości flan z ciasta drożdżowego z serem i wyjątkowy, a często bardzo smaczne tylko dlatego, że nadaje się do szerokiej gamy produktów (zarówno proste i pyszne), ale musi być obecny niezmienne pomidory i ser. Oto niektóre subtelności, które są najlepiej nie na nowo, ale pamiętaj: ciasto powinno być cienkie i chrupiące, piec do pizzy powinien być ogrzewany z góry, pizzy są rozłożone na całej powierzchni tego samego, więcej niż pięć nie jest warte podjęcia składników. To danie powinny być podawane na gorąco, i to nie podlega ogrzewania. Najsmaczniejsze polewy do pizzy można znaleźć w tym artykule, w oparciu o doświadczenia tych włoskich mistrzów piekarnika i drewna. Nawiasem mówiąc, to było w piecu, podobnie jak rosyjski, okazuje się najlepszym i poprawną pizzy.

Polewy Pizza z pieczarkami

Gotowane grzyby i cebulę podsmażyć na oliwie. Tortilla posmarowana masłem, posypane parmezanem i upieczone na chrupki. Rozplanowany grzyby, posypać parmezanem, i pizza piecze się do stopienia sera.

Pizza z kiełbasą

Smar ciasto cienką warstwą pasty pomidorowej (domowej roboty sosem lepiej), umieścić kubek salami, kiełbasa szynka lub dowolny zaufanego całej powierzchni rozsypać posiekane oliwki i ser mozzarella wypełnić to wszystko. Pieczemy aż ciasto jest gotowe.

Polewy Pizza z kurczakiem

Wędzone lub gotowane kurczaka zrobione (tutaj można użyć resztki z poprzednich posiłków), boczek i oliwki pokroić. smar ciasto z roztopionym masłem lub po prostu z oliwą z oliwek, okładka z cienkie plasterki pomidorów parzonych i oshkurennyh, rozprowadzać równomiernie kurczaka i oliwek i posypać tartym serem i zapiec.

Polewy Pizza z jajkiem i koperkiem

Smar ciasto, następnie sos pomidorowy, włożyć drobno posiekanej wędlinie żadnych TOP – plasterki jajko. Posypać koperkiem, dodać drobno starte ogórki, pokrycie posiekane na drobnej tarce ser twardy. Piec.

Polewy Pizza z mięsem

Mielone mięso smażone z cebulą, solą i pieprzem, można dodać jakieś zioła i przyprawy. Czerwona cebula pokroić w bardzo cienkich pierścieni lub pół pierścieni. Smar ciasto, włożyć pomidory (plastry pomidora może być, jest to możliwe – sos), a następnie mielone, a na nim czerwony łuk. Zasypianie z tartym serem i zapiec.

Polewy pizzę bez sera

Gotowane kurczaka pokroić na małe kawałki. Smażyć w oliwie z oliwek, siekane cebuli i marchwi. Na ciasto umieścić zazharku, a następnie kurczaka. Top – drobno posiekane pomidory bez skórki i pokrojone papryki. Crush dwa ząbki czosnku i wymieszać miąższ z majonezem. Delikatnie (dostępny z worka ciasta) pokrycie powierzchni pizzy gęstej siatki do majonezu. Piec.

Polewy pizzę bez sera, masła i mięsa

Z ciasta z cienką warstwą majonezu, czosnek miesza umieścić plastry ogórki lub marynowana bakłażan, grzyby rozkładają trawione gęste pokrycie siatki majonezu i pieczony. Okazuje się być zaskakująco apetyczne i pyszne.