897 Shares 6548 views

Jak zrobić stracha na Maslenitsa. Maslenitsa wróble

Broad jest duszą narodu rosyjskiego. festiwale piosenki, Cyganie z niedźwiedziami, bałałajka i wódki – to co Rosja kojarzy się z cudzoziemcami, choć wiemy, że nie jest to prawdą – przynajmniej na razie, jak iw życiu codziennym. Przez cały czas rosyjskie ludzie uwielbiają świętować swoje wakacje od Wielkanocy do zapusty. Były czasy, rytuały, modyfikować, zmieniać w zależności od wieku, ukryte, ale pozostał w naszych sercach. I święta, które weszły od starożytności, są nadal najbardziej ulubionym. Nawet modne biodrówki nie może oprzeć naleśniki babci i ludzi nastawionych na zdrowie, szczęśliwy, aby pomóc sobie ciastka. Wszystko to – powód do imprez firmowych: one są kochane w szkole iw biurze. Obecnie Internet jest pełen artykułów i scenariuszy Maslenitsa. można codziennie spotkać na przerwę na kawę, istotnych tematów dnia, i można spędzić cały tydzień w jednym ostatni dzień karnawału. A jeśli zdecydujesz się angażować w przebiegu festiwalu, konieczne jest zbadanie jej historię, podstawowe zwyczaje i tradycje, a także dowiedzieć się, jak zrobić wróble z Maslenitsa.

oleisty tydzień

Zaczęło się bardzo cicho. Poniedziałek, przygotowanie lodu i śniegu rozrywki, w którym udział było to bezwzględnie konieczne, jeśli nie chcą spędzić starość w żalu i kaleki. Szwagierka poszła do rodziców i starszych omówione w godzinach wieczornych, aby zadzwonić do kogoś, a co do leczenia. Pierwsza próba dał ubogim. Na Zaigrysh i zaczął się bawić – jedzenie z brzucha, wyśmiać, zabawy, żarty i przyzwyczaić się do narzeczonych … i następnego dnia jego matka-teściowa poszła do – na szkle, a także do naleśników. Te krewni byli głównymi bohaterami wszystkich widokach. Ten dzień nie jest za nic nazywany smakoszy – Później Środa zemsta sobie na obżarstwo. W czwartek, niepohamowana radość zaczęła się walce na pięści, gry i zabawy. Maslenitsa wróble już widział światło i jeździć po ulicach. Piątego dnia tygodnia Tiffany i jej przyjaciele załadowanego razy wrócić do swoich mężów córki – jako teściowa-loves-i szacunku. Aw sobotę kontynuował wyjazdy do odwiedzenia i uroczystości. goście synowa zatrzaskowe, głównie krewnych męża. Wszystko to towarzyszyło prezentacji prezenty i pyszny obiad. Na Shrove niedzielę chłopi chodzili do kościoła. W tym dniu zdecydowano przeprosić wszystkich tych, którzy skrzywdzili ludzi przypadkowo dołączyć do posta z czystym sumieniem. Stopniowo ustąpiły zabawa, pół zjedzone naleśniki były spalone i gadżety do połysku przetarł potraw. I oczywiście, że spalił kukłę Carnival jako symbol śmierci i odrodzenia.

tradycja dzisiaj

Pomimo faktu, że tydzień nie jest świętem państwowym, zabawa jest nadal prowadzone. Oczywiście, od tego czasu wszystko się zmieniło: tak naleśniki nadziewane zapusty, a nawet wtedy nie zawsze – to jest to, co kojarzy nam się z tłuszczowym tygodnia. Każda rodzina ma swój własny przepis, który jej się podoba co najmniej kilka razy w tygodniu po obfitym domu i gości. Scarecrow na Ostatki zima nie jest tak powszechne. W wielkim płonącym miastem rytuału słabo wykonalne. Ale jeśli chcesz ożywić tradycję, to ten artykuł dowiesz się, jak zrobić wróble na Ostatki, i pokonać jego wygląd.

protagonista

Tak, kocham, aby uczcić to wydarzenie w szkołach. Wydać wszystkie rodzaje gwiazd muzyki pop. A potem rodzice muszą głowią nad pytaniem: „Jak zrobić stracha na wróble?” Tak, a nie po prostu zrób to, a zamieni się w obchody. Co do zasady, wszystkie dni tygodnia rozgrywane są w jeden wieczór, na tym samym etapie. Jak zrobić nadziewane Pancake występy głównego bohatera? Umieścić go w środku sceny: od czasu do czasu odnoszą się do niego w przejściach między scenariuszu przejścia, jazdy taniec kołowy, i tak dalej. Dokonywanie nadziewane Ostatki – nie jest zbyt czasochłonna sprawa. A potem spojrzeć na ten proces.

Hack „nadziewane” własnymi rękami wykonanych

Najpierw trzeba odnosić się wielkość miejsca, gdzie można nagrać kukłę, i sama wielkość lalek, bo jeśli przeprowadzone obchody w otwartym polu, im większa liczba, tym lepiej. Następnie znaleźć podstawę: może to być kij lub drewniany słup, dość wysoki i silny. Następnie w przypadku małych. Do napełniania nadziewane lepiej użyć słomy. Następnie wziąć starą sukienkę babci lub niepotrzebnego tunikę i golfie, który jest już mały dla Twojego dziecka. Ręce trzeba szyć tkaniny – wybierz naturalne i lekkie. Tak więc, z płaszczem ze słomy, tak że Carnival był naprawdę solidnie, soczysty, wszystko z nią być. Wystarczy zrobić z frędzlami rękawicach lub lnianych. Przyszyć je do rękawów. Umieścić na górnym sukienkę lub tunikę, która została właśnie nadziewane w maxi. Głowica uszyć samemu – jak płaskiej okrągłej podkładki. Nabić mu taką samą słomę. Można nosić perukę lub nawet kilka loków, więc spod jej szal, który będzie zamknąć przejście od ciała do ciała. Umieść słup w głównej części wypchane zwierzęta, a potem głową. Zamiar ukryć chusteczkę. Facial nadziewane unosić urody: czerwone usta, policzki, oczy, ołówkiem węglem. Pamiętaj, aby zostawić otwartą przestrzeń, należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa! Tworzenie nieznaczne wgłębienie trzymać, światło … Spędź taniec! Pamiętaj, aby ugotować coś na bezpiecznej stronie (dosłownie): piasek lub wodę.

Garnitur i wariant z suchych gałązek – mogą one być umieszczone jak w motanki lalka rozpowszechnione wśród ludzi. To może zrobić więcej, a papier – jasny strój. Do podstawy będzie pasować i miotła: rozebrać go, czyli pociągnąć za wszystkie sznurki. Najszersza część miotły – spódnica. Weź kawałek gałązki i umieścić je odciąć końce, które są przepiękne. Następnie włożyć pręty tuż nad środku gęstej części. Tie miotłę u podstawy szerokie, bezpieczne i „ręce”. Teraz umieścić nadziewane w coś jasnego. Można zrobić sukienkę z papieru, a następnie pozostawić maksymalnie „drewniany” przestrzeni i nie są rysowane strach na wróble twarz. Lub zrobić sobie głowy, jak to opisano w poprzedniej metodzie. W bardzo małej skali produkcji wyrobów Pancake ołówków. Weź ołówek jako podstawa do krzyża, a potem – jak w poprzednich metod. można wypełnić wypchane watą. Można zrobić stożek papieru, tak aby dotarły do przekraczania dwa ołówki. Stożek – przepony. Następnie uszyć strój jasne plamy.

Jak zrobić kukłę Pancake dzień w biurze?

Naturalnie, taka szeroka Razgulyai od pracowników biurowych nie działa, ale można również dobra zabawa. Wybierz jeden dzień, kiedy zgromadzi wszystkie naleśniki, ciasta, galaretki i tak dalej. Odkryć tradycje lub odegrać sceny z kolegami: Rezerwy na tym starym i śmieszne ubrania. Do Mardi Gras był sukces, konieczne jest i nadziewane – ale jak to zrobić i więcej palić? Aby to zrobić, należy dopasować różne opcje. Dokonanie podobiznę jednorazowego papieru, który w biurze wystarczająco dużo. Wychodzić – i tylko tam, w miejscu palenia, nagrać swoją podobiznę. Ostrzeżenie! Należy zawsze brać pod uwagę bezpieczeństwo. Papieru naklejek Pitch Babu origami. Pamiętaj, że jako dziecko nie „śnieżkami” wykonane z papieru o poranku? Z tej samej bryły papieru niewidomych przez kobietę – to ty i wróble. Jeśli oparzenie robi niczego nie chcemy, ale musimy oddać hołd tradycji, jak również zniszczyć wróble, uczynić kobietę z kurczaka lub coś jadalnego. Na przykład, kurczak z pysznym skorupy, można ubierać się w warzywach, sadzić ziemniaki i szyi krawat płócienną chusteczkę. Najważniejsze – piękny design, a następnie wyłączyć zimie będzie wielkim sukcesem. Zrób wróble z kulkami i wpakować je do tego samego starego sukienkę i szal – i „pożreć” im.

Scarecrow-Pinata

Aby przeprowadzić „na gorąco”, można użyć pojęcia karnawału wizerunków papier-mache. Ale my nie spalić. Spędź Pinata – gra to, co musimy omacku kij jak najwięcej uderzyć wróble, które są ukryte słodycze i inne drobne niespodzianki. Zwłaszcza takie szczęśliwe dzieci, ale również dorośli lubią grać dużo zabawy.

Odległość wady!

Z Maslenitsa wróble można przeprowadzić nie tylko zimą. Pożegnanie zimy, żegnamy się z faktu, że jesteśmy najbardziej niedogodności. Na przykład, możesz wysłać wróble na wietrze nasze braki. Aby to zrobić, należy zanotować, co Ci się nie podoba lub zapobiec spełnić swoje marzenia. Aby dokonać wróble i worek, wpakować go w formie papierowej życzenia. Nagrać kukłę, az przyjdzie i łatwość Najważniejsze – uwierzyć w swoje siły i pomóc Tłusta tygodni.

szeroki tydzień

Mardi Gras – mieszanka pogańskich rytuałów. Dziś ona była takim ciężarem, ponieważ nie pytamy ziemię i przodków płodności. Jednak każdy kocha święto na naleśniki, które jest świetne. Po tym wszystkim, tradycja nie jest zapomniany, a potem przyniesie je w przyszłości, a nasze dzieci będą jeszcze bardziej zadowoleni. Tak, a co nie jest powodem, aby bawić się tylko podoba, wśród zimowej depresji?