491 Shares 9042 views

Film „Krótki oddech”: aktorzy, role, działka

W melodramacie „zadyszki” aktorów grał popularne. Dodatkowo, fabuła filmów niezwykła historia miłosna. Być może dlatego film otrzymał pozytywną opinię od publiczności. Jaki film „Krótki oddech”? Aktorzy i historia przedstawiona w artykule.


historia

Alexander Zotov – bohater filmu „Krótki oddech”. Aktor, który dokonał tej roli znany jest przez taping „Azazel”, „Moskwa Saga”. Kiedy Aleksander był uniwersytet drugorzędne, jego rodzice rozwiedli się. Z jakiegoś powodu, to wydarzenie wzrosła facet przynieść wspaniałe doświadczenie. Zły na matkę, która rzekomo zdradził swojego ojca, bohater rzucił szkolenia i poszedł do projektu pokładzie. Następnie Aleksander udał się gorącym miejscu, gdzie otrzymał ciężką ranę.

Około dwa lata spędził w szpitalu, a po powrocie do domu, był pełen energii, aby rozpocząć nowe życie. Jednak Zotov naprzód dla wielkiego rozczarowania.

W wyniku obrażeń poniesionych w wojsku, a nie fizyczne, ale przede wszystkim psychologiczny, Alexander okazało nie do utrzymania jako człowiek. Dziewczyna Irina że tak umiłował, aby dowiedzieć się o niej, mówił dużo surowca i okrutnymi słowami. Alexander następnie próbował popełnić samobójstwo na żywo.

Na głównego bohatera jest bardzo opiekuńczy ojciec – jest kolejną postacią fabuły filmu „Krótki oddech”. Aktor, który zagrał postać, znaną widzom do kilkudziesięciu radzieckich filmów i serialu „swatki”. ojciec Aleksandra gotów zrobić wszystko, by uratować syna. A przede wszystkim boi się, że znowu próba ucieczki od życia. Podwładni Zotov Sr., który zresztą są jego bliskimi przyjaciółmi, dać mu dość dziwną radę. Mianowicie, szukać pomocy u przedstawiciela najstarszego zawodu. I jeden z jego przyjaciół, ojca głównego bohatera musi podjąć odpowiednią kobietę posiadającą doskonałe rekomendacje.

Człowiek podąża za radą przyjaciela. Plan się nie powiedzie. Aleksander wrócił do normalnego życia. On jest szczęśliwy. Jednak nie jest to mały punkt, który nie pasuje do jego ojca.

A młody człowiek zakochuje się w kobiecie o wątpliwej przeszłości, którzy nad nim przez dziesięć lat, a ponadto ma zamiar się z nią ożenić. I tu Zotov Sr. metamorfoza. Jeżeli pierwsza część to był miły, zrozumienie osoba. Drugi jest przekształcona błędnego osoby, regularnie prowokować skandale i plecionki typowo kobiecych intryg. Jest to melodramat fabuła „zadyszki”.

Aktorzy

Główną rolę odgrywa Ilya Noskov. Irina Efremova grał ukochanego Aleksandra Zotova w filmie „Krótki oddech”. Aktor Anatolij Wasiljew, grał rolę ojca głównego bohatera. Julia Mavrina – sfrustrowany narzeczonej Zotov. Film grał Yuri Kuznetsov, Alexander Majorow Valery Sołowjow Denis Kirillov, Alexander slastin Arkadiy Koval.

Ilya Noskov

Aktor zasłynął rolą Fandorin w filmie „Azazel”. Film ten został wydany w 2002 roku. Później Sox grał główną rolę w filmie „Saga Moskwa”, „Travesty”, „One Night of Love”, „Na krańcu świata”, „Wielki” i innych.

Irina Efremova znana widzom przede wszystkim z serii „dwa losu”. Aktorka zmarła we wrześniu 2016 r. Przyczyna śmierci – niewydolność serca.