514 Shares 2380 views

Brother DCP-150C – Przegląd przed zakupem

W dzisiejszym świecie, nie można zrobić bez asystentów, w postaci technologii. Przy zakupie komputera, zawsze jest potrzeba do drukarek i skanerów. Aby zaoszczędzić czas i przestrzeń preferencji MFP – Urządzenia wielofunkcyjne z funkcji, takich jak kopiowanie i skanowanie. Nie mniej ważne też jest, aby wydrukować fotografie. Dom i biuro, funkcje te odgrywają ważną rolę. Przy zakupie drukarki, wybór padł na jednego z przedstawicieli „rodzina» «» Brother, czyli brat przeglądu DCP 150c, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę pozytywne i negatywne strony urządzenia.
Brother DCP 150C, Gagat, kolorowa drukarka wspiera funkcję Platforma skanera i kopiarki. Skaner MFP, sprawia, że druk jednostronny. Nie – dupleksu. Maksymalna wartość oryginału być skanowane – A4. Ponadto, wspierane papieru formatu A5. Szybkość skanowania dokumentu w kolorze – 6 sekund, czarne i białe – 4 sekundy. Kopiarka BROTHER DCP 150C, służy zarówno do czarno-białych i kolorowych dokumentów. Minimalna waga, która jest zgodna z kopiarki – 25%, maksymalna – 400%. Minutę, kopiarki wielofunkcyjne firmy Brother DCP 150C, tworzy do 20 kopii jednej kopii kolorowych i 18 kolorów. Obsługuje drukowanie: błyszczący i matowy papier fotograficzny, koperty, karty i etykiety. Pojemność podajnika papieru – 100 arkuszy. MFP wymiary są następujące: 398 mm – szerokość 150 mm – wysokość 360 mm – głębokość. Waga – 7 kg.
MFP ma 4 naboje: czarny, cyjan, magenta i żółty. Niniejszy CISS – system zasilania atramentem ciągły. Co sprawia priter, model Brother DCP 150C, bardziej wygodne i funkcjonalne. Jedno napełnienie zasobnika, przeznaczony do 300-350 stron, ale wiele badań i opinie wykazały, że średnia żywotność kasety wystarczy na 100-200 stron. Systemy, które kontrolują ilość tuszu – chipsy, no. Minus BROTHER DCP 150C, jest wysoki koszt naboju. Racjonalne rozwiązanie byłoby kupić Kartridże, które pozwoli zaoszczędzić pieniądze i czas spędzony na wycieczkę do sklepu. Jednak cena tuszu jest dość znaczna. To znaczy, nie „kupił”.
Plus BROTHER DCP 150C, jest możliwość drukowania bezpośrednio z karty pamięci i aparat. Również obecność ekranu LCD – i USB – interfejs, dzięki czemu MFP bardziej komfortowe i łatwe w użyciu.
Ploter funkcji, faksowanie i drukowanie na płytach CD i DVD – nie. Również kolejny nieprzyjemny aspekt, jest obecność szumu, który publikuje MFP, w pracy. Minus BROTHER DCP 150C, jest brak interfejsów Wi-Fi i Bluetooth.
Po wybraniu inżynierii komputerowej i jej „Akcesoria”, powinny być dokładnie i starannie rozważyć wszystkie dostępne opcje. Nie mylić z zakupem, schludny i pomóc krok po kroku i badania wszystkich zalet i wad produktu. brat Urządzenie DCP 150C, ma swoje zalety i wady. To urządzenie wielofunkcyjne łączy w sobie dobrą jakość przy atrakcyjnej cenie absolutnie nie. Mam nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci wybór!