377 Shares 6092 views

Semigin Giennadij Yuryevich: biografia, działania i ciekawostki

W rosyjskiej politycznej Olympus Gennady Semigin utożsamia się z etatystyczny-patriotyczny. On jest wybitnym przedstawicielem opozycji, nie pierwszy rok próbuje zgromadzić strukturę, deklarując się patriotyczne siły kraju.


Lider „Patrioci Rosji” w swoim programie wyborczym oparł swoją koncepcję miłości do ojczyzny, budowniczych na wiedzy i szacunku dla przeszłości i teraźniejszości. Według polityka, państwo reprezentowane przez wysokich rangą urzędników powinny w pełni chronić prawa i interesy zwykłych obywateli.

Gennady Semigin – doświadczony publicznego postać, polityk i biznesmen. Obecnie aktywnie uczestniczy w kampanii wyborczej w naszym kraju i nie pozostawia nadzieję, że nadal będzie zaangażowany w zarządzanie sprawami publicznymi.

Lata dzieciństwa i dojrzewania

Semigin Giennadij Jurewicz, którego biografia jest interesujące dla politologów, urodził się 23 marca 1964 roku w miejscowości Dunaevcy (Województwo Chmielnicki, Ukraina). Jego ojciec – emerytowany pułkownik, a matka – prosty inżynier. Szkoła przyszłego szefa „Patrioci Rosji”, a ukończył w Smoleńsku.

Po otrzymaniu matury, Semigin Giennadij postanawia wprowadzić Wyższą wojskowo-polityczna School. SS Turkus, położony w stolicy Łotwy. Z powodzeniem zdał egzaminy i został studentem Uniwersytetu powyżej. W połowie lat 80. młodzież otrzymała upragniony dyplom, w którym czarno-biały, że otrzymał „zawodu historyk i politolog.” Po Semigin Giennadij przez pięć lat, służąc w siłach zbrojnych.

Na początku lat 90-tych młodych ludzi zdemobilizowanych, dochodząc do stopnia porucznika.

Pierwsze kroki w biznesie

Potem zaczęła przyciągać sfery gospodarczej. Semigin Giennadij tworząc strukturę badawczą „Centrum gospodarki” i spółki akcyjnej „Akros”. Jakiś czas później absolwentem szkoły wojskowej-polityczny ustanawia rosyjskiej grupy finansowo-przemysłowe (RFPG), która stopniowo obejmuje spółki profilowane w dziedzinie budowy i projektowania transakcji na rynku nieruchomości, inwestycji, finansów, przemysłu ciężkiego. Niewątpliwie jest to dobry początek zapewnił sobie Semigin Gennadiy Yu. Firma zaczęła przynosić mu dobre „dywidendy”: niektóre źródła twierdziły, że jego towarzysz był Aleksandr Ruckoj. Ale w połowie lat 90-tych, firmy RFPG poważnie nadszarpnięte. Były poważne podejrzenia, że struktura biznesu zaangażowanych w fałszywych programów, co spowodowało szkodę dla wydziału wojskowego.

W późnych latach 90-tych Semigin Giennadij nieco przesunięte priorytetów w działalności gospodarczej poprzez tworzenie szereg firm, które miały zapewnić doradztwo, audyt i usługi prawne. Przedsiębiorca wykazał również zainteresowanie w branży budowlanej, kontrolowanie dwóch struktur zaangażowanych w budownictwie mieszkaniowym (LLC „farn-trade” i LLC „Arcturus Story”).

Ponadto Semigin Giennadij Yuryevich odpowiedzialnych mediów gospodarstwo „Wolność słowa”, który zawiera kilka głównych mediów: „Native gazeta”, „Narodowy Aktualności agencja”, „Journal polityczne”.

Kariera w polityce

We wczesnych latach '90, przyszły szef «Patrioci Rosji» dołączył do partii komunistycznej. Ale wkrótce reżimu komunistycznego w tym kraju został obalony, a Giennadij Jurewicz musieli szukać nowych horyzontów w polityce. Nosi się pomysł utworzenia Kongres rosyjskich kręgach biznesowych. Ta struktura społeczna była konsolidacja przedstawicieli biznesu, którzy wyrazili zgodę na sfinansowanie reformy w kierunku gospodarki rynkowej.

W okresie od 1992 do 1994 Semigin był członkiem Rady Biznesu (organ utworzony pod głowę państwa) i był w kierownictwie Rosyjski Związek Przemysłowców i Przedsiębiorców (RSPP).

W połowie lat 90-tych Gennady Yuryevich ustanowić krajowy fundusz społeczny Nauka (NONF). Za pomocą tego podmiotu prawnego sfinansowała kilka organów publicznych, takich jak NGO „Instytutu prawa i orzecznictwa” i NGO „Centrum ochrony praw ekonomicznych i socjalnych obywateli.”

Z „left”

Następny Semigin Giennadij Yuryevich zaczyna bliski kontakt z liderem Komunistycznej Partii Gennadiem Andreevichem Zyuganovym i oferuje pomoc finansową dla jego partii. Przy wsparciu ze strony komunistów, był przetrzymywany w izbie niższej parlamentu z list partyjnych (trzeci zwołanie). W biznesmena Dumy został asystentem na głośnik. W 2003 roku ponownie spada do organów ustawodawczych Partii Komunistycznej.

Wydalenie z partii komunistycznej

Wkrótce po wyborach do parlamentu drugiej Gennady Jurewicz był skandal z szefem Partii Komunistycznej. Ziuganow Semigina wykluczony z partii, mówiąc, że on starał się bandytów sposób, aby uchwycić jego „dziecko”. Po tym, biznesmen stanąć na boku lekkich stron, które promowane lewej i patriotyczne idee. Na jesieni 2004 roku z powyższych struktur stworzyć sojusz polityczny, który będzie nosił nazwę „Patrioci Rosji”.

Rada Koordynacyjna przyszłej partii będzie kierował Semigin. W lecie 2005 roku oficjalnie zarejestrować partię „Patrioci Rosji”.

„Narodowy” rząd

Wiosną 2005 Semigin Giennadij Jurewicz, którego biografia zawiera wiele ciekawych rzeczy, tworzy tak zwany rząd „ludowa”, który obejmuje przedstawicieli kilku partii lewicowo-patriotycznym znaczeniu: „duchowego dziedzictwa ojczyzny”, „Rosyjska Partia Emerytów”, „All-Russian Communist Party of the Future” „Dla godnego życia”, „Partia Ludowa Federacji Rosyjskiej” i innych. Rząd wprowadził i kilka głównych organizacji pozarządowych. Nowe ciało było zaoferować alternatywę dla obecnego tempa rozwoju kraju.

Partii „Rodina”

Po projekt „Rząd Ludowy” Giennadij Semigin (partia „Patrioci Rosji”) nadal jest w stanie niezależny poseł do Dumy Państwowej. Pod koniec 2006 roku, biznesmen niespodzianka przylegających do „ojczyzny”, który już zawiera oprogramowanie „Narodnaja Wola” i SEPR.

Jakiś czas później, w drodze głosowania, zdecydowano, że Gennady Yuryevich 2007 będzie na czele partii, przestępując z czołowych pozycjach Siergiej Baburin. Należy zauważyć, że procedura została przeprowadzona przy braku Baburin. Jego oczywiście nie pasował do nowej sytuacji.

opozycja

Przeciwko nowym szefem „Homeland” został przedstawiony przez szefa SEPR Wasilija Shestakov. On również wypowiedział się przeciwko zmianie nazwy frakcji w unii ( „Narodnaja Wola” -SEPR- „Patrioci Rosji”).

Ale Gennady Yuryevich nie przywiązują dużej wagi, a na początku 2007 roku przeprowadził się na posiedzeniu frakcji, która już przystąpiła do „Patrioci Rosji”. Semigin następnie wykonał 15 inicjatywy ustawodawcze.

Ale Siergiej Baburin nie chciał tak po prostu porzucić swoje pozycje: groził, że jeśli znowu nie będzie kierował struktury „Update”, „Narodnaja Wola” i SEPR będzie pochodzić z „ojczyzny” i założył własną „Patriotyczna Unia Ludowa” i " patrioci Rosji „pozostanie sam. Następnie Baburin i Shestakov nadal postanowił skonsolidować, ale rejestracja „Patriotycznej Unii Ludowej” zostały odrzucone.

koalicja

Na jesieni 2007 roku, Giennadij Semigin, którego biografia wydaje się nie idealne dla wszystkich, z Seleznyov, Rogozina, Savelyev podpisał dokument, w którym polityczny sojusz „Ojczyzna – Patrioci Rosji” zostanie utworzony. Zgodnie z zamysłem twórców tego projektu pozwoliło na konsolidację wszystkich sił patriotycznych i ich udziału w kampanii wyborczej do Dumy Państwowej.

Ale w zimie 2007 wybory Semigin i jego partia zakończyła się fiaskiem, a więc 5-th Zwołanie biznesmena Dumy przegapić.

Okazały się nieskuteczne, a ostatnie wybory do niższej izby parlamentu. Dla „Patrioci Rosji” w 2016 roku głosowało tylko 0,59% wyborców.

Ale mimo to polityk zamierza w przyszłości zemścić, a jednocześnie realizować swoje ambicje polityczne.

Hobby i stan cywilny

Na Giennadij Semigin wypoczynku, którego biografia jest daleko od znajome wszystkich zaangażowanych w sport, szkolenie w pływaniu, sporty walki, gry w tenisa. W 1982 roku zdobył pierwsze miejsce w Mistrzostwach Karate ZSRR. Ta forma sztuki walki przedsiębiorca posiada tytuł Master of Sports. Ponadto, jest to kandydat na mistrza sportu w judo i boksu.

W wolnym czasie polityka lubi słuchać muzyki klasycznej, preferując takich kompozytorów jak Czajkowskiego, Bacha, Mozarta. Potrafi grać na gitarze, akordeonie i fortepianie. On też czyta literaturę rosyjską. Wśród ulubionych pisarzy – Honore de Balzac, Lew Tołstoj, Dostojewski Fiodor, Michaił Bułhakow. Gennady Yuryevich – laureatem Nagrody Państwowej Rosji, posiada szereg wyższych. Obiekt miał mieszkanie 6-pokojowe i samochód „Mercedes”.

Biznesmen jest żonaty i ma troje dzieci: syna i dwie córki.