189 Shares 4542 views

wargi sromowe z tworzywa sztucznego: AGD

Niestety, z wiekiem skóra traci swoją elastyczność, tak wstydliwe wargi zaczynają zwisać trochę. Plastyka – dość popularny zabieg chirurgiczny, który pozwala na zmianę kształtu i wielkości warg sromowych mniejszych. Wielu pacjentów mają do czynienia z problemem asymetrii warg sromowych i nadmiernego ugięcia skóry w strefie intymnej. Odkształcenie parę fałd skórnych po ciąży i porodzie, uraz, ciężką utratę wagi, zmiany hormonalne. Co do zasady, skośności i wydłużenie warg sromowych małych jest wrodzona. Dla wielu pacjentów, problemy te są wrodzone.


Uważane przerostowa wargi, której długość w przyczepności bocznej przekracza pięć centymetrów. Po operacji, ich długość jest mniejsza niż dwóch centymetrów. Plastikowe sromowe wzrost samooceny, stres i niepokój. Obecność długich warg sromowych powoduje dyskomfort podczas seksu. Obcisłej odzieży (np jeans) może powodować ból. Kameralny Plastic jest wykonana w celu zwiększenia atrakcyjności seksualnej. Dość często po wyżej wymienionych tworzyw wrażliwości seksualnej wzrasta sromowymi. Niektórzy pacjenci zgłaszają wzrost wrażliwości seksualnej, wielu czuje się bardziej wyzwolone i pewne siebie pod względem intymnych.

Co do zasady, z tworzyw sztucznych warg sromowych jest wykonywana w warunkach ambulatoryjnych. Cały proces trwa zwykle około dwóch godzin. Operacja jest wykonywana przy użyciu specjalnego lasera, nożyczek lub skalpela. Po tych manipulacjach rana goi się szybko, a region ten charakteryzuje się intensywnym obiegu.

Kontur korekcji z warg sromowych może zwiększyć wstydliwe wargi bez zabiegu. Procedura ta pozwala na powrót warg sromowych byłego napięcie i elastyczność, aby nadać im bardziej młodzieńczy, piękny i estetyczny wygląd.

Kameralny Plastic sromowe: istota metody

Ta procedura jest bardzo prosta i trwa około 60 minut. Wstrzykiwanie Sposób warg sromowych szczególnego leku podawano kwas gialouranovoy oparte. W wyniku manipulacji objętości wargi zostanie zwiększona, skóra jednocześnie dokręcone. Przed przeprowadzeniem tych manipulacji w intymnej powierzchni skóry znieczula.

wargi sromowe plastyczne: świadectwo

  • ugięcia, asymetrii i rozluźnienie mniejszych warg sromowych;
  • utrata napięcia i elastyczności;
  • tracić z warg sromowych.

Przeciwwskazania

  • padaczka;
  • chorób onkologicznych;
  • choroby krwi;
  • laktacja;
  • opryszczka w ostrej;
  • ciąża;
  • chorób zakaźnych.

Kontur warg sromowych z tworzywa sztucznego – alternatywa dla chirurgii plastycznej. W przeciwieństwie do chirurgii plastycznej, ta procedura odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Procedura, wyniki mogą być widoczne od razu, i praktycznie bez okresu rehabilitacji. W nowoczesnych szpitalach kameralny plastik jest produkowany przez kilka metod: elektrokoagulacji, fal radiowych i klasyczny sposób chirurgicznego.