887 Shares 4224 views

Jak wypełnić tatuaż? Szkice, narzędzia, proces tatuowania

Kilka lat temu, w naszym kraju, tatuaże były postrzegane ambiwalentny. Rysunki na ciele w tym czasie były głównie wojskowych i ludzi, którzy odwiedzili „miejsc nie tak odległa.” Dziś sytuacja zmieniła się dramatycznie, a salony tatuażu otwarto w wielu miastach. Jednocześnie, nie wszyscy, którzy chcą mieć niezwykłą pektorał wzór zapisany do mistrzów. Wiele osób zastanawia się, jak wypełnić tatuaż własnego domu.


Plusy i minusy domu tatuaż

Staje się tatuażysta nie jest tak proste jak się wydaje na pierwszy rzut oka. W tym zawodzie trzeba przejść przez specjalizującego edukacji. Tatuaż artysta powinien być również dobrym artystą. Zazwyczaj wszyscy początkujący w tej dziedzinie przez długi czas poćwiczyć umiejętności z maszyną tatuażu, równolegle do nauki podstaw rysunku. Ważne jest, aby zrozumieć, że gdy tatuaż, ryzykujesz nie tylko ich własnego wyglądu, ale także zdrowie.

Brzydki rysunek może być zmniejszona lub farby. Jeśli w trakcie tatuowania będą rejestrowane infekcji, konsekwencje mogą być bardzo przerażające i nieprzewidywalne. A jednak, mimo to, wielu fanów rozmawiać o tym, jak wypełnić tatuaż w domu. Niektórzy nawet odważył się do takich procedur. Wystarczy odwiedzić sprawdzonym mistrz to gwarancja pięknej i bezpiecznej tatuażu.

Każdy, kto zdecyduje się na doświadczeniach krajowych, konieczne jest, aby dokładnie zbadać szczegóły i cechy procedury. Ośmielił się zrobić sobie tatuaż w domu siebie lub kogoś całkowicie wziąć odpowiedzialność za zdrowie „klient”.

Homemade tatuaż bez specjalnego sprzętu

Dawno, dawno temu w oficjalnej sztuki tatuażu naszego kraju nie istnieje jako zjawisko. Wszystko tatuaż, zwany potocznie „tatuaże”, zostały wykonane w zakładach karnych, jednostkach wojskowych i kuchniach.

Teoretycznie procedurę tatuowania polega na wprowadzeniu pigmentów do głębszych warstw skóry. W związku z powyższym, w celu zapewnienia sobie tatuaż, konieczne jest, aby przebić skórę i za pomocą narzędzi wprowadzonych w mikroranki farby. Przy takim rozwiązaniu barbarzyński tatuażem na przebicie skóry za pomocą dowolnego igły, na przykład przez zszycie lub strzykawek.

Znacznie trudniej jest dobrać farbę. Jednym z najlepszych dostępnych opcji – od długopisów atramentu, niektóre domowej roboty „rzemieślników” są wykorzystywane jako barwniki do druku. Ważne jest, aby zrozumieć, że takie farby mogą powodować alergie. Na jakość gotowego tatuażu nie można mówić, ponieważ barwnik nie jest przeznaczone do takiego użytku, można zmienić jego kolor lub „niewyraźne”.

Zestawy dla amatorów tatuażu

Jedną z nowości na rynku produktów dla artystów tatuaż – zestawy, które zawierają wszystkie niezbędne materiały i narzędzia. Minimalne wyposażenie: farby, niektóre specjalne igły i zestaw sterylnych chusteczek. Najczęściej w takich zestawów jest tylko czarny kolor, czasami nawet jeden lub dwa dodatkowe. Należy zapoznać się z instrukcjami dotyczącymi użytkowania. dla igły tatuażu jest znacznie wygodniejsze i bezpieczniejsze w użyciu niż jakikolwiek konwencjonalny. Uważa się, że za ich pomocą można zrobić obraz bardziej gładka i piękna.

Profesjonalna maszyna tatuaż i farby

Teoretycznie, aby wypełnić tatuaż w domu, można kupić profesjonalny sprzęt do tatuaży. maszyny rotacyjne i specjalne tusze są sprzedawane swobodnie prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Warto zauważyć, że cena takiego sprzętu jest stosunkowo wysoki. A jeśli chcesz ograniczyć tatuaż, warto zwrócić się do salonu tatuażu.

Praca z maszyną tatuaż ma dużo subtelności i niuansów. Korzystnie przed rozpoczęciem zwiedzania różnych igieł i przynajmniej trochę praktyki. Spróbuj wypełnić tatuaż wzory na kawałku starego linoleum lub świńskiej skóry. Początkujący mistrz jest ważne, aby czuć się igłę wprowadzanych głębię różnych oznaczeń stosowanych w fundamencie.

Przygotowanie do coraz tatuaż

Musi zaczynać się od wzorca selekcji. Jeśli tatuaż jest wygrawerowany amator rzemieślnik powinien wybrać coś bardzo prostego. Na przykład, niektóre symbolu lub napisu. Narysować żądany wzorzec lub szukać gotowe szkice tatuaży. Kolejny etap – obsługa narzędzi i przygotowanie terenu. Zanurzyć igły i zbiornika tuszu w alkoholu. Metalowe narzędzia może być również kalcynowano w piecu w temperaturze 180 ° C. Wycierać wybrany do tatuażu antyseptyczne skóry. Teraz jest czas, aby zastosować wzór na skórze. Proste symbole można wyciągnąć z uchwytu. Coś bardziej skomplikowane powinny zostać przeniesione za pomocą specjalnego papieru transferowego.

Jak wypełnić tatuaż w domu: krok po kroku

Smar Wazelina tłumaczone wzór skóry, a następnie przechodzi do karmienia. Jeśli używasz konwencjonalnej igły do tatuażu, konieczne jest okresowe zanurzyć w farbie. Barwnik wlać do małego pojemnika. Spróbuj wprowadzić igłę pod skórę nie jest zbyt głęboka.

Wielu początkujących, którzy są zainteresowani, jak wypełnić igły tatuaż, zapytać ile to boli. To wszystko zależy od indywidualnego progu bólu. Jeśli wątpisz w swoją tolerancję na ból, ma sens, aby całkowicie zrezygnować z idei zaczyna swój tatuaż.

Z technicznego punktu widzenia, tatuaż jest bardzo prosta. W celu farby wpadł do głębokich warstw skóry i zakorzenione w nich, trzeba trochę czasu, aby przerwać wybrany rysunek kontur. Nie zapomnij smarować skórę wazeliną i wytrzeć nadmiar farby.

Jak wypełnić tatuaż w domu z pomocą maszyny rotacyjnej? Sprzęt profesjonalny zużyte igły, podobne do tych używanych do tatuowania. Urządzenie kontroluje tylko algorytm i głębokość ich występowania w skórze. Przy użyciu profesjonalnego sprzętu w pierwszej sesji jest konieczne, aby wypełnić kontur wzoru. Jeśli planujesz dodać cienie i szkiców, należy poczekać do całkowitego uzdrowienia.

Opieki tatuaż po sesji

Po zakończeniu sesji, należy zastosować się do maści leczniczej skóry. Pokrywa górna folią spożywczą świeżego tatuażu. Po około 3-4 godzin, należy go usunąć i zastosować maść ponownie. W pierwszym dniu zaleca się, aby sterylny opatrunek i zmienić go co cztery godziny. Zatem konieczne jest zastosowanie maści gojenia. Nie wystarczy wiedzieć, jak wypełnić tatuaż. Z troski o tatuaż w okresie gojenia zależy od jakości i kolorowe go. Poczynając od drugiego dnia po zabiegu, maść zastosowana w obszarze świeżego tatuażu trzy razy dziennie. Okres gojenia nie może uzyskać dostępu do sauny i basenu, opalanie i kąpiel w wodach otwartych.

Recenzje domu tatuaż

Sprzedam komplet dla domu tatuaż jest bardzo prosta. Ale taki zakup nie uczyni Cię profesjonalny tatuaż artysty. Domowe tatuaże zwykle otrzymuje skromne i niezbyt piękne. „Portaki” często określa się w środowisku zawodowym. Ponadto, dane te są stosowane na skórę często ludzie, którzy są daleko od sztuki sztuce tatuażu. Często robią „głupotę” w młodości.

Przed podjęciem decyzji o takiej procedury, spróbuj ocenić zgodność ich oczekiwań zamierzonego efektu końcowego. Jeśli naprawdę chcesz mieć jasny i piękny tatuaż, zapisać się na sesję do profesjonalnego mistrza. Jak wypełnić tatuaż, wiesz, że jest konieczne, aby zdecydować, komu powierzyć swoje zdrowie i urodę.