450 Shares 1445 views

Przydatne informacje: jak wyrazić jej mleko z piersi

Podczas karmienia dziecka na żądanie laktacji ustabilizować dość szybko, a mleko jest w zależności od potrzeb dziecka. A potem po prostu nie wymagają pompowania.

Giperlaktatsiya

Jak odciągać pokarm z piersi ręką? Niektóre mamusie nadal próbuje uciec mleka po karmieniu, nawet jeśli dziecko jest karmione na żądanie. Najczęściej szybko rzucić aktywność wyczerpujący i uruchomienia produkcji nadwyżek. Pojawia giperlaktatsiya gruczoły sutkowe rozpocząć wytwarzanie produktu dla bliźniąt lub dla bardzo żarłoczny dziecka.

Jak często trzeba wyrazić pokarmu

Najczęściej mleko przybywa więcej niż jest to wymagane, a jej nadwyżka powinna być „czysty”. Podczas przyjazdu mleka dekantuje wszystko bez reszty jest to niemożliwe, ponieważ substancje, które sygnalizują powstawanie nadmiaru mleka, pojawiają się w pierś tylko dzień później. Jeśli wyrazić całe mleko wcześniej niż jeden dzień, to powstaje tyle. Jeśli mleko pochodzi aktywny, matka powinna dać dziecku pierś tak często jak to pyta. Zlać nadmiar może być tylko wtedy, gdy dziecko nie chce ssać, a matka w piersiach jakieś bolesne odczucia.

Jak wyrazić mleko z piersi? W tym przypadku można spuścić wyciszenia, aby wyświetlić poczucie ulgi. Po urodzeniu, w pierwszych dwudziestu dni powinien działać podobnie. Większość kobiet po urodzeniu dziecka w pierwszym miesiącu zorganizować karmienie piersią, karmienie piersią jest stabilizowany w sposób naturalny, okresowe płukanie mleka znikną, a pierś jest miękka.

pobyt oddzielny

Jak wyrazić jej mleko z piersi? Zasadniczo z piersi pojawiają się problemy z matek w pierwszych dniach po porodzie, kiedy dziecko zostało wniesione w ramach reżimu, a on nie zawsze chciała ssać. W takich przypadkach, matki podczas karmienia jest konieczne, aby dać dziecku obu piersi, aby lepiej stymulować laktację. Na osobnej wykończenia wsparcia dziecka do karmienia z brodawki sutkowej, więc może nie chwycić pierś i piersi są opróżniane źle. Jak wyrazić mleka matki po urodzeniu dziecka? Na początku przed przybyciem mleka każdego podawania mogą być uważane przez dekantację. Ale jeśli dziecko podczas karmienia nie jest ssanie lub ssania leniwie, jego matka zawsze musi spuścić z obu piersi. Jeśli mleko nie przychodzi po dziecko rodzi się po 3-4 dniach, wymagać będzie dodanie dwóch dodatkowych pomp.

obrzęk

W takich przypadkach, tryb self-managed nie działa matka-dziecko, więc trzeba ograniczyć spożycie płynów dziennie do 3-4 szklanek. Jednocześnie trzeba dwa razy dziennie do pompowania obu piersi. Jeżeli dzień później stan nie ulegnie poprawie, dzień powinien być czas drenażu obu piersi całkowicie.

Trudności związane z podawaniem

Po rozdzieleniu w domu u dziecka, który jest używany do reżimu, mogą mieć trudności z karmienia piersią. Jak wyrazić jej mleko z piersi? Mama będzie musiała nauczyć się prawidłowego mocowania, kontroli i jakości uczenia dziecka ssania. W takich sytuacjach lepiej jest przejść na karmienie dziecka na żądanie. Przez dekantację fazy przez zmniejszenie liczby i wielkości mleku.