626 Shares 2946 views

Jak stosować słonej wody dla zdrowia?

Toksyny nagromadzone w organizmie człowieka przez wiele dziesięcioleci. Takie odpady mogą spowodować zatrucie, które ostatecznie prowadzą do rozwoju różnych chorób.


Aby oczyścić organizm z toksyn i poprawić go, eksperci zalecają szczególną oczyszczającą słoną wodę. Takie procedury wyeliminować ludzkie ciało niechcianych toksyn i przyczynia się do normalizacji wszystkich narządów i układów.

podstawowe informacje

Co jest Shank-Prakshalana? To czyszczenie słonej wody w całym ciele ludzkim. Technika ta jest często praktykowane jogi. Jest to bardzo łatwe do wdrożenia i bardzo skuteczne.

Shank-Prakshalana lub czyszczenia słoną wodę, pozwala usunąć z jelita grubego i całego przewodu pokarmowego resztki jedzenia i inne odpady.

Gdy osoba napojów specjalnie przygotowaną cieczą, przechodzi przez żołądek, a następnie wykonywanie prostych ćwiczeń fizycznych skierowane do jelit.

Procedura ta powtarza się tak długo, jak woda sól, która wychodzi jest klarowny i przezroczysty.

Według ekspertów, oczyszczanie słonej wody jest bezpieczny dla zdrowia ludzkiego. Podobna procedura może być wykonywana przez każdego, ale pod względem ścisłego przestrzegania wszystkich etapach.

technika

Słona woda jest prostym i skutecznym środkiem, przez który może być w domu, aby usunąć cały przewód pokarmowy. Jak wspomniano powyżej, jego wygląd, metoda ta jest wymagana przez indyjskich joginów. W dosłownym tłumaczeniu „Shank-Prakshalany” brzmi jak „działania Muszle”.

Sól woda nie jest absorbowana przez organizm, lecz przechodzi przez niego, jak przez powłokę. Główną zaletą tej metody jest to, że pozwala, aby oczyścić wszystkie części jelit i żołądka.

Istota tego sposobu postępowania polega na tym, że ludzie spożywają czczo specjalnie przygotowanego płynu. Sól, która jest dodawana do wody, powoduje to nie tylko wyjść w moczu, i wysyła go do jamy jelit, co prowadzi do globalnego czyszczenia, w którym korpus wszystkie toksyny.

Wskazania metodologie

Pić słoną wodę do samodzielnego czyszczenia jelita w następujących przypadkach:

  • Po utracie wagi. To nie jest tajemnicą, że wydalanie toksyn wspomaga utratę wagi. Ponadto, po takiej czyszczenia w ludzkich jelitowych znacznie poprawia funkcję przewodu pokarmowego i metabolizmu. To również pomaga zrzucić zbędne kilogramy.
  • W zaparć. Słona woda jest w stanie zorganizować pracę nie tylko żołądek, ale jelitach. Standardowych procedur z użyciem podobnych ciekłych zmniejsza występowaniu zaparć zminimalizowany.
  • Wzdęcia i wzdęcia.
  • Jeśli istnieje potrzeba normalizacji przewodu pokarmowego.
  • W celu utrzymania zdrowia jelit przez wiele lat.

Jak wygląda procedura?

Jak słona woda może być czyste jelita w domu? Takie środki terapeutyczne powinny zostać podjęte dopiero po przebudzeniu rano. Proces oczyszczania odbywa się w następujący sposób: człowiek, na czczo picia szkła słonej cieczy, a następnie wykonuje się proste ćwiczenia. Następny znowu pili wodzie i robi ćwiczenia.

Takie działania muszą być powtarzane, aż do osiągnięcia cały wytworzony roztwór.

Zgodnie z ogólną zasadą, do jelita spożywane około sześciu szklanki wody. Należy zauważyć, że im bardziej płynny pijesz, tym bardziej będzie to wyjście z jelita. Tak więc, po oczyszczeniu całą procedurę trzeba być absolutnie czysta woda.

cechy oczyszczająca

W czasie wykonywania, specjaliści z tej procedury nie jest zalecane, aby użyć papieru toaletowego. Wynika to z faktu, że słona woda podrażnia odbyt i szorstki papier zwiększa dyskomfort. Tak więc, jest to łatwe do mycia, po każdym ruchu jelit. Ponadto, w razie potrzeby, odbytu może być naoliwiony lub krem. Działania te zmniejszają podrażnienia i inne dolegliwości.

Ile w procesie czyszczenia stosować słonej wody? Jelito jest opróżniany po szóstym szkła z roztworu. Ogólnie rzecz biorąc, dla całej procedury, może zaistnieć potrzeba około 15 filiżanek wody. To zależy od stopnia żużlowania części ciała i zanieczyszczenia jelita.

Specjaliści ostrzegają, że w tym samym czasie nie powinny spożywać więcej niż trzy litry solanki. Po wyjściu z ciała wychodzi całkowicie przezroczysta ciecz może pić 3 filiżanki konwencjonalny ciepłej wody bez soli.

Jak zrobić słonej wody?

Wymagane jest tylko woda i soli do wytwarzania środka do czyszczenia. Chłodna ciecz z kranu należy uważnie przesącza i następnie gotowane w wysokiej temperaturze. Następnie konieczne jest, aby oziębiła się do temperatury pokojowej, albo pozostawienie ciepła (około 40 stopni). Pić zimnej wody na czyszczenie zabronione.

Sól do przygotowania takiego rozwiązania można podjąć zwykłą książkę kucharską. Proporcje cieczy czyszczącej są w następujący sposób: 1 litr wrzącej wody może spaść soli 1 dużej łyżki. Wszystko może trzeba około 2-3 litrów płynów. Nawiasem mówiąc, jest to możliwe w celu dalszego dodać sok z małej cytryny. Z tego roztworu trochę moc czyszczenia wzrośnie.

ćwiczenia

W procesie oczyszczania roztworu soli należy wykonać następujące ćwiczenia:

  1. Stojąc na nogach, należy zachować odstęp między nogami 30 cm, a palcami przekręcić i unieść ręce. Opierając się na równym i spokojnym oddechu, trzeba trzymać plecy prosto. Ta pierwsza pozycja jest wymagane, aby nachylenie w lewo, w prawo, a następnie płynnie. Ćwiczenia te powinny być powtarzane 8-10 razy. Takie stoki są otwarte odźwiernika. Po wykonaniu części roztworu przechodzi do jelita cienkiego i 12 dwunastnicy.
  2. Stojąc, stopy należy położyć na push i ramię szerokości od siebie. Prawa ręka musi zostać zainstalowane poziomo do przodu i po lewej zginać kciuk i palec wskazujący dotyka obojczyk po prawej stronie. Dokonywanie zakrętach ciała, powinien zostać rozszerzony, aby usunąć górną kończynę jak najdalej do tyłu. W tym przypadku, ciało musi pozostawać w bezruchu. Innymi słowy, obroty nie powinny być zrobione wszędzie, ale tylko wokół talii. To ćwiczenie należy powtórzyć 4 razy. Zmusza to do wody soli dobrze przepływać przez jelito cienkie.
  3. Aby rozwiązanie pijany nadal poruszać się w jelitach, konieczne jest, aby wykonać ćwiczenia „Cobra”. Duże palce powinny dotykać podłogi i biodra – są podniesione na niego. W tym przypadku stopa powinna przesunąć się do 30 cm. Po objęciu stanowiska „Cobra”, należy obrócić głowę, tułów i ramiona, tak długo jak nie widać odwrotny piętę. Tego ćwiczenia powinno być tylko górna część ciała, natomiast dolna musi być stałe, a także równoległe do podłogi. W tym przypadku tylko dopuszczalne odchylenie w dół.

Przeciwwskazania do stosowania technik

Przeciwwskazania uznały techniką praktycznie żaden. Nie może mieć zastosowanie wyłącznie do osób z wrzodu żołądka. oczyszczanie również ciało przyjąwszy słoną zakazane od pacjentów cierpiących na choroby układu pokarmowego w ostrej fazie (w tym biegunka, dyzenteria, ostrego zapalenia okrężnicy, ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego, etc.).

Opinie ludzi

Skutecznie oczyszcza organizm ze słoną wodą? Opinie mówią, że ta technika Indian naprawdę pozwala pozbyć się różnych zanieczyszczeń i osadów, które są dosłownie namoczone w błonie śluzowej jelita grubego.

Większość ludzi, którzy nie cierpią na zaparcia i regularne opróżnianie jelit, błędnie uważają, że ich układ trawienny jest w idealnym stanie. Jednak eksperci twierdzą, że nawet jeść odpowiednią osobę w jelitach mogą być różne odpady i gromadzą nie tylko przez kilka miesięcy, ale przez wiele lat. Wszystko to może prowadzić do rozwoju chorób, a także znacznego pogorszenia człowieka.

Tolerować ten stan rzeczy jest nieuzasadnione. Czyli ilu pacjentów wierzyć. Wykonywanie procedury oczyszczania przez słoną wodę, ludzie całkowicie pozbyć się osadów nagromadzonych w ich układzie pokarmowym.

Efektem takiego postępowania nie robi długo czekać. Według ekspertów, biorąc roztwór soli dzisiaj nie ma żadnego wpływu na plany na następny dzień. Więc nie martw się o tym procesie defekacji by złapać z zaskoczenia w pracy lub szkole. Wyniki tej procedury nie rzuci wszystko w oczach. Jednakże, musi przejawiać się w postaci czystej skóry twarzy i ciała, a także świeży oddech.

Należy również zauważyć, że procedura ta jest w stanie zapewnić pobudzająco i tonizujące działanie na wątrobę. Ponadto, oczyszczanie wody słonej ciało łatwo i szybko utwardza przeziębienia i innych chorób, które są związane z zaburzeniami metabolizmu.

Eksperci twierdzą, że jednym z najważniejszych wyników tego postępowania jest pełna ulga stanów alergicznych.