685 Shares 2751 views

„Subaru XV”: opinie właścicieli samochodów

Duży, mocny, brutalny – to trzy słowa można opisać jako „ten samochód Subaru XV”. Opinie ludzi, którzy są właścicielami tego urządzenia, również często zawierają te definicje. I nic dziwnego, bo one są tak dopasowane do niej.


Cóż, ten samochód jest naprawdę dobre, bo od musiałby powiedzieć bardziej szczegółowo.

Krótko o modelu

Więc pierwszą rzeczą, chciałbym powiedzieć, że wygląd samochodu została poprzedzona prezentacją Impreza XV. rok później, japoński producent postanowił radykalnie przekształcić, aby sfinalizować samochód i nadać mu większą moc i terenowych cechy. I był tam osobny model XV. Przedrostek „Impreza” zdecydowano się usunąć.

W 2012 roku samochód Frankfurt zaprezentowane publicznie. „Subaru XV„otrzymał imponujące opinie. Zakochał się jak zwykłych ludzi, krytyków i ekspertów motoryzacyjnych. U jego podstawy leżała platformę zaczerpnięty z Impreza (i to jest jasne, dlaczego). Jednak rozjazd dostanie o wiele bardziej imponujące rozmiary. Długość wzrosła do 4,45 metrów i szerokości. – 1,78 m na wysokości 1,57 m maszyna stała się bardziej nie może nie imponować rozstaw osi .. Jej liczba jest równa 2635 mm. I uzupełnia obraz dobrym prześwitem 22 centymetrów.

wygląd

Więc, co powinno być pierwszą rzeczą, aby pamiętać ostrożność, mówiąc o „Subaru XV”? Właściciele Liczba zwykle zaczynają się z opisem na zewnątrz samochodu. Ale z tego, a powinniśmy zacząć. Ten model – crossover, który z powodzeniem łączy doskonałą funkcjonalność z spektakularny wygląd. Samochód z zewnątrz, zdecydowano się przeprowadzić w stylu firmowego firmy. Natychmiast uderzony z przodu maszyny. Ale żeby być bardziej precyzyjnym, jego własność krata, wykonana w postaci sześciokąta. „Skrzydła” jest pokryta chromem, który dodaje pewien obraz luksusu. Kompletny obraz niezwykłego światła geometrii. Musimy przyznać szczerze: japońscy projektanci i inżynierowie połączyć praktyczność off-road nieodłączne zwrotnice, w duchu sportowym. Bardzo dobrze połączone krótkimi zwisy, podniesione zderzaki i zwisające z tworzyw sztucznych o dużej pochylenie przedniej szyby i pochyłym dachu, która płynnie przechodzi w spojler.

wnętrze

„Subaru XV” otrzymała dobre recenzje i nie tylko dlatego, że doskonale urządzone wnętrze. Eksperci postanowiła nie wymyślać niczego specjalnego i prawie całkowicie powtórzył wnętrze, które może pochwalić się prekursorem (tj modelu Impreza). Choć wielu nie podoba. Niektórzy krytycy twierdzą, że właściciele i eksperci mogli wymyślić, i coś nowego, oryginalnego – jeszcze samochód pozycjonowany jest jako innego modelu! Ale w ogóle, wszystko wygląda dobrze.

W środkowej części deski rozdzielczej umieszczone szeroki ekran informacyjny, który wyświetla dane dotyczące funkcjonowania głównych elementów i zespołów. Konsola środkowa dał kolorowy ekran dotykowy, który pełni funkcję nawigacji i systemu multimedialnego. Nawiasem mówiąc, na tym samym ekranie jest rzutowany na zdjęcie zrobione za pomocą kamery przeglądu zewnętrznego.

Teraz – kilka słów o praktycznych cechach „Subaru XV”. Bagażnik – główny zbiornik urządzenia. Niestety, to nie jest taki wielki ten samochód. Zaledwie 310 litrów. Oznacza to, że za to, co niektórzy podróż będzie wystarczająca – kilka torby do bezpiecznego montażu. Jednakże, ta maszyna jest całkowicie przeznaczony do transportu ładunków ponadgabarytowych. Ale można ratować sytuację, jeśli złożyć tylną kanapę. Więc będzie dodać kolejne 260 litrów i 570 litrów objętości będzie.

parametry techniczne

Foto „Subaru XV” pokazują nam dość duże i, jak można się było spodziewać, na podstawie pierwszego wrażenia, potężnego samochodu. Od tego, czy sprawa jest? Foto „Subaru XV”, przedstawionych poniżej, nie może przekazać wrażenia doświadczył podczas jazdy na tym komputerze, ale należy zauważyć, że w rzeczywistości model idzie tak dobrze, jak wygląda. Ten samochód zupełnie wyjątkowe osiągi i oszczędność paliwa.

Osobno warto zauważyć napędowych. Silnik y składa się z trzech silników elektrycznych, z których dwa benzyny i trzeciego, odpowiednio napędowym (turbodoładowaniem). Co możesz nam powiedzieć o dwóch pierwszych? Jeden ma pojemność 1,6 litra, a drugi – w dwóch. Wytwarzają one i 115, odpowiednio, 150 „konie”. pojemność silnika turbodiesel różni się w 147 „koni”. O tym silnik powinien powiedzieć więcej. Oferuje on stosunkowo niski ciężar, kompaktowa konstrukcja, natychmiastową reakcję na wciśnięcie pedału oraz wysoką sztywność. Zwiększona wydajność i niski poziom emisji dwutlenku węgla są również jego głównych zalet.

Wersje dla rosyjskich nabywców

Najbardziej „pożądane” pojazdy są te, które są zakończone z silnikiem dwulitrowym i turbodiesel. Ponieważ – najpotężniejszy. Pierwszy ma moc 187 km / h, a drugi – 198 km / h. Ale dla rosyjskiej spółki światowej sławy stworzyła oddzielną wersję. Mogą one pod maską być instalowane 2- lub 1,6-litrowy (wydajność 150 do 114 litrów. S.). Pierwszy z tych silników jest wyposażony w 5-pasmowy manualną skrzynią biegów, ale nie jest to wersja z bezstopniową biegów. Silnik 150 ma moc modelu jako zmiany przełożenia, i 6-Speed „mechanizm”. Zarówno pierwszy jak i drugi „Subaru XV” test drive była doskonała, wykazując przyzwoitą prędkość, jazdę i komfort podczas jazdy.

poziom bezpieczeństwa

To – również bardzo ważny temat. test drive „Subaru XV” przekazywane „doskonały” otrzymał pięć gwiazdek za bezpieczeństwo przez Euro NCAP. I to jest – solidny wynik, najlepszy! Dzięki zastosowaniu blach stalowych o wysokiej wytrzymałości w stanie zmniejszyć ciężar samochodu. W tym modelu, nawiasem mówiąc, jeden z najlżejszych ciała w całej klasy. Ale siła nie staje się mniej – i to jest najważniejsze.

Opadający panel dla stóp, zdecydowano, aby grubsze – w celu zapewnienia maksimum swojej siły i, oczywiście, zwiększenie poziomu ochrony kierowcy przed przemieszczaniem pedałów do tyłu. Eksperci postanowił również umieścić specjalnych wzmocnień u podstawy słupka. W ten sposób możliwość zwiększenia wytrzymałości połączenia pomiędzy górną ramą i podstawy. test drive „Subaru XV” wykazały, że maszyna ma zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu, wszystko – kierowców, pasażerów, pieszych i dzieci. I to jest – kolejny plus, który oferuje ten model.

Na koszt i opinie

I wreszcie, kilka słów o tym, ile pieniędzy będzie musiał zapłacić osoba, która chce stać się właścicielem „Subaru XV”. Cena dość duża, nowa maszyna będzie kosztować 1,7 mln rubli. Mówimy o zmianach CVT (Active Edition). Ale ma również używane „Subaru XV” model. Ich cena jest znacznie niższa niż w przypadku nowych maszyn. Na przykład, w wersji z 2013 roku z silnikiem o pojemności 2 litrów (150 KM automatycznego 4WD) kosztuje 900,000 rubli. Znacznie mniej, jak widać. Więc nabycie masy opcji – a dopiero potem, za co dokładnie powinna dokonać wyboru, decyduje nabywcy.