476 Shares 3764 views

Jak połączyć dwa komputery do sieci

Konfigurowanie punktu dostępu i router często staje się poważnym problemem dla początkujących. Według producentów siebie, konfigurowania sieci bezprzewodowej – prosta sprawa. W rzeczywistości, wszystko jest o wiele bardziej skomplikowana i może wprowadzić nieco mylący nawet doświadczonych użytkowników. Spróbuj dowiedzieć się , jak połączyć dwa komputery do sieci, wybierz punkt dostępu, itd. Wiele z nich jest tak daleko od tej kwestii, że nawet istnienie sieci daje im pozytywne emocje, nie wspominając o jego jakość. Ale możemy zrobić to niezawodne połączenie, więc myślę, że trzeba wiedzieć, ten mały sekret.


Często zdarza się, że główną przeszkodą jest standardem Wi-Fi, który uniemożliwia urzeczywistnienie transmisji multimedialnej. Tylko dopasowanie standardem 802.11n mogą zapewnić najwyższą prędkość transferu plików i oglądania wideo HD. Szybkość transmisji związku według wynalazku wynosi w standardowych 300 Mbit / s. Jeżeli prędkość ta nie jest konieczna, to lepiej, aby wybrać sieć standardu 802.11g, który zapewnia do 54 Mbit / s. byłoby wystarczające do szybkości połączenia internetowego.

Paradoksalnie, ale jedna i druga i trzecia sieć standardem Wi-Fi 2,4 GHz. Konfiguracja sieci Wi-Fi w związku z tym trochę łatwiej. Ale są też inne problemy. Ze względu na fakt, że większość z kuchenki mikrofalowe, telefony bezprzewodowe i wypełniacze bezprzewodowych interfejsów działają na tej samej częstotliwości, co zwiększa poziom hałasu znacznie. Jest jeszcze inny problem, który jest związany ze środowiskiem, w którym sygnał przechodzi – i to jest nic innego jak elementy konstrukcyjne. Może to być nawet sam człowiek. Router jest pożądane, aby umieścić w takim miejscu, że inne elementy nie zakłócać transmisję danych. Nie wystarczy wiedzieć, jak połączyć dwa komputery do sieci, ale ważne jest, aby wiedzieć, jak zrobić optymalne warunki dla transferu danych między nimi.

Aby połączyć się z routerem a komputerem należy użyć specjalnego kabla. Aby upewnić się, że połączenie jest aktywne, a komputer rozpoznaje router, aby nie zrobić dodatkowej pracy w przyszłości. Można popełnić błąd w wyborze odpowiedniego wejścia i wyjścia, więc jeśli nie ma połączenia, a potem po prostu dokładnie sprawdzić ten fakt. Podstawowym dokumentem, który powinien opierać się na utworzenie router Wi-Fi po podłączeniu do komputera PC lub laptopa, jest przewodnikiem. Jest jasno określone wszystkie adresy, które powinny być podawane.

Następnym krokiem będzie wprowadzenie danych, czyli nazwę użytkownika i hasło. Instrukcje w tym względzie nic nie jest określony, jak również, w jaki sposób połączyć dwa komputery do sieci, ale jest to normalne. Wiele routerów użyć standardowego parę admin / admin lub admin / hasło. Jeśli je povariruete, to może masz coś zdarzyć.

Rozmnażać się w Internecie, trzeba użyć kabla sieciowego „Internet” i podłączyć go do zewnętrznego interfejsu routera. Następnie należy określić w ustawieniach ustawieniach dostawcy interfejsu routera, które są w umowie. Jeśli tam nie ma, to trzeba skontaktować się z obsługą. Zapytaj, jak, nie trzeba połączyć dwa komputery do sieci. Takie pytania nie odpowie, ale sprawa powinna wyjaśnić.

Skonfigurować sieć między dwoma komputerami jest znacznie łatwiejsze niż myślisz. Należy tylko podłączyć kable, i voila! Z Wi-Fi, za wszystko, co jest dość prosta – trzeba jedno z urządzeń do tworzenia sieci, a drugi się z nim połączyć. Transmisja danych w drugim przypadku powoli, ale jeśli chcesz się połączyć komputery w większej odległości – jest to jedyne wyjście. Najważniejsze – nie bój się psuć coś. Spróbuj, połączyć, rozwiązać, i będzie sukces! A jeśli nie, bo to jest przycisk „Reset” z tyłu routera.