318 Shares 7108 views

Handel – maszyny do kawy (opinie). Jak długo trzeba spłacać, jeśli trzeba zarejestrować, SP?

Kawa – jeden z najpopularniejszych napojów. On towarzyszy wzrost naszego rano, lunch w biurze podróży w transporcie, czekając w kabinie. Prawie wszędzie w metropolii nęcący zapach przyciągnie naszą uwagę – pracuje ekspresy do kawy. Okazuje się, że napój nie może po prostu wydawać pieniądze, ale także zarabiać z nim.


Dla tych, którzy chcą zarabiać

dla niedoświadczonych biznesu wydaje się niezwykle opłacalne, a jednocześnie trudne, niedostępne. To nie zawsze tak jest: istnieją obszary, gdzie można zrobić własny dowcip i małą inwestycję w zamian za stabilne i dość ładnym zyskiem.

Pamiętaj frazę „dobrze żyć i dobrze żyć – nawet lepiej?” To samo można powiedzieć o firmie: aby pieniądze, dając ludziom wygodę i przyjemność. Ten w pełni charakteryzuje ekspresy do kawy – biznes, przeglądy, które są bardzo pozytywne

Automat – korzystne i niedrogie

Ten rodzaj wynagrodzenia nie został wymyślony wczoraj, metoda ta jest od dawna stosowane doświadczonych przedsiębiorców w różnych odmianach. Takie modne zdalny obiekt o nazwie „automaty” – „handlu przez maszyny” z angielskiego

Całkiem udany ten biznes (ekspresy do kawy). Recenzje wskazują awaryjnego zwrot. Kawa jest kochany przez wielu, koszt działalności jest stosunkowo mały, – i przy odpowiednim marketingu, to jest możliwe, aby uzyskać dobre dochody.

Nowoczesna firma – ekspresy do kawy

Sugerują, że aby rozpocząć działalność gospodarczą, handel przy pomocy specjalnego sprzętu, nie można nawet niedoświadczonych przedsiębiorców. I tak jak ta opcja jest przeznaczona dla doświadczonych ludzi biznesu, którzy chcą rozwijać inny obszar działalności. Ważne jest, aby zastanowić się i obliczyć ich działania – wtedy zysk nie potrwa długo. Liczy się w tym przypadku kilka punktów:

 • maszyna musi być umieszczony w zatłoczonym, miejsce odwiedzane: dworzec autobusowy, lotnisko, szpital, salon, władze publiczne, uniwersytety, centra handlowe – wiele opcji;
 • wiele zależy od wynajmu że właściciel poprosi o pokoju: w rzeczywistości jest niewielka, ponieważ sprzęt jest wystarczający 1Q. m obszar (ale jeśli istnieje możliwość negocjowania dla procent sprzedaży – opcja ta jest idealna na początek);
 • nie skąpić na jakość napoju: cena powinna być przystępne cenowo, a jakość – na wysokości tak, że klienci chętnie korzystają z usług urządzenia;
 • bez potrzeby zatrudniania personelu biurowego, z wyłączeniem serwisanta, a także sprawia, że dobry biznes na ekspresów do kawy;
 • Opinie przedsiębiorców sprzyjać fakt, że kwota wyjściowa maszyny nie powinna być mniejsza niż pięć, w tym przypadku zysk będzie zauważalne.

Czy muszę zrobić z indywidualną przedsiębiorczość

Należy rozumieć, że ekspresów do kawy – biznesu. Recenzje zaprawiony w tym przypadku sprzyjać oficjalnej rejestracji. Dostaw energii elektrycznej, zaopatrzenia w wodę, czynsz, płatności podatków – w tym celu najlepiej mieć oficjalną zgodę.

W obecnej sytuacji wydania status przedsiębiorcy jest prosta: można zastosować bezpośrednio do podatku powiat lub pośredników, którzy przejmą projekt. Po zarejestrowaniu się, można pracować w spokoju. Zgodnie z zaleceniami do prowadzenia działalności gospodarczej (ekspresy do kawy) Komentarze? Czy muszę się zarejestrować IP? Odpowiedź jest jednoznaczna – tak.

Licencjonowanie tej działalności nie jest, że jest to dodatkowy plus, ale wymaga świadectwa zdrowia dla sprzętu. Zwykle stosuje się ją do zakupu urządzenia, więc wiele problemów uzyskiwanie go nie będzie.

Jakie inne „składniki” potrzebne do rozpoczęcia?

Wszelkie inwestycje materialne wymaga ekspresy do kawy jako firma? Liczba właściciele powinni nabyć składniki wyłącznie z wyspecjalizowanych firm zajmujących się dostawą do firmy sprzedającej. Dlaczego to jest ważne?

napoje kawowe i inne składniki, które można kupić w automatach, są przygotowane w sposób szczególny i ich przyklejania i zbrylania całkowicie kiedy to wykluczone. Ponadto surowiec nie wchłania obcych zapachów, łatwe i wysoce rozpuszczalny, dzięki czemu napój smak okazuje niesamowite.

Do „tankowania” urządzenie potrzebne są następujące produkty:

 • kawa;
 • herbata;
 • mleko lub śmietana;
 • kakaowe lub gorącej czekolady (w zależności od typu maszyny);
 • cukier;
 • wody mineralnej;
 • kubki jednorazowego;
 • mieszadła.

Jeśli za pierwszym razem, nie ma możliwości, aby zatrudniać pracowników do obsługi urządzenia, powinny być zaliczone do kosztów zakupu i detergentów oraz środków dezynfekcyjnych do czyszczenia urządzenia, które będą musiały prowadzić rynkowe o własnych siłach.

Krótka kalkulacja biznesu

Od czego zacząć? Trzeba zrobić plan, w jaki sposób do prowadzenia działalności (ekspresy do kawy). Opinie wskazują, że sprawa jest korzystne, aby rozpocząć we współpracy. Aby dostać przyzwoity zysk w najkrótszym możliwym czasie eksperci radzą, aby kupić pięć ekspresy do kawy, a to wymaga pewnej kapitał startowy. Na podstawie tego minimum, otrzymujemy następujące obliczenia:

 • Kupując 5 maszyn – średnio 90 000 rubli. jeden zespół; Łącznie – 450 000 rubli,.
 • zakup składników na miesiąc – 18 000 rubli.

Koszty miesięczne:

 • czynsz – od 1000 rubli. jednostki w sumie 5000 rubli.;
 • płatność energii elektrycznej – od 10 000 rubli. dla wszystkich urządzeń;
 • pojazdy służb – od 1000 rubli za jeden; Razem – 5000 rubli. miesięcznie.

Wypalonego licząc nawet niedowiarków będzie zrozumiałe, że ekspresów do kawy – biznesu.

Oceny Ile czasu spłaty ekspres do automatów?

Odzyskanie projektu zależy od kosztów wyposażenia i komponentów, od kwoty czynszu i przede wszystkim liczby przygotowanych codziennych filiżanek pachnący napój.

Średnie wartości są w przybliżeniu następująco:

 • Koszt jednej filiżanki – około 10 rubli;
 • koszt gotowych porcji około – 30 rubli.

Eksperci twierdzą, że to przyzwoity dochód można uzyskać pod warunkiem, że maszyna produkuje od 30 do 50 filiżanek dziennie, czyli wysoka przepuszczalność w miejsce układu kawy maszyna musi być poparta produktów dobrej jakości, które klienci chcą pić kolejną porcję kawy, ponieważ od tego urządzenia.

Zgodnie z tymi warunkami i z zastrzeżeniem wszystkich warunków dobrego biznesu (stan urządzenia działa, jakość wody i podzespoły, korzystna kombinacja ceny i jakości produktów), inwestycje w tej branży opłacać w ciągu 9 miesięcy do roku.

Niektórzy utalentowani przedsiębiorcy iskhitryalis zorganizować wszystko tak, że firma zacznie osiągać zyski już w 7. miesiącu! Ich ręce w tej sprawie odegrał czynnik sezonowy, bo zimno, ludzie są bardziej skłonni kupić gorącą kawę.

Dlaczego jest „minus” ekspresy do kawy działa?

Jak w każdym biznesie, istnieje ryzyko ich automatów, co jest potwierdzone przez niektóre z opinii przedsiębiorców.

 1. Przede wszystkim, awaria może być związana z lokalizacją urządzenia: w chronionym obszarze jest bardziej bezpieczny niż na otwartej przestrzeni ulicy, gdzie drogi sprzęt może stać się przedmiotem wandali procentowych.
 2. Drugi punkt, który jest również związane z lokalizacją – ludzie biegowego. Ilość urządzeniu klienci mogą zmienić w ciągu dnia, tygodnia lub roku. Na przykład organizacja jest nieczynna w weekendy, podczas obliczeń przedsiębiorcy będą musieli wyłączyć soboty i niedziele.
 3. staje się serwisowanie urządzenia następujące ryzyka. Nowy sprzęt jest w tym sensie, aby kupić bardziej opłacalne – można skorzystać z gwarancji.
 4. czynnik nieprzewidywalny może być czynsz, ponieważ możliwe jest, że właściciel zdecyduje się podnieść ją jednostronnie.

recenzje biznesowe

Co ludzie mówią o samych właścicieli firm kawa? W świecie biznesu nie jest akceptowana podzielić lukratywnych możliwości – każdy spieszy się zarezerwować miejsce dla siebie. Jeszcze dostępne opinie łatwo jest stwierdzić, że właściciele praktycznie wszystkie automaty są zadowoleni ze swojego wyboru.

Niektórzy przedsiębiorcy narzekają na przeciążenia automatu rynek: że wszystkie korzystne lokalizacje są już zajęte. Do tego możemy tylko pamiętać, że nie zawsze będzie zyskiem miejsce – wystarczy, aby móc je zobaczyć i dostać.

Istnieje wiele opinii z kategorii „Kupiłem używane maszyny.” Rada tej grupy biznesu jest to, że lepiej kupić nowy sprzęt: zbyt wiele wysiłku i pieniędzy na utrzymanie były w korzystaniu z urządzenia. Z opinii jest oczywiste, że czas na czas nie jest konieczne: zdarza się, że nowe maszyny w porządku, ale w tym przypadku, właściciele stosować gwarancję, a producent sprzętu wniesionego w wolnej kolejności.

Część przeglądu maszyn leasingowych pytanie. Wszystko zależy od umowy z właścicielem. Niektórzy lokatorzy napisane, że doszło do dość korzystnych umów i „zaręczona” uszkodzonego urządzenia do miejsca wygranej, tak że w ciągu sześciu miesięcy inwestycje opłacalne. Niektórzy sugerują, że nawet w przypadku niekorzystnego rozwoju biznesu w wybranym wyjściu wypożyczyć urządzenie łatwiej zmienić i poszukać innej lokalizacji. Lokatorzy twierdzą, że „zatrudnić” najlepszy ekspres do kawy w celu badania: dobre miejsce i można odkupić w przyszłości.

Wiele uwag związanych z jakością nabywanych składników: właściciele samochodów powinni je zakupić tylko od wyspecjalizowanych dostawców, co jest szczególnie ważne na kawę i wodę. Niektórzy pracodawcy opowiadali, gdy urządzenie nie działa po zmianie znaku wodnego lub musieli zmienić cały partii kawy szczerze posmak chemiczny.

Po przeanalizowaniu odpowiedzi, można tworzyć własne wnioski. Następnie sporządza plan działania, aby otworzyć jedną z najbardziej dochodowych projektów data biznesowych.