287 Shares 5399 views

Charkowski Narodowy Uniwersytet Radio Electronics (KNURE): wydziały, specjalności, opinie, zdjęcia

Charkowski Narodowy Uniwersytet Radio Electronics, który opublikował zdjęcie poniżej, dawniej znany jako Instytut Górnictwa (krótka – HIGMAVT). Kilka lat później, jego nazwa została zmieniona na Radio Charkowie Instytut Elektroniki (Wynajem).

Uczelnia posiada 34 specjalności, w których studiują ponad 13 tys. Studentów. Instytucja obejmuje 8 działem technicznym oraz kształcenia ogólnego 1, 30 najbardziej popularnych obecnie krzesła.

Ci, którzy chcą kontynuować naukę po absolwent może iść do doktora lub studiów podyplomowych.

KNURE wraz z innymi ukraińskich placówek oświatowych w 2012 roku oraz w 2013 roku zajął pierwsze miejsce w oficjalnym wykazie Ministerstwa Edukacji.

Kilka słów o KNURE

Charkowski Narodowy Uniwersytet Radio Electronics (KNURE) – instytucji, która produkuje wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Uczelnia powstała w 1930 roku. On działa od ponad 70 lat. Na Ukrainie iw innych krajach na uniwersytecie w wielu aspektach lepszy od potencjału w dziedzinie elektroniki, komunikacji, technologii i inżynierii inne instytucje edukacyjne. Mimo, że kraj ma kryzys w rozwoju sfery IT, był w stanie utrzymać wszystkich uprzednio sprawdzone i pomyślnie rozwija się dalej.

Charkowski Narodowy Uniwersytet Radio Electronics charakteryzuje się wysokim poziomem kształcenia. Jest to spowodowane nie tylko do nowych podręczników, pomocy i urządzeń. Zatrudnia wysoko wykwalifikowanych nauczycieli. Poziom wyszkolenia uczniów można ocenić ich pracy do konkursach gdzie wygrać nagrody.

Charkowski Narodowy Uniwersytet Radio Electronics (KNURE) posiada szereg bibliotek, czytelni, klubów sportowych, artystycznych grup amatorskich. Młodzi ludzie wychowani kochać język, historię państwa, jego literatury i sztuki.

Wstęp na KNURE

Rekrutacja Komitet składa się z rektorem (lub raczej jego i. O., Podobnie jak w liceum brakowało kilka lat), dziekan, asystent rektora, wiodące inżynier, a także kilku profesorów, docentów, dyrektor CDP.

Podczas komisji wprowadzającej zamiejscowy wnioskodawcy otrzymali hostelu.

Charkowski Narodowy Uniwersytet Radio Electronics załatwione absolwentów. Każdego dnia odbywają się mały test na informatyki i matematyki wyższej, w celu studentów w trakcie zderzenia.

11 klas absolwenci mają prawo do złożenia wniosku do studiowania w formie papierowej lub elektronicznej. W przypadku braku wyników UPE (bez powodu) jest zobowiązany do przekazania wywiadu, pozostawiając oryginały wszystkich dokumentów.

Jeśli student jest młodszy specjalista, t. E. Absolwent uczelni lub szkoły technicznej, wystarczy napisać oświadczenie w formie papierowej i zdać egzamin wstępny tylko u osobnika profilu.

Charkowski Narodowy Uniwersytet Radio Electronics wymaga od wszystkich dyscyplin, z wyjątkiem Wydziału Cybernetyki Gospodarki, świadectw UPE w następujących przedmiotów: język ukraiński, matematyka (Profile) i fizyki. Dla KE musi przejść zamiast trzeciego przedmiotu historia.

Uczelnia odbywają szkoleń rocznie przeznaczony dla absolwentów klas. Tutaj nie tylko pomóc w nauce oprogramowania, niektórych języków programowania i programów nauczania na dostawę VNO, ale również prowadzić wycieczki samą instytucję.

Ci, którzy chcą stać się wiodącymi ekspertami w dziedzinie informatyki i matematyki, należy wybrać Narodowego Uniwersytetu Charkowie Radio Electronics. Działy nie są ograniczone kierunek techniczny. Są też miejsca dla obcokrajowców. Mogą zapisać się na studia ukraińskich, nauka i szkolenia językowe.

Computer Engineering i Zarządzania (CVU) i Matematyki Stosowanej i Zarządzania (PMM)

CVU ma dwa obszary: systemy ochrony i inżynierii komputerowej. Problem studentów – stworzenie świata komputerowego, który byłby mądry. Odwoływanie się do CVU można nazwać, które dają studentom swobodę wyobraźni i wymyślić innego oprogramowania dla urządzeń mobilnych i komputerów. Zakład „przyjaciół” z firm takich jak Intel, Apple, Google.

Na Wydziale Matematyki Stosowanej i Mechaniki kandydatów i doktorów nauk, naukowców i ponad 100 nauczycieli pracuje. Studenci mogli pracować w dzisiejszych laboratoriach problemowych. W razie potrzeby, student może przejść szkolenie w Rosji, Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Szwecji i Francji.

Automatyka i technologie komputerowe (AKP) i Informatyki (SC)

ACT przygotowuje specjalistów zaangażowanych w zarządzanie technologicznych, technicznych, obiektów biznesowych.

Na CN mogą być przeszkoleni na kawalera, Specjalista, magisterskich i podyplomowych i stopni doktorskich. Wydział prowadzi działalność w sferze naukowej i technicznej. To pozwala studentom uczyć się w Holandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Rosji i innych. CN pracuje z największych firm IT jak EPAM Systems, Microsoft, IBM i Ukrainą innych.

Technologia radiowa elektroniczny Inżynieria (ET) i (RT)

ET przygotowuje licencjatów i magistrów. Współpracuje z instytucjami edukacyjnymi Ameryki (Stanford University), Niemiec (Uniwersytet w Hanowerze, Institute for Solar Energy), a także we Włoszech i Hiszpanii.

RT przygotowuje kawalerów.

specjalność KNURE

Charkowski Narodowy Uniwersytet Radio Electronics, której specjalnością zróżnicowane przygotowanie najlepszych specjalistów w różnych dziedzinach. Absolwenci są poszukiwane przez firmy zagraniczne.

W sumie 30 wydziałów:

1. PMM:

 • Matematyka stosowana – uczniowie uczą się analizy systemów, małym przebiegu programowania i matematyki stosowanej.
 • Technologia informacyjna – łączy w sobie kilka obszarów w informatyce: od projektu graficznego do programów rozwoju internetowych.
 • Cybernetyka Ekonomiczna i Bezpieczeństwa Gospodarczego – Pozwala dowiedzieć się, jak rozwiązać problemy gospodarcze poprzez zastosowanie nowych technologii i specjalistycznego sprzętu technicznego.
 • Wyższe matematyki – na Wydziale nauczył cały kurs matematyki wyższej, który pomaga studentom rozwijać logiczne i matematyczne myślenie.
 • Informatyka społeczne – jeden z najpopularniejszych działów na Ukrainie. Uwolnienia do analityków i inżynierów wiedzy.

2. CVU:

 • komputery elektroniczne – nacisk na badania programów architektonicznych o różnej złożoności.
 • Komputerowe wspomaganie projektowania technologii komputerowej – absolwenci wydziału uczestniczącego w tworzeniu wirtualnego komputera i urządzeń mobilnych, tworzenie innego oprogramowania.
 • Safety of Information Technology – specjalistów zajmujących się ochroną przed awariami programów, wirusów i narzędzi rozwijających ich maksymalnej ochrony.
 • Filozofia – Departament przygotowuje studentów zorientowanych w sferach politycznych, moralnych, humanitarnych i społecznych.

3. KH:

 • Systemy zarządzania informacją – dział zajmuje się metodami nauczania dla rozwoju programów dla internetowych systemów.
 • Systems Engineering – uczeń uczy się rozwijać, analizować i utrzymania zdrowia krytycznych systemów wymaganych dla obiektów technicznych.
 • inżynieria oprogramowania – specjaliści dostępne są zdolne do wytwarzania różnego rodzaju manipulacji z rozwojem oprogramowania do obsługi oprogramowania po dostarczaniu swoim klientom.
 • Sztuczna inteligencja – produkowane inżynierów, analityków i systemów.
 • Systemy multimedialne i technologie – studium Web-Design, metody tworzenia technik multimedialnych prawidłowo obsługiwać różne rodzaje i typy obrazów.

4. AKT:

 • Budowa i działanie urządzeń elektronicznych – specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania do zarządzania urządzeniami za pośrednictwem sieci.
 • Fizyka – obejmuje cały kurs Fizyki, wykładał na studiach na uniwersytecie.
 • Ochrona pracy – uczy na Wydziale Ekologii, ochrony pracy i życia.
 • Technologia i automatyzacja produkcji zasobów radiowych elektronicznych i komputerowych – absolwenci są zaangażowane w rozwój oprogramowania w dziedzinie automatycznego i zdalnego sterowania przez sieć, a innymi urządzeniami.

5. ET:

 • WF – zaangażowanie studentów w różnych dyscyplinach sportowych.
 • Inżynieria biomedyczna – na podstawie badań i rozwiązywania problemów w medycynie i biologii.
 • Fizyczne podstawy sprzętu elektronicznego – dostępne są eksperci i naukowcy na telekomunikacji i elektroniki i technologii laserowej.
 • Microelectronics – szczegółowe badania nano- i mikrourządzeń, rozwój nowych urządzeń.

6. RT:

 • Języki obce – szkolenie jest prowadzone za pomocą unikatowych programów, które w istocie jest dialogiem komputer.
 • Systemy elektroniczne – kształci specjalistów w następujących dziedzinach: Radio, nadawanie i innych.
 • Podstawy Inżynierii Radiowej: Miejsca – ochrona informacji i jej przetwarzania
 • Technologia radiowa systemy informacyjno-komunikacyjnych – rozwój kompleksowych systemów impulsowych urządzeń radiacyjnych i telewizyjnych.

7. Dział dla obcokrajowców:

 • Ukraińskie badania – Wprowadzenie do historii państwa i jego rozwoju.
 • szkolenie językowe – głównym zadaniem – aby uczyć studentów posiadać rosyjskiego i ukraińskiego języka na odpowiednim poziomie.
 • przyrodoznawstwa – nauczyciele uczą przedmiotów specjalnie opracowane techniki.

Charkowski Narodowy Uniwersytet Radio Electronics: Opinie

Około 90% komentarzy na temat studiowania w KNURE dobra. Wiedza są dobre, studenci doskonała baza. Zaletą jest fakt, że w dniu 3 i 4 studentów I roku organizować pracę w wiodących firm IT.

Wiele pochwalił Uniwersytet dla wysokiego poziomu nauczania, dobre pokoje komputerowe, reagujący personel. Oprócz absolwentów plusów zaliczyć fakt, że po już doświadczenie pracy. To znacznie ułatwia dalsze zatrudnienie. Warto pamiętać o odpowiednim poziomie hostelach. Studenci jak ich wygląd i przestronności. Jadalnia jest również na wysoki poziom usług i doskonale przygotowane.