519 Shares 2004 views

Szczegóły na temat dlaczego Temnikova opuścił grupę „Silver”

W tym artykule postaramy się zrozumieć, dlaczego Jelena Tiemnikowa opuścił grupę „Silver”. Aby zrozumieć wszystko w porządku, zwracamy się do wypowiedzi piosenkarki, która zrobiła w wywiadach.


sytuacja

Aby odpowiedzieć na pytanie, dlaczego Temnikova opuścił grupę „Silver”, należy zrozumieć jak zacząć rozłam w zespole. Wokalistka potwierdziła informację o jego zwolnieniu z grupy. Wkrótce potem rozpoczął poszukiwania dla aktorki go zastąpić. W tym przypadku był zobowiązany wypełniać wszystkie wcześniej zaplanowane koncerty. Powody dymisji piosenkarka sama nie wiem. To jest po prostu poinformowany o tej zmianie. Nie wyjaśnienie podane przy tej okazji. Wersja, że Maxim Fadeev zwolniony uczestnika z powodu powieści Artem, jego brat, jest fikcją sam wokalista. Więc ona stara się wyjaśnić w pierwszej kolejności samego zachowania producentów.

Niedopuszczalność prywatności

Aby zrozumieć, dlaczego Jelena Tiemnikowa opuścił grupę „Silver”, należy wiedzieć na temat funkcji członka umowy. W szczególności konieczne jest, aby dowiedzieć się, czy istnieje klauzula w dokumencie, który zabrania dziewcząt poślubić. Ograniczenie to ma kontrakty z solistów wielu współczesnych zespołów. Jednak wokalista powiedział, że grupa „srebro” w tym przypadku nie jest wyjątkiem. Każdy z uczestników był w związku z wybranych. W tym bardzo Elena, który przez długi czas był młodym człowiekiem. Uczestnicy mogą mieć dzieci i się ożenić. Jednak, gdy Maxim Fadeev powiedział, że nigdy nie należy mieszać miłości i pracy. Według naszej bohaterki, jest to naruszenie zakazu było powodem jej zwolnienia. Artem – pracownik ośrodka produkcyjnego, pisze muzykę i sprawia, że rozwiązania dla artystów. To nasza bohaterka weszła w związek z nim. Jest prawdopodobne, że zgłoszone przez Maksimu Aleksandrovichu. Solista uznaje się, że w chwili, gdy zaczęły się wyłącznie do „miłości krawata”, a oni wciąż nie zdecydowali. Byli przyjaciółmi przez siedem lat.

forsa

Niektórzy krytycy pytanie dlaczego Temnikova opuścił grupę „Silver”, odpowiedź jest taka, że początkowo chciała wykorzystać relacje z bratem producenta dla rozwoju kariery osobistej. Piosenkarka sama zaprzecza tej wersji. Jego bardzo frustrujące takich założeń.

przyszłość

Dla kompletności, to powinny nie tylko odpowiedzieć na pytanie dlaczego Temnikova opuścił grupę „Silver”, ale również zrozumieć, co zamierza robić dalej. Solista przez długi czas w nadziei, że historia zwolnienia – to tylko błysk gniewu i Maksim Fadeev zmieni swoją decyzję. Jednak w praktyce okazuje się, że nie ma odwrotu. Wokalista przyznaje, że nie wiedział o „fabryce gwiazdy”, którzy czują się urażeni, gdy słyszą, że są one tylko zębów, który jest wybity na linii montażowej. Według naszej bohaterki, w praktyce jest to dokładnie to, co się dzieje. Przyznaje, że bez Maksima Fadeeva być ktokolwiek. W jego miejscu byłby początkowo każdy z pretendentów. Ona myśli, że jest niczym więcej niż projekt Maksima Fadeeva. Ona rozumie, że znikają bez producenta. W związku z tym, że nie zamierza tworzyć muzykę na własną rękę, i zamierza poświęcić się studiowaniu psychologii czy historii. Zarówno nauka nasza bohaterka jest bardzo zainteresowany. Chce znaleźć pracę w innej dziedzinie. Zauważa, że będzie nieodżałowany na wycieczkę, szybkiego tempa życia, przelot i hotel. Według wokalistki Maxim Fadeev komunikuje się z Artem i relacje między braćmi nie jest zepsuty. Jednak tematem jej producenta zwolnienia nie dyskutować. Teraz już wiesz, dlaczego Temnikova opuścił grupę „srebro” i jak nie było jej życie po zakończeniu projektu.