237 Shares 7796 views

Najlepszym lekarstwem na karaluchy, czas proverennnye

Ten artykuł pokrótce opisuje najlepsze sposoby karaluchy, zarówno profesjonalnej i produkcji domowej. Wśród nich – spraye, odstraszające (ultradźwiękowe), kredki i pasty.


Zacznijmy od obalenia oceny, które obfitują witryn sprzedających touting podobno najlepszym lekarstwem na karaluchów w. Opinie klientów są proste: każdy oznacza tylko skuteczne, jeśli nie ma dostępu do wody. W przeciwnym razie walka jest praktycznie bezużyteczny.

„Jeśli w lewo niedokończone herbatę na stole, lub wykorzystać przynajmniej sporadycznie kapiącą wodą, pewni: karaluchy przyjść do życia!” – tak mówią ci, którzy stosowany typ już ultra-trap „Superbayt Kombat”, „Rait”, itd. Oto ona. i obejmują żele (na przykład „Brownie”). Działają one na zasadzie tradycyjnych pułapek Domino: owad jedli przynęty, prowadzi to do podobnego, już ich zainfekowania. I tak – łańcuch.

Większość pasożytów ginie w pierwszym tygodniu. Takie pułapki – najlepszym środkiem karaluchów dla tych, którzy trzymają w domu zwierzęta (psy, koty, króliki, chomiki, ptaki, itd.), Ponieważ są one całkowicie nietoksyczny. Ponadto przed składniki „zwalczać” nie jest rozwijany odporność, ale również działa dłużej niż kredki i spraye. Mówiąc najprościej, karaluchy sąsiedzkie przypadkowo „wpadł z wizytą”, po czym „mistrzów” wymarły, nie można rozstrzygnąć. , Przypominamy jednak, że obecność otwartego źródła wody zmniejsza skuteczność pułapek tyle razy, ile zjechał gdzieś z kawałkiem tabeli.

Dalsze rozważanie – spraye. Wśród najbardziej hiper i zdobył zaufanie użytkowników – „Raid”, „czysty dom”, „Raptor”, etc.

Spraye – najlepszym środkiem karaluchów w sytuacji, w której wynikiem nagłej potrzeby, wartości i czasu trwania nie masz. Są one zwykle w wynajmowanych mieszkań, hoteli, etc.

Związki chemiczne zawarte w aerozolach, są niestabilne i rozkładają się w pierwszym dniu. Nie zapomnij o możliwości wystąpienia reakcji alergicznych. Należy zauważyć, że tanie aerozole zazwyczaj używają zapachu nafty (działając jako rozpuszczalnik), pozostawiając tłustych plam na ścianach i meble.

Wśród nowoczesnych insektycydów fabryki kredek (ołówki), takie jak „czysty dom”, „Titanic” czy „Masza” są popularne, prawdopodobnie ostatnie miejsce. Nie każdy właściciel domu jak białe plamy na ścianach. Ponadto, zespół opuścił od małego, będzie musiał zmyć po kilku dniach. Nie jest zadowolony i producenta zalecenia: „leczenie zapobiegawcze być powtarzane regularnie, co dwa miesiące.”

Coraz częściej w reklamach wyróżniona innych urządzeń – Eco-pułapek, wciąż dalej ultradźwiękowej odrzutnik. szczęście kupić oryginał tych, byli bardzo zadowoleni, ale często natknąć się fałszywy. Według producenta, odstraszacz jest skuteczny tylko w pomieszczeniu, w którym jest zainstalowany. O wpływie fal ultra nie mów.

Jeśli mówimy o „leki” domowej kuchni, najlepszym środkiem karaluchy – te, które stosuje się kwas borowy. To nie musi polegać na reakcji łańcuchowej (tak zwany „efekt domina”), ale są one bardzo skuteczne, a co ważniejsze, nietoksyczny. Główne składniki w najbardziej skuteczne narzędzie – jajo i jak już wspomniano, kwas borowy. Surowy jaja jak kwas borowy dodaje się do kulki mogą toczyć. Te kulki są następnie ułożone wzdłuż listew przypodłogowych i gdzie karaluchy pojawiają się coraz częściej.

W niektórych recepturach doradzić gotować jajka i ziemniaki i dodać cukier. To w zasadzie nie ulega zmianie. To ma szkodliwy wpływ kwasu borowego, do którego karaluchy nawet nie pasuje. Jajko jest smakołyk dla nich (w dowolny sposób, a), a nawet przerywa zapach trucizny.

Jeśli boisz się, że mieszka w swoim domu zwierzę może jeść przynęty, przygotowanie ciekłego truciznę z tego samego kwasu borowego (lub boraksu), jaja i galaretki (można zrobić mąkę). Kompozycja smarna cokołu. Wynik zaczniesz obserwować około tygodnia później, dobrze, działają w taki „leczyć” będzie dość długi czas (jeden miesiąc).