708 Shares 4457 views

Libijski oficer Al-Mutasim al-Kaddafi: historia życia

Czwarty syn Muammar Kadafi urodził się dnia osiemnastego grudnia 1974 roku w Trypolisie. On nie żył bardzo długo, ale bardzo żywe życie, a jest pamiętany na całym świecie jest nie tyle błyskotliwy oficer w armii libijskiej, jak piękne i godne całym szacunkiem człowieka. Al-Mutasim al-Kaddafi został zabity w 2011 roku w Sirte, wraz z ojcem i jego najbliższego otoczenia w wyniku przejawów militaryzmu i neo-kolonialnej polityki USA na Bliskim Wschodzie iw Afryce Północnej.

Po raz kolejny nie było żadnych oznak

A ostatnio, w kwietniu 2009 roku, Mutassim spotkał się z sekretarz stanu USA Hillary Clinton (ten, którego wniebowzięty „wow” na widok szczegółów brutalnego zabijania Muammar Kadafi, niemile zaskoczony, że cały świat).

Oznaczało to spotkanie na najwyższym poziomie libijskich-amerykańskich stosunków niedawno ustanowienie takich jak Al-Mutasim al-Kaddafi był głównym doradcą libijskich służb bezpieczeństwa. Mutassim wierzył w sukces, chociaż to stanowisko nie był zbyt blisko: nawet tekst przemówienia wygłoszone w jego posłudze, zwykł czytać na papierze. Jednak, aby zapewnić, że National Oil Corporation bulić za batalionu sił specjalnych, był w stanie łatwo.

błąd

Następnie, w roku 2009, Al-Mutasim al-Kaddafi spotkał się z senatorami Joe Lieberman i Dzhonom Makkeynom negocjować zakup amerykańskiej broni. Modernizacja i naprawdę potrzebne, Muammar dekady prawie nie obchodzi, on philosophized i napisał książkę, a także wyposażone w nowoczesne udogodnienia kraju.

Niemniej jednak stosunki z naszymi najbliższymi sąsiadami Libijczyków były nieco napięte, a Mutassim rozumiał to dobrze. Sześćdziesiąt milionów Algierczyków na Zachodzie, osiemdziesiąt milionów Egipcjan na wschodzie, na północy Europy nie jest zbyt przyjazny, a od południa – Subsahara, regionu najbardziej niespokojnych. Podczas wyposażania armii zaangażowany w jego poprzednicy, już nie ufa chiński i rosyjski, ale Al-Mutasim al-Kaddafi popełnił fatalny błąd, zaintrygowany amerykańskiej broni.

Pierwsze sukcesy

Wcześniej Mutassim często i żyłem w Egipcie, mimo że było to bardzo możliwe, dziedzic do władzy, a wracając – doradca raz otrzymał wysokie bezpieczeństwo biuro, które starszy wojskowy nawet zadowolony. Al-Mutasim al-Kaddafi miał łatwy rękę.

To właśnie wtedy, w 2009 roku, przed amerykańskim spotkaniu, nazwa nowego doradcy nazwano po śmierci bardzo znanego terrorysty – Ibn Szejk al-Libi, który był wcześniej szefem zgrupowaniu w Afganistanie, aw 2001 roku, gdy w amerykańskim areszcie, oczerniany Saddama Husajna o powiązania z al-Kaidą.

W każdym razie, była to jedna z najbardziej znanych postaci zakazanych całym cywilizowanym światem ruchu islamistycznego. Al-Mutasim al-Kaddafi był w stanie uczynić ziemię trochę czystsze od tego zła. W mniej niż dwa lata wojna domowa zaczęła, który jest nadal w toku.

wojna domowa

Sądząc po znanych objawów, czwarty syn Kadafiego – Muttazim Bill musiał żyć przez dwieście lat, więc często jest „widziana zabity” i „niewoli” w różnych częściach kraju cierpliwość. Jednak w tym przypadku znak, niestety, nie działa. Al-Mutasim al-Kaddafi rozkazał siły rządowe w obszarze Brega.

W połowie września 2011 roku Mutassim był w Sirte z ojcem i jego rozmowy z bratem Saif al-Islam, którzy walczyli w Beni Walid, zostały przechwycone. Walka o Sirte była długa i krwawa. A ostatni – dla Muammara, a za jego czwarty syn, który musiałby żyć tak żywo, ponieważ bardzo niewiele osób wiedziało, jak cieszyć się życiem tak, że jest wykonany oficera libijskiego wojska Al-Mutasim al-Kaddafi.

model

Tak, był swinger. Nic dziwnego, że kobiety Kaddafiego Mutassim kochał długo i wiernie. Jeden z nich mieszka w tolerancyjnej i miłujących wolność Niemiec, jej nazwa została dzwonienia i powszechnie znane, ponieważ był nie tylko piękny, ale bardzo piękne i bardzo popytu jako profesjonalnego modelu.

Przez wiele lat największy dostawca usług internetowych w Niemczech – Alice – współpracować z nim jako „pracownika przedsiębiorstwa.” Prawie wszystkie popularne modele nie interesują się polityką: są zbyt zajęci i, i zbyt trudne. Ale ci ludzie są zainteresowani. Vanessa Hessler i Al-Mutasim al-Kaddafi jakiś czas poważnie w miłości ze sobą.

wywiad

Paparazzi nie są w stanie jej niespodziankę, ponieważ stały się częścią życia tego piękna. Kolejny wywiad nie różni się od poprzednich, jednak dla najbardziej popytu pytanie nie odpowiedziała szczerze. Vanessa wspomniano poważną powieść, która miała z Al-Mutasim al-Kaddafi.

Cały świat w ciągu kilku dni z przerażeniem na ekranie, gdzie libijski przywódca zabity, a następnie jego młody syn. Brutalnie zabity. Wtedy dziennikarze na dziewczynę dosłownie zaatakowany. Opłakiwała, ale paparazzi – część jej zawodu, część życia. Ona się pozbierała i zaczęła mówić.

Że nosi

Oczywiście, to nie jest przeklęty, załamując ręce, NATO nie jest narażony na podstępne neokolonializmu Stanów Zjednoczonych. Ona jest bardzo słodkie powiedziano, że Mutassim był zawsze miły i uprzejmy do niej, był to człowiek wesoły i szczęśliwy. I że Muammar Kadafi i Mutassim zupełnie inny temperament, ale obie są piękne, a bracia Mutassim jest również bardzo dobra, szczególnie bezpieczne.

Że wielokrotnie przebywał w swoim domu, a wszyscy jej wielka postawa. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie Libii Muammar bardzo lubił swego i bardzo dobrze żyli przed i zamożni, nie gorzej niż w Europie, a pod wieloma względami lepiej. Ale rebelianci nie wiedzą, co robią i dlaczego.

workowy

Dziennikarze byli przerażeni. Byli świadomi poziomu intelektualnego większości modeli profesjonalnych, ale nie jest to wyraźnie oczekiwano. Niektórzy zaczęli żal Vanessa: poprosił ponownie o kilka razy, pojawia się na przeciwnych odpowiedzi. Vanessa nie poddawał się i trzykrotnie powtórzył, że sytuacja jest następująca. Prasa wzruszyła ramionami i opuścił liczną sensację Varganov.

Ledwie masowej informacji zadziwić świat, nigdzie więcej wywiadów światło nie działa, a Alice ISP prędzej zakończyć Fraulein Hessler wszystkie kontrakty, ponieważ sympatyzuje z dyktatorami i zapala to uczucie w innych, i mocny choć i szanuje wolność słowa, ale do współpracy z takie rodniki odmawia. Vanessa – model popytu i łatwo przeżył zwolnienia. Ale on musi myśleć resztę świata po takich wydarzeniach, jak również niż do mycia zabrudzonych słowa: sumienia, współczucie, cześć firmy?

koniec

Obalenie Kadafiego – piękny czas demokratycznymi hasłami. Ostatnie dni życia Muammar Kadafi spędził ze swoim synem. Oba zapewne wie, co czeka ten kraj. Pięć lat minęło. Libia praktycznie zniknął, włamał się do kilku regionów walczącymi. Wszystko i wszędzie jest pobierana z islamistami i tribalisty – straszne dla oświeconych ludzi na całym świecie. Jakie są osiągane USA i NATO, by wmieszać się w czystą wodę państwa libijskiego? Oczywiście, w mętnej wodzie nawet niektóre rybki zwykle. Wow, masz olej? Potem idziemy do ciebie …

Nazwać ją – zdrada. Zdrada świata, dobroci, wolności, humanizmu. UAV NATO zbombardowały konwój Muammara Kadafi, unieruchamiając pierwszy wzdłużny i samochody, potem poleciał paraliżującego bombę gazową żyć wychwytywania i Muammar Mutassim. Niewoli. I dali na łasce umopomrachonnym rebeliantów. A teraz, według danych ONZ, w grupie terrorystycznej (który niedawno cały cywilizowany świat nazywa piękne słowo – rebeliantów, bojowników o demokrację) zawarte w niewoli i poddany straszliwym torturom, wiele tysięcy ludzi z wojska Kaddafiego. Ci, którzy wytrzymać tortury, stopniowo dojść do śmierci bez sądu, a pracownicy Amnesty International powiedzieć.