606 Shares 2993 views

Satyryczna komedia show „Koło Fortuny”. opinie

W życiu wszystko jest możliwe! Z fantazji i wyobraźni, nie ma barier nie zatrzyma. I to jest w sztuce „Koło Fortuny” udowodnić artystów widza. Spektakl jest wyprzedany od pierwszych produkcjach. Co ona przyciąga uwagę, a to jest „Koło Fortuny” w nazwie? Intryga na działce o treści, które są istotne w każdym czasie, stworzył książkę Yu.Polyakova „koźlęcia w mleku.”


Cieszę się, że w rolach głównych popularny i kochany przez aktorów filmowych i występów: Bondarenko, I. Zhidkov, B. Klyuyev i aktorka Glafira Tarhanova. Jest nadzieja, że publiczność pół godziny, oderwanie się od zgiełku domu, będą cieszyć się bogatą i dynamiczną komedię z ostrą satyrą i humorem.

Zapowiedź spektaklu „Wheel of Fortune”

Dźwięki trzeciego dzwon i podniesioną zasłony. Przed publicznością, młodzi pisarze, dwa główny bohater spektaklu (płyn i Rudenko). Siedząc w Oak Hall Domu Literatów piw, twierdząc, czy można korzystać z PR-technologii, aby pierwszy comer pisarza. Albo alkohol, albo niezgoda z ukochaną, grana przez aktorkę Glafira Tarhanova wpływ pochopnych decyzji Dukhov zakładu i wdrożenie absurdalny pomysł.
Odkryli pierwszy licznik. Budowniczy Vitek z trojką w literaturze i intelektu przez podłogę. Ale to się robi, zakład zostaje zawarta, sprawę do działania. Spirits przekonuje Vic udział w tej przygodzie, obiecuje dosłownie góra złota i uznanie na całym świecie, nawet tworzy swój wizerunek bohemy i prezentuje Rubika. On jest w rękach dniach ostatnich „geniuszu” -pisatelya zamienia się w poszukiwaniu symbolu „kodu kulturowego epoki.”

Produkt nowej ery

Literacki kryzys życie. Potrzebujemy nowych nazwisk. Nie ma znaczenia, czy masz talent, najważniejsze – aby dostać się do fali tych, którzy wiedzą, jak prawidłowo stosować sami. Że nieistniejące powieść Witalij Akishina „Kielich” mówienie właściwych ludzi. Coraz większą popularność, jest plotka o romansie, ale nikt nie czyta. On jednak w przygotowaniu.

Musujące humor i świetna praca z aktorami w sztuce „Koło Fortuny” przynosi widzom przyjemność śmiech komediowe momenty w całym show. Które wydarzenia będzie to zły PR-firma? Jak nowo narodzone „geniusz”, zdając sobie sprawę, że jest rozpoznawany?

Jednak nie wszystko uda się przejąć kontrolę nad graficznych twórców duchów. wydarzenia zaczęły się zbyt szybko obrócić koło i wydawało się uniknąć więzienia lub wódki lub Vitka niepowodzeniem. Ale uznanie to niedoszły pisarz na scenie światowej ratować sytuację. Koło fortuny obrócił się w ich stronę. Co więcej, nie jest krytykiem, który w swoim traktacie „Tabulizm – energia jest czysta strona” jest sakramentalny sens powieści. I traktat ten staje przedmową „wirtualną” powieści.

Posłowie

Wychodząc z sali, publiczność w dyskusji porównujących „Wheel of Fortune” z „Pigmalion” i „bajki o nagim królu”. I cała magiczna moc PR, siłę przekonania, aby narzucić swój punkt widzenia. Wydawałoby się, że powoduje, że ludzie wierzą, co mówią lub pokaz, widząc na własne oczy przeciwnie? Co można zobaczyć w „Czarny kwadrat” przez Malewicza? Ale podziwiam, biorąc pod uwagę różne kąty jest wytworem rąk ludzkich. Prawdopodobnie, „W ogrodzie” – Vic powieść, która również nie czytać, ale każdy lubi to, dostrzec to samo.

opinie

Spektakl „Wheel of Fortune” jest postrzegana przez publiczność na różne sposoby. „Kto jest gotów humoru i pozytywne, a nie znajdzie błędu ze sobą artystów wydawanych frazy, biorąc pod uwagę to wulgarnych, – na wystawie” – podzielił się swoimi przemyśleniami jednego z widzów. Ktoś w swojej recenzji o spektaklu „Wheel of Fortune” pisał: „Wygląda na jednym zamachem. Świeże artystów energii wlewając strumień. Relacje między kobietą a mężczyzną są odzwierciedlone w spektaklu. Dzięki zespół aktorów i reżyserów. "

Ale nie wszystko jest tak pochlebne się mówić o sztuce. Echo w duszy zależy od nastroju, z którym publiczność przychodzi na widowni, i że spodziewa się uzyskać z tego, co widzisz.

Jednak negatywne opinie o spektaklu „Koło Fortuny” nie jest tak dużo, ale mają prawo do istnienia. Więc ludzie postrzegają swoje otoczenie. Dla nich wszystko jest źle: od etapu projektowania do gry samych aktorów.

Firma od kilku osób o różnych gustach, i był zadowolony z gry aktorów i projektowania wydajności. Recenzja spektaklu „Koło Fortuny” left kobietę w średnim wieku, którzy złowione ery lat 80. i 90. Dzieliła się wrażenie, mówiąc, że jest rzadko zadowolony z wszystkiego, ale w tym spektaklu ujrzała szczególną magię.

Aby tworzyć własne wyobrażenie o sztuce, to warto spojrzeć na siebie.