843 Shares 4818 views

Jak wybrać dobrą dietę dla psów sterylizowanych

Pies sterylizacja – poważna operacja brzuszna, na zawsze zmienia równowagi hormonalnej zwierzęcia. Po pies ma szansę stać się leniwy i nieaktywne, a więc zdolne do przybierania na wadze szybko. pet karmienie po takiej operacji powinny być zmienione na zawsze. Karmy dla psów sterylizowanych pomoże właścicielowi dbać o zdrowie swojego zwierzaka.


żywienie psa po zabiegu

Sterylizacja odbywa się w znieczuleniu ogólnym, więc stan zwierząt po operacji może być bardzo dobry. Niemożliwe jest przewidzieć, jak pies reaguje na znieczulenie, więc piersi w ciągu kilku dni po zabiegu nie jest pożądane. Tydzień po sterylizacji psa powinien być podawany z lekkim jedzeniem. Jeśli karmisz swoje suchej karmy, zmniejszyć porcje, ale karmić go częściej. Jeśli zwierzęta wolą naturalną żywność, pozwól mu terminie siedmiu dni od wysokiej jakości surowej wołowiny. Można dodać do diety i produkty mleczne.

do wymagań paszowych dla psów sterylizowanych

Sucha karma dla psów sterylizowanych musi zachować zdrowie zwierząt. Oznacza to, że powinna ona zawierać odpowiednią ilość białka i witaminy dla psów. Węglowodany muszą być prezentowane produktów zawierających znaczące ilości włókien, które jest przydatne dla każdego organizmu. Poprawia trawienie i szybko daje uczucie sytości. Jest to szczególnie ważne po sterylizacji. Po apetytu zwierzęcia może nadmiernie wzrosnąć. Karmy dla psów sterylizowanych musi zawierać ryż, owies, jęczmień, ale pszenicy. Zadbaj, że żywność zawierała fosfor, wapń, magnez i biotyna, jeśli chcesz korzystać z pięknej wełny inne. Ponadto, substancje te wzmacniają układ nerwowy, układ mięśniowo-szkieletowy. Nie skąpić na zdrowie psa, kupić jedzenie, dobre marki. Jest to najlepiej przenieść karmy dla psów wykastrowanych tej samej marki, które zjadł przed operacją. Jeśli taka linia nie jest dostępna, a następnie zakupić inne jedzenie, tak długo, jak to było wysokiej jakości.

Linia karmy dla psów po sterylizacji

Nie każda marka karma ma w arsenale żywienia zwierząt sterylizowanych. Jednak istnieje możliwość wyboru. Tak, jak wybrać żywności? Wysterylizowane psy „Royal Canin” może zapewnić wszystko, czego potrzeba do zdrowia. Ta marka – przyzwoity wybór odpowiedzialnego właściciela. Seria Neutered Adult garnitur małych i dużych ras psów. Mark „Hills” oferuje jedzenie dla psów dużych i małych ras w podeszłym wieku, a także lokali gastronomicznych do utraty wagi. Linie te są doskonale przystosowane do diety sterylizowane zwierzęta. „Purina ProPlan„oferuje również żywność dla wykastrowane i starszych psów. Droższe opcje oferują zagraniczne marki „orage” i „Akan”. Doskonały produkt, a firma przewiduje psowatych. Ta odmiana ma do wyboru nawet dla psów z alergiami, którzy nie tolerują glutenu. Takie produkty sterylizuje się psy wytwarzać bez dodawania ziarna.

Karmić po premii sterylizacji

Kochający właściciel stara się zapewnić swoim zwierzęciem we wszystkie niezbędne do szczęśliwego życia. Jeśli chcesz psa, aby być zdrowym i żyć tak długo, jak to możliwe, tylko kupić karmę dla psów sterylizowanego premii. Najczęściej są one wykonane na bazie chudego mięsa (kurczak, indyk, jagnięcina) i ocean świeżych ryb. Często producent dodaje do linii i L-karnityny – naturalny spalacz tłuszczu. W przeciwieństwie Gospodarki wykonaniu odżywki premii całkowicie zrównoważony i przygotowywane wyłącznie ze świeżych produktów i jakości. Takie kanały zapewniają specjalistów kierowanych przez lekarzy weterynarii. Wszystkie produkty muszą przejść przez staranny dobór zanim dojdziesz do miski psa. Środki barwiące, środki konserwujące i niepożądane zanieczyszczenia nie mogą pozostawać w tylnej złota. Specjaliści wiedzą, fakt, że zwierzęta niezbędne kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, które nie są trawione przez psy ze składników roślinnych, takich jak soja i len. Więc ich zwierzęta będą otrzymywać z takich ryb jak łosoś i śledź oceanu.

Cena karmy dla psów sterylizowanych

To nie zawsze jest możliwe do opanowania szybko nabyć żądany kanał. Psy wysterylizowane znacznie rzadziej niż koty, więc sklep nie każde zwierzę właściciel zamawia kanał sprzedaży. Często staje się szybkie i niedrogie zakupu przez Internet. Nawiasem mówiąc, jeśli masz duże party lub duże opakowanie, cena będzie bardziej przyjemne. Cena dobrego jedzenia jest około 1500 rubli za dwóch kilogramów. Warto zauważyć, że koszt nie jest zbyt różni się od ceny żywności konwencjonalnej. Różnica wynosi około 200 rubli. Pakowania żywności „Royal Canin” o wadze 1,5 kg kosztuje około 700 rubli. I nie ma żadnej różnicy między jedzeniem dla wykastrowanych psów i konwencjonalne. 3 kg karmy, „Hills” można kupić za około 1200 rubli.

Żywność dla wysterylizowanych psów małych ras

Psy ras małych – to zwierzęta o masie do dziesięciu kilogramów. Mają różne cechy i wymagają specjalnej diety po zabiegu. Piesek spędza więcej energii. Ona potrzebuje specjalnej żywności. Powinna ona zawierać więcej białka do pet zawsze w dobrej formie fizycznej. Kompleksy witamin i minerałów, są wybierane z najwyższą starannością w paszach dla małych ras. Oczywiście, w suchych pastylek paszowych stają się mniejsze posiłki dla wygody.

Jazda sterylizacji pies, natychmiast myśleć o konsekwencjach. Od tej pory, będzie musiała zachować szczególną ostrożność i żywienia. Pasza dla wysterylizowanych psów, które tworzą profesjonaliści, każdy zaliczane do stu procentach i przynosi tylko korzyści.