761 Shares 2862 views

Obchodzi brwi w domu. Brwi. kształtowanie brwi w domu

Absolutnie każda dziewczyna wie, że bez zbytniego wysiłku, aby być piękne i zadbane niemożliwe. Dlatego codziennie trzeba zrobić wszystkie rodzaje zabiegów w celu poprawy zdrowia i wyglądu skóry, warg, okolicy powiek, a co najważniejsze – obszar przestrzeni wieków. Obchodzi brwi w domu wymaga dużo czasu i energii, ponieważ proste kremy nie będzie w stanie to zrobić tutaj. Artykuł mówi o tym, jak dokonać korekty, która przechowuje i środki folk są najlepsze w użyciu, a także zobaczyć korzyści płynące z masażu.


codzienna pielęgnacja

Nie wszystkie nowoczesne kobiety uważają brwi opieki w miejscu zamieszkania. po prostu ograniczają się one do postępowania korekcyjnego, a jeśli nie jest zdobienie potrzeba. W wyniku takich działań doprowadzi do osłabienia wypadania włosów, a potem dbać o brwi w domu nie będzie już wydawać się zbędne procedury. Aby nie doprowadzić je do takiego stanu, należy wykonać następujące czynności na codzień:

 1. Czyszczeniem. W procesie mycia twarzy należy przemyć krawędzi i za pomocą specjalnego środka czyszczącego. Zapobiegnie to ich z kurzu, osadowych substancji z otoczenia, kosmetyki dekoracyjnych i innych zanieczyszczeń. Z tego przyjdzie do korzeni tlenu, a także znacznie poprawić metabolizm i odżywianie cebulek włosowych.
 2. Czesanie. Na pierwszy rzut oka wydaje się długą procedurę, ale w rzeczywistości nie zajmuje dużo czasu. To zajmie tylko kilka minut rano i wieczorem, aby utrzymać luksusowy wygląd. Przeprowadzenie procedury czesanie jest bardzo proste: zaprojektowany specjalnie do tego celu powinny być przeprowadzane przez włosy szczotki w kierunku ich wzrostu. Rano czesanie pozwalają pięknie położony brwi i nadać im pożądany kształt, a wieczorem – poprawia krążenie krwi i zapewniają korzenie saturacji oraz innych niezbędnych materiałów.

Absolutnie nic skomplikowanego nie ma regularnej konserwacji. Tylko dwa zabiegi zawsze pozostanie grube włosy i piękne. Przestrzegając tych zasad, nie można się martwić o utratę, zniszczenie lub segmentowej wyglądu brwi.

W uzupełnieniu do czyszczenia i czesania, pielęgnacji brwi w domu obejmuje również inne procedury. Powinny one być przeprowadzane regularnie, ale nie codziennie. Wszystkie te dodatkowe procedury wymieniono i opisano poniżej.

sprostowanie rozporządzeń

Pierwszą rzeczą, że każda dziewczyna – kształtowanie brwi w domu. Krok po kroku na samą procedurę przedstawiono poniżej. Mimo wielu obaw i ostrzeżeń specjalistów, w domu można łatwo wykonać korektę. Aby uzyskać świetne wyniki, należy postępować zgodnie z instrukcjami:

 1. Kupić specjalny lustro z efektem powiększającym i pęsety (aby usunąć zwykły standard i mały – dla cienkiej i cienkiej sierści).
 2. Odtłuścić brwi specjalny tonik nawilżający i oczyszczający.
 3. Rwać włosy w jednym kierunku ich wzrostu, co jest niezbędne w celu zmniejszenia linii bliżej do świątyni.
 4. Po zakończeniu wyrywanie grzebień brwi potrzebują specjalnej szczotki, malowanie pożądany kształt.

Oprócz klasycznego skubania istnieje inny rodzaj korekty – woskowanie. Specjaliści w salonach dokładnie wiedzieć, jak zastosować wosk na brwi i usunąć włosy z nim, tak aby niezależnie wykonać takie postępowanie nie jest zalecane. W tym przypadku lepiej jest spędzić czas i pieniądze, aby odwiedzić kosmetyczkę.

Po każdym z powyższych sposobów, mogą pojawić się przebarwienia lub podrażnienie skóry. Szybko, aby uniknąć tych efektów pomoże olejku, sok z aloesu lub regularne kostki lodu. W ciągu kilku dni, należy zastosować balsam do brwi na podrażnioną skórę.

Aby zmniejszyć ból podczas korekcji, możliwe jest, aby wziąć ciepły prysznic lub kąpiel. Tak otwarcie porów i włosy będą znacznie łatwiej wyciągnąć.

kształtowanie

Na ulicy są często młode dziewczęta i kobiety są bardziej doświadczeni z pięknego kształtu brwi bez zbędnych ekstrawagancji. Każdy wie, że to jest kształt brwi, a nawet na ich dostępność zależy od ekspresji ludzkiej twarzy. Na przykład, zbyt podniesione brwi dają efekt zaskoczenia, prosty i szeroki – uczynić miłym twarzy ponury i zły, a całkowity brak brwi tworzy brak czegoś (w niektórych krajach istnieją ludzie zgolić obie brwi lub tylko jeden, który wygląda dość estetycznie) ,

Niektóre kobiety regularnie zrywać brwi, ale nie może uzyskać pożądany kształt. Dlatego przed zmianą rodzaju czole, należy dokładnie przemyśleć obrazem przyszłości, zawsze biorąc pod uwagę strukturę twarzy i trendów mody.

różnorodność form

Brwi składająca się z głowicy, w środku i na ogonie. Części te przyczyniają się do tworzenia różnych postaciach. Do tej pory popularne są te typy brwi:

 1. Łukowata. Taki kształt jest uznawane za najbardziej korzystne i proste, jak to możliwe, aby go przez wyrywanie mała ilość włosów.
 2. Rośnie. W tym przypadku, tylna powinna kończyć nad poziomem głównym.
 3. Pozioma. Mała przerwa, prawie podniesiony łuk przedstawiają idealnie płaską linię poziomą.
 4. Spada. Forma jest kompletnym przeciwieństwie do Rising – ogon wisi znacznie poniżej poziomu głowy.

Wyregulować brwi, dając im żadnej z tych form, trzeba przylegającą instrukcje krok po kroku przedstawiono powyżej. Przed tą procedurą, a po to jest konieczne do przetwarzania pęsety z wacikiem z alkoholem.

środki folk

Ważnym punktem w dążeniu do doskonałych brwi jest ich odżywianie i nawodnienie. Tradycyjna medycyna oferuje szereg narzędzi do brwi, który nie tylko je leczy, ale także daje naturalny kolor.

Ogromna popularność specjalnego eliksiru wzrostu włosa. Jego zagadkowa kompozycja dostępny dla wszystkich. Aby przygotować cudowny lek wystarczy zwykłe jaja kurzego żółtka. To musi być bita w osobnym pojemniku, a następnie umieścić na brwi przy użyciu bawełnianą podkładkę. Zmyj nie powinien niezwłocznie, jednak co najmniej 10-15 minut.

Innym dobrym sposobem na poprawę stanu brwi – stosowanie olejów naturalnych. Idealny rycynowy, lniany i olej migdałowy. Oni również mogą poprawić wzrost włosów.

W uzupełnieniu do tych narzędzi, można masować brwi, umieścić na swoich masek i tworzyć własne domowe kompresy. Procedury te wymagają zbyt wiele wysiłku i finansów, ale czas muszą spędzić dużo. Bardziej szczegółowo, wszystkie one omówione poniżej.

masaż

Procedura jest absolutnie nie wymaga żadnych specjalnych narzędzi, ponieważ może być łatwo przeprowadzone przez czesanie pędzla lub palców. Przed wykonaniem masażu należy pamiętać, że nie jest wliczone w pielęgnacji brwi po cieniowania cień. Wiele dziewcząt robi makijaż przed wyjściem, a zaraz po tym, którzy chcą trochę masuje brwi, że jest to ogromny błąd. Robi masaż szczotką, konieczne jest przeprowadzenie standardu szczotkowanie około 5-6 minut dla każdej brwi.

Aby wykonać masaż palec, trzeba znać podstawowe ruchy. Należy zacząć od lekkich uderzeń, stopniowo zwiększając nacisk na skórę. Następnie równych brwi uciskających strefę, ponieważ manipulowanie, a następnie stopniowo przyspieszają szybkość i zwiększające wytrzymałość. Ostatni etap – dotknięcie, a potem głaszcze. nie więcej niż dwa razy w tygodniu należy przeprowadzić tę procedurę.

maski

Maski specjalne są również zawarte w pielęgnacji brwi – brwi dla wzrostu są one niezastąpione. Przeprowadzenia tej procedury jest łatwe – trzeba umieścić środki gotowane na brwi i wytrzymać pewien czas, a następnie szybko spłukać wodą.

Skuteczne przepisy:

 1. Oznacza gotowane z figami. Kilka owoce suszone figi należy zagotować mleko z utworzeniem owsiankę. Mieszanina musi być złożone w gazie i dołączone do aplikacja brwi przez 20 minut.
 2. Castor maska. Klasyczna metoda – ogrzewa oleju rycynowego z wacika do włosów i trwa od 15 minut do 3 godzin.
 3. Połączenie brandy i masła. Mieszanka alkoholu i oleju do gustu wszystkim doświadczonego damy. Aby przygotować konieczność mieszania z 20 ml oleju rycynowego i brandy i wygrzewania płatek kosmetyczny, a następnie do brwi przez około 20 minut.

okłady

Zgodnie z zasadą masek i okładów czynu, ale fundusze te brwi będzie wymagać więcej dodatkowych urządzeń. Po pierwsze, trzeba gotować miskę, kawałki polietylenu, bakteriobójcze tynku, szczotka, bawełny i kompresuje komponentów. Gdy kompozycję stosuje się do rzęs, jest konieczne, aby od razu pokrywa z wacika, a na górnej części polietylenu mocowania gipsu. W razie potrzeby, górna nim można nosić opaskę do włosów lub związać ręcznik.

Najlepsze przepisy kulinarne

Najskuteczniejszym kompresji zostały uznane:

 1. Marchew witaminy. Do 15 ml świeżego soku z marchwi należy dodać 10 ml retinolu w mieszaninie zwilżyć dysku bawełny i umieścić na brwi osłaniający zabezpieczania urządzeń dodatkowych, jak to opisano powyżej. Trzymaj kompres trzeba całą noc.
 2. Migdałowy i brzoskwiniowy. W oddzielnym naczyniu do mieszania 13 ml migdałowy, brzoskwiń i olej arachidowy, ogrzewa się do odpowiedniej temperatury i nanosi się szczotką na brwi. Moczenie trwa około pół godziny.

Obchodzi brwi po tatuażu

Po zastosowaniu innowacyjnych technologii nie należy zapominać o dalszej pielęgnacji skóry. Reakcja z tej procedury w najróżniejszych – świąd, alergie i tak dalej. Brew Tatuaż Aftercare nie wymaga wiele wysiłku. W ciągu miesiąca nie jest zalecane, aby wybrać się na plażę lub na długi czas w słońcu.

O uzdrowienie brwi trzeba zastosować maść wykonane z naturalnych składników. Muszą regularny obszar mazistej zaczerwienienia, ponieważ nie będą działać.

Obchodzi brwi po mikrobleydinga

Druga popularna procedura po tatuażu jest mikrobleyding. Z nim też trzeba pamiętać o pielęgnacji brwi. Po mikrobleydinga trzeba użyć kremu, przyczyniając się do przyspieszenia gojenia się ran, który zaleci samego mistrza po zabiegu. Należy również pamiętać, że w ciągu pierwszych trzech dni po mikrobleydinga trzeba unikać światła słonecznego jak najwięcej, tak aby nie powodować podrażnienie skóry.