872 Shares 6383 views

Sałatka "Pearl". Jak przygotować sałatkę "Red Pearl", "Black Pearl", "Sea Pearl"

Pyszne, oryginalne i bardzo piękny wygląd sałatki „Pearl” będzie główną ozdobą biurka. Po tym wszystkim, jego głównym składnikiem jest kawior – czerwony lub czarny, a ona zawsze patrzył przychylnie na stole i jest idealny dla każdej uroczystości. Istnieje kilka receptur do tego sałatki, "Red Pearl", "Pearl of the sea" sałatkowym "czarna perła". Ale zanim nauczyć się tych przepisów, dowiedzmy się, jak wybrać jaj dla tej potrawy.


czerwony kawior

Wybierając jajka na sałacie, nauczyć się uważnie etykiety i dać pierwszeństwo do jednego, że wykonana jest od czerwca do września. To właśnie w czasie tych miesięcy kawioru łososia wykonane ze świeżych surowców, podczas gdy w innych porach użyć mrożonego produktu, który nie pozostał nic pożytecznego. Jeżeli bank wykonana z przezroczystego szkła, należy rozważyć jajka: jasnożółty lub pomarańczowy kolor wskazuje, że produkt jest przejrzałe. Podczas pochylania kawioru słój powinien poruszać się, oznacza to, że nie uschło. Metal ten produkt może być oceniona tylko przez wstrząsanie. Jeśli dźwięk jest zbyt „cienki”, a następnie odstawić w słoiku na bok: albo istnieje wiele rozbitych jaj lub jadalnych emulsyjnych producentów zostały dodane więcej niż to konieczne. Cóż, podstawowe zasady przy wyborze konserwy: nie podejmują opuchnięte banki zwracać uwagę na zapach, nie powinny być ryby. Intensywny zapach ryb posiada tylko kichuzhya kawior, każda inna będzie tak tylko wtedy, gdy zapach zepsute. Naturalnie, „Pearl” sałatka wymaga jedynie jakość produktu.

czarny kawior

Jeśli jesiotr kawior produkowany zgodnie z prawem, będzie to oznaczać słowo „CITES” na opakowaniu. Kolor produktu zmienia się w różne odcienie czerni, od jasnej do ciemnej. Rozmiar może być także inna. Zamknij pokazuje, że jaja zostały wydobyte z jesiotra starszej, to bardziej cenne, więc jest to mniej popularne i bardziej kosztowne. Zwróć uwagę na obecność cieczy. Jej obecność na dnie puszki mówi, że jakieś jaja gotowane z zamrożonego materiału surowego, lub po prostu złej jakości. Po otwarciu, produkt nie powinien mieć ryby, a zwłaszcza selodochnogo zapach. Wysokiej jakości kawior jest prawie bez zapachu, ale, niestety, dowiedzieć się na ten temat jest możliwe jedynie po otwarciu opakowania. Do tego momentu, można wybrać produkt badany wizualnie przez słoju. Pamiętając o tych wszystkich szczegółów podczas wybierania głównym składnikiem dla swoich potraw, upewnij się, że sałatka „Sea Pearl” będzie można rozkoszować się jej smakiem. Teraz, nauczmy się niektóre z jego przepisów.

Przepis № 1

Jednym z najbardziej spektakularnych w wyglądzie – obłok „Pearl” sałatki. Przepis ze zdjęciem już powoduje chęć spróbować! Aby uczynić go, musimy dwieście gramów solonego łososia, polbanochki oliwki bez pestek 60 g twardego sera, pięć Jajka na twardo, jedna pomarańcza, dwie łyżki czerwonego kawioru, majonez do smarowania warstwy, przyprawy i trochę zielonej cebuli. Jaja są podzielone na białych i żółtka osobno i ruszt na grubej tarce i serem – na małej, łososia pokroić w plasterki, skórka pomarańczowa, usunąć partycję i miąższ pokroić w kostkę, oliwki – pierścienie. Teraz tworzą sałatkę w warstwach, zaczynając od dołu: niektóre białka z majonezu, żółtka, pół łososia z majonezem, oliwki z pozostałej łososia, ser, pomarańcze, a na górze – pozostałe białka. Niektóre warstwy soli i pieprzu. Koronacyjne sałatkowe „perła” jaja przepiórcze i pół kawior, dekorujemy oliwkami i zielonej cebuli. Nawiasem mówiąc, przygotować i podawać tę sałatkę, można wymieszać wszystkie składniki i umieścić je w pół awokado.

Przepis 2 №

Ta sałatka jest też świetnie wygląda na świątecznym stole, a duża ilość warzyw, jako część dzięki czemu łatwo i satysfakcjonujące. Tak więc, aby przygotować sałatkę, „Pearl Black”, trzeba wziąć słoik Konserwy rybne w oleju lub tuńczyka w sosie własnym, świeże ogórki, pomidory, cebula, zioła, zielona sałata, ser twardy, oliwki, przyprawy, francuska musztarda do tankowania i czarnym kawiorem. Sałata trzeba umieścić na talerzu na nich – pokrojone kostki ogórka. Konserwy rybne mash widelcem, dodać cebulę i musztardą francuską, położony na szczycie ogórka na górze – Oliwa, pokroić w plastry. Dalsze kliny pomidorów na nich – siatka majonez. Następna warstwa idzie tarty ser na grubej tarce. Udekoruj sałatki zieleni, pomidory i czarny kawior. Wygląda to bardzo proste, więc jest smak: świeży ogórek połączeniu z kawioru dodaje jakąś skórkę do sałatki.

Przepis 3 №

Inny wariant tej potrawy, tym razem z kalmarów. Ponieważ w obecnych receptury czerwonym kawiorem, a nazwa została podana do tej sałatki – „Red Pearl”. Podjąć następujące składniki: pół kilo kalmary, 250 g krewetek, sto gramów kawioru, cztery jaja kurze i majonez. Squid oczyszczone, zanurza się we wrzącej wodzie na jedną minutę, a następnie pozostawienie ich w gotującej wodzie przez kilka minut więcej, schłodzono i pocięciu na paski. Białka jajka utrzeć na tarce dużych, jak ser. Małe krewetki można pozostawić w całości lub przecięte na pół, pokroić na duże kawałki lepiej. Wymieszać wszystkie składniki, doprawić majonezem i umieścić w salaterce. Posypać żółtka jaj, startego na drobnej tarce, udekorować sałatkę „perła” czerwony kawior.

Przepis 4 №

I last but not least, pyszne receptury.

Tym razem spojrzeć na sałatkę „Sea Pearl”. Zapoznaj się z krewetki, gotowane ziemniaki, ogórki, pomidory, ser, jajka, przyprawy, trochę majonezu, kawior i dwa silne liść kapusty. Pisać może być bardzo oryginalny: dwa arkusze tworzące powłokę, która jest przechowywana i naszą „klejnot”. Jednakże, nie można zrobić jedną dużą umywalkę, a kilka małych – porcje i służyć wszystkim obecnym na gościa stołowego. Ziemniaki i ser do trzech na dużej tarce, pokroić w kostkę i jaja, a także ogórki, pomidory. Wszystkie produkty łączą i wymieszać z majonezem, sól, pieprz do smaku. Umieścić sałatki w „shell”, udekorować krewetki i kawior. Teraz można zastosować do stołu cokolwiek „perła” recepty sałatka gotować dość prosta.