729 Shares 4947 views

Tynki weneckie z rąk

Zrobić piękny remont w mieszkaniu lub domu wielu z nich chce. Jednak patrząc na wysokie ceny materiałów budowlanych, a także nauka o tym, ile to będzie kosztować z usług profesjonalnych artystów, większość odrzuca ideę jako beznadziejny i niemożliwe. I nie każdy odważy się rozpocząć naprawy siebie, być może-stick w jednym lub w dwóch pokojach tapety, ale na tym i zatrzymać. Ale aby naprawy siebie, nie jest konieczne posiadanie kwalifikacji zawodowych, dość często niewielkie doświadczenie w tej dziedzinie, a niektóre z wiedzy, która, nawiasem mówiąc, jest łatwo dostępne w Internecie.

Na przykład, nie jest to bardzo powszechne przekonanie, że tynk wenecki z rąk pracownika w domu nie jest dostępna. Opinia źle i głęboko błędne. Oczywiście, gdy kapitan domu do opanowania dużej ilości będzie trudne, ale po pewnym treningu i ścisłego przestrzegania zaleceń wynik na pewno będzie dodatni.

Venetian tynk przeznaczony jest znakomity i oryginalnej dekoracji ścian, sufitów i różne elementy dekoracyjne wnętrza. Jest to bardzo osobliwe nawierzchniowej ma piękny wygląd naśladuje powierzchni kamieni szlachetnych, jest przyjazny dla środowiska produkt. Ponadto, tynk wenecki rękoma, aby ukryć wady powierzchniowe, nie pęka, jest bardzo wygodny w użyciu i trwałe. Praca z nią jest dość łatwe, ponieważ materiał jest już sprzedawany w postaci gotowej. Wystarczy wybrać kompozycję, odpowiedni kolor, zaopatrzyć się w narzędzia, wtedy można zacząć pracować.

Jakie mogą być sposoby nakładania tynku, kolejność działań oraz głównych etapów procesu są prawie zawsze takie same. Przed rozpoczęciem pracy, należy starannie przygotować powierzchnię: usunąć stare tapety lub farby, aby pozbyć się wad i starannie obsługiwać swój podkładu. Pierwsza warstwa podkładowa jest stosowana, przy czym zasada jest podobna ściany Shpatlevanie. Główne prace rozpoczyna się po jej całkowitym wyschnięciu.

Tynki weneckie z rąk – dość pracochłonna czynność, która wymaga cierpliwości i uwagi. Jednak postęp w efekcie końcowym jest warte wysiłku.

Tak więc, po warstwie przygotowawczych rozpocząć stosowanie resztę – Basic – warstw, które powinny być kilka. Tynk nakłada się cienkie jednolitych suwów, z których każdy należy zastosować w kierunku prostopadłym do poprzedniego. W pracy należy dokładnie oczyścić za pomocą kielni, ponieważ technologia z zastosowaniem dekoracyjnych tynków polega tylko czystą instrumencie. Pierwszą podstawową warstwę pozostawia się do wyschnięcia na 10-12 godzin, po czym taki sam sposób stosuje się do wszystkich innych.

marmurowe efekt osiąga się dzięki temu, że każda kolejna warstwa jest ciemniejszy lub jaśniejszy niż poprzedni. Zdarza się, że w celu osiągnięcia pożądanego rezultatu, procedura powłoka rozwiązanie musi być powtarzany aż do dziesięciu razy, po czym można rozpocząć wykończeniowe.

W końcowym etapie tynkowania zębatej pierwszy wypolerowane, a następnie potraktowano woskiem, sprzedawany w zestawie z roztworu. Powłoka wosku pozostawia się do wyschnięcia, a następnie całą powierzchnię ponownie starannie polerowane, a następnie procedura „Venetian tynk z rąk” została zakończona.

Oczywiście, łatwy proces wykonywania tej cienkiej połączenia pracy jest trudne, dlatego przed przystąpieniem do głównej technologii powlekania powierzchni przetwarzania mogą być testowane na kartce płyt gipsowo-kartonowych – słowem, odpowiednio przeszkoleni. I wszystko musi się powieść.