552 Shares 6296 views

Aktor, który grał Herkules Poirot: biografia. Devid Sushe: filmografia, życie osobiste i historia życia

Jak inny składa się z kilku aktorów swojego twórczego życia. Zdarza się, że człowiek całe życie pamiętać publiczność w tej samej roli grał znakomicie. Jeden udany rola – to wszystko tvorchestkaya biografia. Devid Sushe – nowoczesny brytyjski aktor – w pełni potwierdza ich los jest znany oświadczenie.

Lata dzieciństwa i dojrzewania

Devid Sushe urodził się w Wielkiej Brytanii, lekarza rodzinnego i aktorka, tuż po II wojnie światowej (w 1946 roku). Był drugim dzieckiem (od jego rodzice mieli 3 chłopców). W języku angielskim, jego nazwisko jest napisane jak David Suchet, biografia aktora pozwala nam prześledzić główne etapy jego kariery.

Sucha ziemia należy do rasy żydowskiej. I podobnie jak jego przodkowie po stronie matczynej i ojcowskiej pochodziło z imperium rosyjskiego. Przeprowadzili się do krajów zachodnich w XIX wieku. Święty przybył aktor ojcowski w Europie zmienił nazwisko Sushedovich (dawniej mieszkał na Litwie, gdzie takie żydowskie rodziny są bardzo częste), bardziej zrozumiały dla zachodnia nazwa ucho włosów.

Młody Dawid dzieciństwo marzyć zostać aktorem, miłość do teatru zaszczepił w nim jego matka, syn vodivshaya z nim w wielu przedstawieniach, w których brała udział.

Ojciec aktora nalegał na zakup mu lukratywnego zawodu lekarza, sam znany London ginekologa, ale geny matki były silniejsze niż Dawida nie słuchać perswazji, a po oświaty wstąpił do London Academy of Music and Dramatic Art, który błyskotliwie ukończył pokazano podczas trenuje swój talent i urok aktora.

Pierwszy sukces w zawodzie działających

Oficjalnie aktor Suchet biografia zaczyna się w 1967 roku. Aktor grał w teatrze, aw 1978 roku zagrała w swoim pierwszym filmie fabularnym. Ale potem wicher romans z filmu to nie nastąpi, rola publiczności zauważył, ale nie płacą mu szczególną uwagę.

Dopiero znacznie później aktor Devid Sushe, biografia, filmografia, która weszła annałach sztuki brytyjskiej, otrzymał aprobatę publiczności to zasługuje.

praca teatr aktora jest bardzo ważne: to jest bardzo często grał w sztukach Szekspira role drugoplanowe, które zawsze przyciąga uwagę. on często otrzymuję żadnych negatywnych znaków, takich jak rola oskarżyciela i zazdrosny Jago w „Othello”, z którym poradził sobie znakomicie Suchet.

Sekretem tej obfitej sheksperiady Suchet w pracy zawodowej jest związana z faktem, że w 1973 roku, aktor dołączył do Royal Shakespeare Company. Nawiasem mówiąc, po wielu latach Suchet odegrała rolę Szekspira w jednym z filmów telewizyjnych.

Wiele ciekawych ról odgrywanych przez devid Sushe. Biografia, oceniając go jako aktora teatralnego zasługuje na wielki szacunek.

Pierwsza praca w kinie

Devid Sushe, biografia, filmografia, która dziś ma około 40 prac w filmach, zaczęło się jako epizod aktora. Nawiasem mówiąc, czy z powodu rosyjskich-żydowskich korzeniach, lub przez jakiś przypadek on poobijany rolę naszych rodaków, na przykład, w złowieszczym filmu „Red Monarch” (1983), poświęconej ekspozycji kultu osobowości Stalina, Suchet odegrała rolę strasznym komisarza Lawrence Beria. W filmie „Gułag” (1985) wcielił się w rolę rosyjskiego młody człowiek Mateusza.

W połowie lat 80-tych. Aktor został usunięty, a główne role. Na przykład w filmie „Freud” (1984) wcielił się w rolę genialnego austriackiego naukowca żydowskiego pochodzenia Zygmunta Freuda.

Wiele się zmieniło w życiu roli aktora, który był oferowany w 1988 roku. To była rola detektywa Herkulesa Poirot w serialu opartego na twórczości A. Christie.

Główną rolę życia

Inaczej nie może być człowiekiem biografia, Devid Sushe, z tych szczęśliwców, aktorów, którzy byli w stanie osiągnąć chwałę i w swoim zawodzie, i szacunek, a szacunek dla fanów.

Pod wieloma względami, to wszystko udało się uzyskać dzięki roli Poirota.

Ten angielski detektyw pochodzenia belgijskiego, stworzony przez talentu słynnego brytyjskiego pisarza Agatha Christie, zawsze cieszył się popularnością. Książki o nim wyprzedane natychmiast. Nie tylko obraz Poirota zawarte na scenie iw filmie wiodących brytyjskich aktorów, ale gdy rola ta była oferowana do David Suchet, że nie wie, co mu chwała czeka w przyszłości.

Pierwszy film z jego udziałem w tej roli przyszedł w 1989 roku. Wykazano w brytyjskiej telewizji, a publiczność się podobało. David Suchet Poirot nadal nie grał: belgijski detektyw był jego występ szarmancki, inteligentny, skrupulatny, ale bardzo urocze!

Szczególnie stworzenie Poirot obrazu

Po wielu latach, twórcy serialu Poirot film o filmie i nazwał go „za kulisami”. W tym filmie, aktor Devid Sushe dzieli się swoimi wrażeniami o długotrwałym procesie filmowania.

W szczególności Suchet powiedział, że pracuje na drodze Poirot. Jak nauczyłem się mówić głos detektywa, starając się odtworzyć jego eleganckie i wyrafinowane sposoby, nosi swoje słynne wielkie wąsy naśladować jego chodzić.

Aktor przyznał, że on i Poirot wiele wspólnego: to jest zbyt pedantyczny (które cierpią z jego rodziny), to wygląda bardzo podobny wygląd Poirot (brązowe oczy, umiarkowany pełnię wzrostu, krótkie dla mężczyzn).

Prawdziwie Poirota za Suchet po prostu wyjątkowy. Aktor dosłownie przekształcony kiedy wejdzie ona na obraz swego bohatera. On – bardzo wyrafinowanie, uczciwość, takt belgijski, Poirot przez Suchet uosabia piękno ostry, umysłu.

Devid Sushe, biografia. Data śmierci Poirota

W niedawnym wywiadzie Suchet przyznał, że jego krewni próbowali odwieść od roli Poirota. Jednak nadal postanowił wdrożyć w ten sposób i nie pomylić. Teraz, wiele lat później, trudno rozstać się z ukochaną roli, która przyniosła mu sławę i odgrywać sceny, w której genialny Poirot bezpowrotnie od swoich widzów.

Obraz E. Poirot wszedł życie aktora. Po tym wszystkim, można powiedzieć wiele o osobie biografii Devid Sushe grał Herkules Poirot w 13 odcinków, które zostały sfilmowane od 1989 do 2013 roku. To tyle, ile 24 Artist of the Year twórczego życia.

Ostatni cykl filmowy nazywany nawet najbardziej A. Christie „Kurtyna” Poirot umiera. Dużo zrobił aktor publiczności płakał na scenie pożegnania, dał wiele jego najsłynniejszym obrazem devid Sushe. Biografia, data śmierci jest zawsze związana Poirot prawdziwego aktora na żywo oraz fikcyjną postacią książki.

Prywatne życie aktora

W wywiadach Suchet przyznaje, że rodzina w życiu wiele znaczy. Aktor ożenił się w 1976 roku z aktorką Sheylle Feris. Para ma dwoje dorosłych dzieci, córka Katarzyna i syn, Robert.

Po urodzeniu dzieci małżonka Suchet opuścił teatr, by poświęcić się całkowicie do ich edukacji.

Suchet przyznaje, że był często dotkliwe w edukację swoich dzieci, starając się zaszczepić w nich wartości i przekonań, które zawsze współdzielonych siebie. Fakt, że Suchet osoba bardzo religijna. Ten zaszczepił w nim religijny Ojciec, syn, nie dzielą zawodu ojca, dzieląc swoje religijne przekonania. Suchet religii protestanckiej. Ich wartości i zawsze starał się wpoić swoim dzieciom. Jego zdaniem, jest to poważny edukacja domu pomógł w życiu swoich dzieci, utwardzony przed jej trudności.

Suchet utrzymuje bliskie stosunki z braćmi. Jego najstarszy brat, John – dziennikarz i pisarz, młodszy brat – Peter – znany lekarz.

Jak widać, wszyscy członkowie rodziny czują ziemi dość ważne w życiu człowieka.

Wartość twórczych sposobów D. Suchet

Nadal Suchet Poirot i nierozłączne!

Dziś aktor jest wiceprezesem „społeczeństwo talentu fanów Agatha Christie”, która jest kierowana przez wnuka słynnego pisarza. Jest częstym mówcą na ekranie telewizora, idzie do twórczych wieczorów w kraju. Wielu jego rodaków jest znany ze swojej biografii, devid Sushe – znane osobowości w Wielkiej Brytanii, choć nigdy nie podkreślał tę sławę.

Jego życie – jest dowodem na to, że każda osoba może zrobić wiele w swoim życiu, nie tylko jeśli chodzi o karierę, ale także pod względem tworzenia komfort i ciepło. David Suchet osiągnął wiele. Biografia, twórczość, filmografia aktora – jasne potwierdzenie.