739 Shares 4210 views

Lycheva Ekaterina Aleksandrovna: zdjęcia i biografii

Lycheva Jekatierina Aleksandrowna – radziecki „Gołąb pokoju”. W 1986 roku, w wieku jedenastu lat, stała się jedną z najpopularniejszych dziewczyn na świecie, aby odwiedzić Stany Zjednoczone.

biografia

Jej rodzice byli pracownicy naukowi i nie miał żadnych krewnych w wysokich stanowiskach władzy. Choć plotki o tym było wiele. Lycheva Jekatierina Aleksandrowna, biografia, który jest opisany w tym artykule, że studiował w Moskiewskiej szkole specjalnej №4 (z naciskiem w języku angielskim). Kto jest szkoła №1260.

W 1988 roku, ona i jej rodzina przeniosła się do Paryża. Od 1995 roku pracował w Paryżu Investment Promotion Center. Powrócił do ojczyzny w 2000 roku, pracował w Ministerstwie Pracy i Rozwoju Społecznego Federacji Rosyjskiej. Ona po prostu nie uczestniczyć w programach telewizyjnych i odmawia wywiad z mediami. Ale od czasu do czasu robi wyjątek dla gazet regionalnych.

Teraz Lycheva Jekatierina Aleksandrowna, zdjęcia, które są w tym artykule działa na stanowisko wiceprezesa „AvtoVAZ”.

Świat Mission

Raz w 1985 roku, został zabity Samantha Smith, który odwiedził Związek Radziecki w 1983 roku, organizację o nazwie „Dzieci jako pokój” zaproponował, aby wizytę do uczennicy Stany Zjednoczone Radzieckiego. Strona radziecka dano wolność wyboru, ale umieścić kilka warunków: dziewczyna nie powinny być starsze niż Samantha, a także uczestniczyć w walce o pokój.

To był oglądany tysiące uczennic, ostatecznie wybrał Katia. Dwudziestego pierwszego marca czwarty w kwietniu 1986 Lycheva Jekatierina Aleksandrowna (Ambasador Dobrej Woli), wraz z amerykańską uczennica Gwiazda Rowe San Francisco koncertował Amerykę z promocją pokoju.

Byli w Nowym Jorku, Chicago, Waszyngtonie, odwiedził NASA Space Center, siedziba ONZ, „Disneyland”. Zabrali burmistrzów i nawet prezydent USA Ronald Reagan. Przy ich wprowadzeniu do „McDonald”, mieszać w kręgach dziennikarzami bezprecedensowe proporcjach.

Podróż nie przeszła cicho i płynnie. Wtedy było zaufanie między ZSRR i USA. Niektórzy amerykańscy dziennikarze marzą, aby splash – „propagandy projektu Moskwa” narazić Kate jako Radzieccy dziennikarze nie pozostają w tyle. Trasa została szeroko opisana w prasie krajowej i Lycheva Jekatierina Aleksandrowna stała się popularna w ZSRR. Potem przeniosła się z rodzicami do Francji, a zainteresowanie jej osobą brakuje.

po zakończeniu misji,

Kate była bardzo popularna po powrocie ze Stanów Zjednoczonych. Została zaproszona do udziału w wielu wydarzeniach publicznych, otrzymała litery torby. A wszystko to doprowadziło do tego, że była ona praktycznie żadnego wolnego czasu. W 1986 i 1987 roku. zagrała w dwóch filmach: „W domu, jak się masz?” i „Lermontowa”. A potem jej nazwisko zniknęło z kronik kraju. Unia nawet pogłoski, że Lycheva Ekaterina Aleksandrovna poślubił Sheikh i żyli w haremie.

Dziewczyna naprawdę wyjechał z kraju w 1988 roku, ponieważ jej matka Marina Lycheva otrzymał francuskie stypendium wraz z rodziną przeniósł się do Francji. Tam, Kate studiował na Sorbonie, gdzie otrzymała dwa wyższe wykształcenie w zakresie prawa i ekonomii.

Teraz na jej wycofanie tylko kilka rówieśników – uczniów z lat osiemdziesiątych. Ona Lycheva Jekatierina Aleksandrowna, zdjęcia, które można zobaczyć w tym artykule, należy pamiętać ten epizod z mojego dzieciństwa nie lubi.

Katie wspomnienia z Ameryki

Katya przypomina, że prezydent Reagan przycisnął jej rękę, ona z kolei dał mu zabawkę, która pozwoli dzieciom Związku Radzieckiego, chcąc świat. Reagan chciał Kate i jej mama ma wielki czas w Stanach Zjednoczonych, i powiedział, że zazdrości im, bo odwiedził cyrk, a on nie miał czasu, aby tam pojechać.

Lycheva Ekaterina Aleksandrovna entuzjastycznie „McDonald”, przy wejściu do którego spotkał się z starego klauna i siedzieli przy stole. Przywieźli „Big Mac” i frytki. Kate próbowała wziąć kęs kanapki, ale gdy taca jest na ustach, a dziennikarze zaczęli kliknięciu swoje kamery, mylące dziewczynę. Więc jeść „Big Mac”, a to nie było możliwe. Ale to jest jeść ziemniaki, które jedli wszystko, bez zwracania uwagi na kłopotliwych dziennikarzy.

Wracając do domu, dziewczynka powiedziała, że pracuje w Stanach Zjednoczonych dla dobra świata. Nie wiedziała, że tak będzie ciężko, ale teraz rozumie, że bez niej nie można zrezygnować.