491 Shares 8967 views

„Honda Civic” 2008: Przeglądy właścicieli, charakterystyki technicznej, zalety i wady

Być może jednym z najbardziej popularnych azjatyckich sedanów jest „Honda Civic” (2008). Recenzje właścicieli pozostają o ten samochód jest imponująca. A w ogóle to uznaje się, że wiele osób, bardziej lub mniej chętni na samochodach, znać model. Więc co jest takiego specjalnego, że można zauważyć?

wygląd

Tak więc, zanim mówić o czymś, co ma o samochodzie „Honda Civic” (2008) Recenzje właścicieli, konieczne jest, aby mówić o samej maszynie. Start – z wyglądu. wystarczy wymienić tylko nazwa tego modelu, jak ludzie w moich oczach natychmiast wyłania się przestrzeń, futurystyczny Hatch. Ale podczas gdy model ten dawno już minęły, a teraz są popularne sedany.

Maszyny wyprodukowane przez ten organ, nie mają takiego niezwykłego wyglądu i wielu skomplikowanych rozwiązań stylistycznych. Zwykły sedan, należące do klasy „golf”. Jednak zazwyczaj wydaje się dopiero początek. Jeśli spotkasz się z urządzeniem uważnie, można znaleźć wiele funkcji.

Na zewnętrznych szczegółów

„Honda Civic” (2008) Opinie właściciele otrzymał w większości pozytywne. Jest to szczególnie dla miłośników dużych samochodów. Rzeczywiście, ten model jest nie tylko wygląda całkowita – to naprawdę jest. I to nie tylko z zewnątrz. Wewnątrz też dużo miejsca. A jeśli wymiary zewnętrzne jedynie wydedukować samochodu poza jego klasie, tutaj, patrząc na wnętrze i przestrzeni, możemy zauważyć, że model ten jest wyraźnie wyższa klasa. Nawet rozstaw osi i jeden więcej niż dobrze znanego modelu Accord.

Z zewnątrz nie różni się maszyny do jakichkolwiek rodzynek lub rozkoszy – wszystko dokładnie, ale gustowny. Najważniejszą rzeczą – nie ma dysonans i szczegóły, które nie byłoby w zgodzie ze sobą. Samochód okazał nowoczesny i spójny, i to jest fakt. A fakt, że ma zarówno zagorzałych przeciwników, a prawdziwych fanów, jest to zrozumiałe. Na smak, jak mówią, nie kłócić.

Trudno nie zauważyć, indywidualną uwagę szerokiej ciała i niektóre spłaszczony. Niewielki luz jest również zauważalne. Chociaż w przypadku naszych drogach jest raczej negatywna. Ale niech „Honda Civic 4D„w 2008 roku i ma dużą manewrowość, maszyna ta oferuje doskonałą stabilność przy wysokich prędkościach. To powinno powiedzieć więcej.

sterowalność

„Honda Civic” – sedan w 2008 roku, która charakteryzuje się dobrą obsługę. Mówiliśmy, że jest dobrze utrzymany na powierzchni drogi, nawet przy dużych prędkościach. Mimo to należy powiedzieć o minimalizacji współczynnika przeciągania. A jeśli pamiętam jego elastyczna, mocniejsze zawieszenie, to odwraca się i ma bardzo imponujący obraz. „Honda Civic 5D” w 2008 roku – maszyna o wspaniałej, precyzyjnego prowadzenia. Łatwo jest radzić sobie ze wszystkimi zakrętach, nawet przy dużych prędkościach.

wydajność jazdy

Samochód idzie na drodze dokładnie jak na szynach. Istnieje jednak pewien wyjątek dotyczący podwozia. Ważne jest, że droga była gładka. Dobry utwór asfalt może się pochwalić nie wszystkie regiony. Jeśli maszyna będzie poruszać się w ubogich, rozbitych drogach, kierowcy, jak i wszyscy jego pasażerowie, dowiaduje się o wszystkich „urok” z asfaltem. Innym negatywnym – hałas w kabinie. Niestety, nad izolacją projektanci samochodów „Honda Civic” (2008), którego dane techniczne są naprawdę wspaniałe i myśli złe. Wnętrze naprawdę dostaje zbyt dużo hałasu z kontaktu opony z nawierzchnią drogi. Ale mimo sztywniejszego zawieszenia i jego odporność na wyboistych drogach, maszyna pokonuje przestrzeń długo cicho. I pasażerowie z kierowcą czuć się komfortowo ze względu na długi podstawy urządzenia oraz brak huśtawka. Ale można się przyzwyczaić do hałasu.

Szczegółowy opis. "Honda Civic" (2008): Silnik i skrzynia biegów

Tak więc pojazd wyposażony jest w 140 silnego jednostkę objętości 1,8 litra. Jest napędzany przez silnik jest sześciobiegowa przekładnia manualna. Ten samochód jest dobrym przykładem tego, co ten rodzaj symbiozy jest optymalny dla tej maszyny. Co więcej, z kilku punktów widzenia. Zarówno z ekonomicznego, jak i dynamiczne. Kierowca siedzi za kierownicą tego samochodu, dostanie prawdziwą przyjemność z kontroli procesu. Każdy bieg jest jasny, miękki, bez szarpnięć, które są czasami tak zepsuć sytuacji. Rozmieszczone transferu również bardzo przewidywalne i wygodne.

Ergonomia kabiny

Jest to kolejny samochód atutem "Honda Civic" (2008). Recenzje właściciele są zadowoleni z pozytywnych doświadczeń, które odnoszą się do kabiny i jej konstrukcji. Co więcej, to nie tylko piękne i atrakcyjne, ale również ergonomiczne. Styl, oczywiście, bardziej prosty i surowy sedan „Honda Civic”. Hatchback 2008 – to samochód oferuje projektowanie przestrzeni i oryginalne dzieła sztuki. sedan Wnętrze jest bardzo wygodne. Szczególnie siedzenie kierowcy. W ciągu swoich ekspertów w dziedzinie rozwoju wydaje się, że pracował przez długi czas. Zrobili to wygodny i przyjemny w dotyku koła i ergonomiczny, nie zajmuje zbyt wiele uwagi na deskę rozdzielczą dwupoziomową. Ona, nawiasem mówiąc, pracował na tej samej zasadzie, co Podwójny Zone. kontroluje położenie wybrany bardzo rozsądny. Kierowca siedzi w samochodzie, po prostu poruszać się po wszystkich instrumentów i wskaźników.

I nadal nie można zadowolić innowacyjny uchwyt hamulca postojowego. Jest to wygodne i atrakcyjne, a połączenie biznesu z przyjemnością w tym przypadku określa również praktyczność tego elementu.

o placówce

Tak więc konieczne jest, aby dzielić Wreszcie i opinie właścicieli. Można mówić o „honda civic 2008” (automatyczna), ale wersja z „mechanika”, na tyle dziwnie, jest bardziej popularna. Wyposażając model przyjemne i zróżnicowane, należy zauważyć, przez wielu. Szczególnie zadowoleni z czytelności dokumentu. Cyfrowy prędkościomierz, na przykład, przeszedł w górnych paneli napędu – bardzo wygodne, ponieważ brakuje dziesiątą sekundy, aby wyrzucić go obejrzeć i zobaczyć dowody. Dogodnym cechą jest elektroniczny „sufler” shift.

Wielu właścicieli powiedzieć, że nawet bardzo szczególne uczucie samochodu. Jego miło czuć, zarządzać nimi, przesuwa się z nią. Szczególnie jeśli grasz muzykę na standardowym systemie audio. Dobry dźwięk jest mile zaskakujących kierowców. Bass „mięsisty”, a górna – „soczysty” i przejrzysty. Można skonfigurować zarówno radia i umieścić swoją muzykę po podłączeniu za pośrednictwem karty pamięci flash, na przykład, albo przez telefon.

komentarze właścicieli

Ludzie, którzy prowadzą to urządzenie, zaleca się jechać z prędkością 100-110 km / h. Jest to preferowana miarą naszych rosyjskich drogach. Jeśli będziemy trzymać się tego zakresu, można mile zaskoczeni faktem, że silnik 1,8-litrowy silnik zużywa mniej niż sześć litrów benzyny 95 oktanowej na 100 kilometrów na autostradzie. A jeśli iść przez miasto, potem ilość paliwa na drodze tego okresu wynosi 7 litrów. To też nie jest duże zapotrzebowanie. A jeśli zwiększyć prędkość do 130 lub 140 km / h, prędkość przepływu nieznacznie wzrośnie. – 6,3 litra i jest maksymalna. Oto wartość Q dla "Honda Civic" (2008) silnika.

Normalna wersja sedan z manualną skrzynią biegów będzie kosztować około 25 000 dolarów. Kwota ta obejmuje imponującą listę wyposażenia. Szyby, klimatyzacja, podgrzewane fotele, doskonałe nagłośnienie z potężnych głośników, ksenonowe reflektory, Elektryczny szyberdach i wiele więcej. Istnieją wersje i droższe, z automatyczną skrzynią biegów na przykład. Są więcej niż tysiąc dolarów więcej. Używane wersja, nawiasem mówiąc, jest warte nie więcej niż 600-700 tysięcy rubli. I jest w dobrym stanie i nie będzie tak wysoki przebieg.

Ogólnie rzecz biorąc, istnieje możliwość wyboru, i dość duże. A potem, co to za samochód kupić – to mocniejsza wersja tego samego, lub skromniej – musi zdecydować, każdy na własną rękę.