485 Shares 5952 views

Aktorka Hilari Suenk: biografia, filmografia, zdjęcia

Hilari Suenk – „dziewczyna na ulicy”, udało się zyskać miano poważnej aktorki. Zwycięzcą „Oscar” zgodził się zagrać tylko te role, które są interesujące dla siebie, tworzy obrazy prawie nigdy nie powtórzyć. Widzowie zapoznali się z gwiazdą filmową dzięki takich filmach jak: „Million Dollar Baby”, „Chłopaki nie płaczą”, „The Black Dahlia”. Co wiadomo o życiu gwiazdy drodze?

Hilari Suenk: dzieciństwo

Dzieciństwo aktorka, urodziła się w 1974 roku w małym miasteczku w stanie Nebraska, to trudno nazwać szczęśliwym. Pierwsze lata życia Hilari Suenk przeszedł w przyczepie, ponieważ rodzina nie miała pieniędzy na zakup mieszkania. Dziewczynki rodzice dorywcze. Jednak trudność jest łagodzona tylko charakter dziecka.

Gimnastyka, pływanie – wczesne lata sporcie odgrywają w życiu Hillary ważną rolę. Nawet wtedy, inni walczą zaskoczony cechy dziecka, dziewczynka była gotowa ponieść wszelkie ofiary w imię zwycięstwa w konkursie. Interesujące jest to, że jako dziecko marzyła o zostaniu aktorką w ogóle, jak astronauta, ale los postanowił inaczej. Hilari Suenk przyciąga do teatru, starając się uciec od rzeczywistości. Wychodząc z roli w szkolnych, a następnie zaczęła uczęszczać klub dramatu.

Stopniowo doszedł do idei karierze aktorskiej, pragnienie, aby zobaczyć aktywnego wsparcia od matki do dziecka. Wraz z 14-letniej kobiety Hillary przeniósł się do Los Angeles, gdzie zaczął starać się znaleźć pracę dla swojej córki, gdy uczęszczała do szkoły. Wysiłki zostały uwieńczone sukcesem, kariera młoda aktorka zaczęła ze strzelaniną w reklamie, to zwrócił uwagę dyrektorom seriali.

Pierwsze sukcesy

Pojawiać się w serialu Hilari Suenk początku w 1990 roku, otrzymała pierwsze doświadczenie dzięki projektowi telewizyjnym „Wieczór cienia”. Oczywiście, jej pierwsze role były sporadyczne, ale aspirująca aktorka i jej matka nie rozpaczaj. Stopniowo, zadania, że producenci zgodzili się powierzyć dziewczyna stawała się coraz bardziej poważna. Jego pierwszym sukcesem była rola uroczej Carly Hilary który grał w słynnym serialu „Beverly Hills 90210”. W ślad za udział w strzelaninie projektu telewizyjnego „Buffy the Vampire Slayer”.

Hilari Suenk – aktorka, po raz pierwszy odbyła się w 1994 roku główną rolę. Grała centralną postacią filmu przygodowego „Karate Kid 4”. Jej bohaterka była nastolatek, który interesuje się sztukami walki. Co ciekawe, w ramach przygotowań do roli Swank musiała spędzić wiele godzin, aby nauczyć się podstaw sztuk walki, studiując z nadzorem trenera nim. Film był udany w kasie, ale gwiazda aktorka aspirujących nie. Ta chwała miało nadejść.

główną rolę

„Chłopaki nie płaczą” – fascynujący dramat, historia pochodzi z prawdziwego życia, co tylko wzmacnia zainteresowanie publiczności. Taśma poświęca publiczność w historii transseksualistą przez długi czas stwarzających jako przedstawiciel płci przeciwnej. Byli przyjaciółmi bezwzględnie rozpatrywane Brandon Tina kiedy ujawniają prawdę o nim. Obraz przedstawiony publiczności w 1999 roku, miał bombę.

„Chłopaki nie płaczą” – filmu, przez którą cały świat dowiedział się o istnieniu takiej utalentowanej aktorki jak Hilari Suenk. dziewczyna kariera, który grał główną rolę i otrzymał „Oscar”, natychmiast udał się na wzgórze. Aspirująca aktorka świetnie poradził sobie z rolą mężczyzna, który urodził się w ciele kobiety, ale nie akceptują Etem. Dla dobra tej roli Hilary Żegnajcie długie włosy.

"Million Dollar Baby"

W swoim kolejnym znanym obrazem nowopowstałej gwiazdy pojawia się przed publiczność jest już na obraz płci pięknej. Jej bohaterka – dziewczyna „z ulicy”, który marzy o sławie jako bokser, pokonać wiele przeszkód na drodze do zwycięstwa. Dramat Klinta Istvuda, opowiada o sile ducha, została opublikowana w 2004 roku, co daje wiodącą pani „Oscar”.

„Million Dollar Baby” – obraz, strzelanina, w którym Hilary przygotowania bardzo odpowiedzialnie. Jeśli uważasz, że jej wspomnienia, była duża część ich dzień dał szkolenia w siłowni. Waga Swank w tym czasie wzrosła o 9 kg, w wyniku bokser grała bardzo przekonująco.

Najciekawsze filmy

„Chłopaki nie płaczą” i „Million Dollar Baby” – jest bardziej godne uwagi filmy z Hilari Suenk. Biografia gwiazdek pokazuje, że wybór ról jest traktowana poważnie, on dba o to, że nie są do siebie podobne. Nic dziwnego, że postać grana przez nią w serialu „Amelia” nie ma nic wspólnego z wcześniej utworzonych obrazów aktorki.

W „Amelia” Hilary zagrała słynna kobieta pilot, zaginął w tajemniczych okolicznościach. Zniknięcie Amelia kiedy w 1937 roku podjął próbę opłynął glob. Widzowie dowiedzą się nie tylko na temat profesjonalnych osiągnięć sławnych pilotów, ale także o jej romansach.

Fani aktorki musiały oglądać dramat «PS Kocham cię„, w którym zagrała dziewczynę, próbuje wrócić do życia po śmierci bliskiej osoby. Ciekawe i obraz „lokalny” z Swank, ona w nim zawartego obraz rolnika, jest rozpoczęciem przygody. Podziwiam gwiazda filmowa w formie mającej miejsce zamieszkania w 18 wieku może być w filmie „Afera Naszyjnik”.

Życie „za kulisami”

Hilari Suenk, którego zdjęcia można zobaczyć w artykule na temat jego życia osobistego z prasą mówić kategorycznie odmawia. Jej pierwszą miłością był kolega Ched Lou, ożenił się z dziewczyną, która miała 13 lat. Powodem rozwodu, według plotek, została żoną zainteresowania lekami.

W tej chwili, partner John Swank Kampisi, ale ślub aż pytaniem.