483 Shares 3004 views

„Marco Polo” – ubrania dla stylowy

„Marco Polo” – marka odzieży w stylu casual, który jest wykonany wyłącznie z naturalnych tkanin. W tym segmencie rynku firma znajduje się w pierwszej dwudziestce producentów. „Marco Polo” – ubrania dla koneserów jakości i stylowych rzeczy.


Marka Story urodzin

Marka pojawiła się w 1967 roku w Sztokholmie. Twórcy marki – American Jerry O'Shit i dwie szwedzka: Goethe Huss i Rolf Lind. Na myśl o własnej marki poproszony Indianina, który zamierza kupić od ulicznych prostych koszulek wykonanych z bawełny, szyte z własnymi rękami. Projektanci lubią prosty tkaniny oddychające, wygodne w noszeniu. Tak narodził się pomysł marki „Marco Polo” – ubrania dla ludzi, a nie człowiek dla niej.

Młoda firma w produkcji elementów stosowane tylko naturalne tkaniny:

 • len;
 • bawełna;
 • wełny;
 • jedwab.

Podczas gdy rynek wreszcie dopisać syntetycznych ubrań, marka „Marco Polo” szybko zyskał popularność. Pierwsza kolekcja składała się z markowych koszul męskich. Niemniej jednak, jest oferowany w pełni. Wkrótce młodzi projektanci przyszedł na rynku niemieckim.

dynamiczny rozwój

Po tym, cała Europa mówi o firmy „Marco Polo”. Ubrania zaczynają produkować z logo marki. Początkowo był T-shirty z napisem na lewym ramieniu, a później pojawił swetry towarowy. Ostatni rodzaj odzieży stał się popularny dzięki skandynawskiej marki. Wcześniej o niej prawie nikt nie wiedział. Innym trendem – homespun koszula z bawełny indyjskiej.

„Marco Polo” – ubrania, które koncentruje się na konsumentów w średnim wieku. W 1972 roku nastąpiło zdarzenie: firma uruchomiła linię dla młodzieży od 16 do 25 lat pod nazwą Campus.

Dorywczo styl pojawił się także dzięki projektantów firmy. Obraz miejskiego za każdy dzień rozumie się przez proste formy, naturalne, aby podkreślić indywidualność i wysokiej jakości produktów.

Kolejny krok milowy w rozwoju marki powstał w 1979 roku, kiedy pierwszy marki franczyzy w Düsseldorfie.

1981 został oznaczony przez pierwszy pełnoprawny kampanii. W 1997 roku, firma opuszcza Szwecję i przeniósł się do Niemiec. Pod marką ma nowego współwłaściciela, który stopniowo nabywa 80% udziałów w „Marco Polo”. W 1995 roku marka rozszerza się i nie uruchamia tylko ubrań, ale także akcesoria, buty, perfumy, bielizna, wyroby pończosznicze.

W 2006 roku marka zaczęła niech pasuje do ludzi biznesu jest.

Marka „Marco Polo” dzisiaj

Obecnie firma poczyniła ubrania dla dzieci i dorosłych, jak również akcesoria. Firma produkuje rocznie kolekcje sezonowe:

 • wiosną i latem;
 • lato;
 • jesień-zima;
 • zima.

W modelach tych niebieskich, brązowych i białych kolorach marki zdominowana. Rzeczy dobrze zmontowane ze sobą, tworząc stylowe i zwięzły sposób, bez ozdobników. Na produktach można znaleźć haft i aplikacja. Marka flagowe sklepy otwarte na całym świecie. W 20 krajach, firma działająca fabrykę.

Marka „Marco Polo”: adresy sklepów w Moskwie

Chociaż pod etykietą i uwolnienia perfumy, obuwia i akcesoriów, głównym kierunkiem marką „Marco Polo” – ubrań. Sklepy w Moskwie można znaleźć pod następującymi adresami:

 • B. Ovchinnikov pasa 16;
 • 23 km od autostrady Leningradu;
 • 5 km od Moskwy;
 • autostrada Warszawa, 9 .;
 • Ziemia Val d. 33.

Tutaj znajdziesz damskie i męskie ubrania i buty z klasy premium na codzień. Obuwie wykonane z naturalnych materiałów: skóry, płótna żaglowego jakości. Akcesoria do silniejszej płci – jest zegarek, luksusowe portfele, torebki i paski. Oprócz zachwycających elementów garderoby, takich jak damskiej bielizny i strojów kąpielowych, perfum, okularów i innych akcesoriów.

Odzież „Marco Polo” – wybór kompletnych danych liczbowych, które nie są objęte nakazami mody. Jednocześnie kochają elementów jakości stanu bez dodatków i chcą wyglądać porządny codziennie.