209 Shares 6106 views

Wystawa „Ciało ludzkie” (St. Petersburg): opis i opinie klientów

Na jesieni 2015 roku w przestrzeni wystawowej, znajduje się pod adresem: Petersburg, Stables kierunkowym 2 – otwarty jasny i niezwykłą ekspozycję poświęconą struktury i funkcjonowania organizmu człowieka. Wystawa „Ciało ludzkie” (St. Petersburg) prowadzony jest po raz drugi. Osobliwością tej wystawy polega na tym, że wśród eksponatów można zobaczyć jak normy i patologii. Ponadto kolekcja składa się w całości z oryginalnych fragmentów i całych ciał martwych ludzi, zapisanych za pomocą innowacyjnej technologii balsamowania.


Pojęcie i podstawowa idea wystawy

Reakcja publiczna na otwarcie wystawy zostały zmieszane. Ktoś wpadł do zakupu biletów, podczas gdy inni zareagował oburzeniem. Organizatorzy przyznają, że w dzisiejszym społeczeństwie jest naprawdę wiele wspólnych uprzedzeń dotyczących anatomii, utrzymanie zdrowia, zwłok i śmierci jako zjawiska. Wielu ludzi dzisiaj boją się tylko jednego rodzaju krwi lub omdlenia, kiedy zobaczył zmarłego. Wystawa „Ciało ludzkie” (St. Petersburg) wymaga, aby dowiedzieć się więcej na temat struktury i funkcjonowania organizmu ludzkiego i upuść wszystkie przesądy dotyczące najbardziej naturalne, że mamy. Kolekcja przedstawia zdrowych narządów i chore w wyniku chorób przewlekłych i nieodpowiedzialnej postawie właścicieli własnego zdrowia.

Wystawa „Ciało ludzkie” (St. Petersburg): Opis eksponatów

W 2015 roku na wystawie publicznej wykazuje ponad 500 eksponatów. „Ciało ludzkie” ma stałą muzeum, a większość czasu kolekcja jest zamknięte dla kontroli. Dla wygody nauki wystawy informacyjnego jest podzielony na siedem sektorów, z których każda poświęcona jest strukturą i funkcjonowaniem systemu ludzkiego ciała. Oddzielnie przedstawiono nienarodzonego płodu i skutki zamierzonego szkody dla ich zdrowia – nadużycie uzależnień. Anatomiczny Wystawa „Ciało ludzkie” (St. Petersburg) oferuje turystom odkrywać różne eksponaty. To całe ciało, i ich części, a poszczególne narządy. Każdy element kolekcji jest karta ze szczegółowym opisem.

pozytywne opinie

Według wielu osób odwiedzających wystawę, o ile ta trasa jest jak jest bezpośrednio zależna od przewodnika. Z dobrym opiekunem jest interesująca, aby spędzić kilka godzin słuchania wykładu na temat wystaw i ciekawych opowieści o ich wytwarzania i przetwarzania. Ale bez przewodnika nie jest trudno się nudzić i miss całą zabawę. Wystawa „Ciało ludzkie” (St. Petersburg) naprawdę sprawia, że zastanawiam się o własne zdrowie. Wystarczy wiedzieć, że palenie jest szkodliwe, oraz zbadanie propagandowe plakaty – to jedno, inna zupełnie – patrzeć na organach raz żywego człowieka i zobaczyć, jak wyglądają zdumiony. Oddzielna Plus – niskie Bilety kosztują. Dorośli, którzy odwiedzili ekspozycja będzie musiał zapłacić tylko 400 rubli dla dzieci, studenci, emeryci są rabaty.

Według przeciwników wystawy

„Ciało ludzkie” – wystawa (St. Petersburg, 2015), których opinie są w lewo nie tylko pozytywne. Wiele odnoszą się do ekspozycji nie jest przeznaczony dla osób o słabym sercu lub jawnie niemoralne i nieetyczne. Jednak ważne jest, aby zrozumieć, że nie mówimy o średniowiecznego teatru anatomicznego, stworzonego dla celów rozrywkowych, a od zbiorów naukowych. W związku z tym mówić o nienaturalności i niemoralność wyświetlane eksponaty niewłaściwe. Jednak zanim kupisz bilet, należy trzeźwo ocenić własne siły i morale. Jeśli nieprzyjemnych emocji więcej niż interes, powstrzymać się od zwiedzania wystawy.