609 Shares 1136 views

Najpiękniejsze urzędy stanu cywilnego w Moskwie i regionie moskiewskim: przegląd listy, opisu i opinii

O pięknej sukni ślubnej i wspaniałej ceremonii każda dziewczyna marzy. Jednak, aby zorganizować idealny dzień ślubu nie jest tak proste jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Cudowne wizerunki narzeczeni muszą spełniać warunki w czasie małżeństwa – najpiękniejsze biura rejestru Moskwie i regionie moskiewskim są prezentowane w tym przeglądzie.


Początek życia małżeńskiego

Urząd stanu cywilnego, można łatwo znaleźć w wielu częściach miasta, ale w poszukiwaniu specjalnym miejscu zwrócić uwagę na najpiękniejszych urzędów stanu cywilnego w Moskwie. Lista jest w następujący sposób:

  1. Griboyedov Pałac Ślubów.
  2. Pałac Ślubów w Kolomenskoye.
  3. Vernadsky rejestratorem.
  4. Pałac Ślubów № 5.
  5. Pałac Ślubów w centrum wystawowego.

Poinformujemy Cię o najlepszych biur rejestru Moskwy. Jak wybrać – powinien on być tylko przyszli małżonkowie, ponieważ najszczęśliwszy dzień w życiu szczegółów będzie musiał powiedzieć swoim dzieciom i wnukom.

Griboyedov REJESTR

Pierwsze miejsce w naszym rankingu jest posłuszny Griboyedov Pałacu Ślubów. Jest to najbardziej popularny urząd stanu cywilnego o zarejestrowaniu w której marzenie niemal wszystkich narzeczonych i stajennych.

Zakład znajduje się w starym dworku, który został zbudowany na zlecenie A. V. Reriha w 1909 roku. Brac przyciąga unikalną architekturą i luksusowe wnętrza: gzymsy gipsowe i sufity, freski, niezwykłe żyrandole, kryształowe żyrandole oraz luksusowe lustra. Powinien on wyglądać najpiękniejszych urzędów stanu cywilnego w Moskwie.

zespół pałacowy udało się zachować atmosferę początku XIX wieku, dla których młode pary gotowi znosić pewne niedogodności. Opinie gości i nowożeńców mówić o pokoju do rejestracji, która może pomieścić 20-25 osób. Jeśli ślub jest duża, wiele osób musi pozostać na zewnątrz, ale wtedy spodziewać przykrych „niespodzianek”. Na Griboyedov rejestratora tam własnego terytorium, tak świeżo upieczony mąż i żona od razu wychodzić na drogę, gdzie zaparkowanej limuzyny i zbierać inne pary kochanków i ich rodzin.

w Kolomna

Lista „Top salonów piękności Moskwa” kontynuuje dział, zlokalizowany w jednym z najbardziej malowniczych miejsc w metropolii. Muzeum-rezerwat „Kolomenskoje” zawsze odbywa zdalnych ceremonię. Przez popularne popytu tu Pałac Ślubów otwarty w małym budynku, który jest częścią unikalnego zespołu architektonicznego.

Na odbudowę izb car Aleksy Michajłowicz konserwatorów pracowali przez wiele lat. Wykwintne ozdoby, rzadkie malowanie sufitu i ścian, mebli, lamp i złocone rzeźby – od pierwszej minuty we wnętrzu pałacu tworzy świąteczny nastrój i nadały ton całej celebracji.

Nowożeńcy docenić pracę personelu biurowego rejestru w Kolomenskoye. Oprócz tradycyjnej ceremonii, można spędzić starożytnego rosyjskiego ślub, dostać podkowy na szczęście i pospacerować w dorożkami.

Vernadsky REJESTR

Najpiękniejsze biura rejestru Moskwy są nie tylko luksusowe wnętrza. Dla wielu miłośników hal wielkość odgrywa ważną rolę dla tych, którzy chcą zobaczyć ceremonię, co do zasady, to się zdarza.

Sala bankietowa w urzędzie Vernadsky jest jednym z największych w mieście. Witraże, wysokie sufity, lekkie i doskonałe akustyka – ślub odbywa się tu od 1969 roku. Przestronny hol nie jest tłoczno, a parking jest przeznaczony do kilku procesji ślubnych. Ponadto zaletą Vernadsky rejestratora jest uważany za łatwy dostęp i bliskość do platformy widokowej, Moscow State University, Poklonnaya Gora i parki, Woroncowa i Filevskaya.

Panien i kawalerów docenić pracę pracowników. Ze względu na jego niezwykły wystrój, fotografie ślubne są jasne i uroczysty.

„Izmailovo Kreml”

Nadal mówimy o najlepszych urzędów stanu cywilnego w Moskwie, a czwarta linia jest Pałac Ślubów № 5, lub „Izmailovo Kremla”. Dział ten został otwarty w sierpniu 2009 roku na terytorium rosyjskim „związek”.

Wnętrza są wykonane w najlepszych tradycji białej kamiennej wieży. Pakiet z pokoi i ma doskonałą akustykę i muzyki podczas ceremonii nowożeńcy dać absolwentom akademii. Gnesin i Konserwatorium. Czajkowskiego. „Młody” Zespół składa się z wybitnych specjalistów – zwycięzców konkursów wśród pracowników urzędów stanu cywilnego.

Podział w Izmailovo Kremla, często nazywany „Palace of Happiness” – magiczne miejsce, gdzie więzy prawne są połączone w miłości serca.

VVC

Definicja „większości pięknych biurach rejestru Moskwy” doskonałego Pałacu Ślubów w centrum wystawienniczym. Dział otwarty w zimie 2014 roku w budynku wybudowanym w latach 30-tych 20 wieku, a podczas II wojny światowej było tu szkoły rozpoznawczych.

Niewątpliwą zaletą Pałacu jest jego lokalizacja – wspaniałe zdjęcia w zaułkach, pawilonów, rzeźb i fontann pozostawią tylko najlepsze wspomnienia. Po ceremonii, pierwszy podnieść toast za nowożeńców może być wyposażony w obszarze Przerwa na kawę.

Liczba miłośników i goście świętować profesjonalizm personelu i przyjaznej atmosferze. Podczas planowania ślubu należy pamiętać, że wejście do kompleksu, jak również uprawnienie do badania zawodowego przeprowadza się na podstawie płatnego.

Dubrovitzy

W drugiej części tego przeglądu będą prezentowane do najpiękniejszych urzędów stanu cywilnego w Moskwie.

Szczególnie popularny jako lokalne nowożeńców i miłośników od sąsiadujących obszarów, a nawet Moskwa cieszy Podolski rejestratora. Dział znajduje się w malowniczym dworku Dubrovitsy, pierwszy właściciel, który był bojar Morozow IV Następnie majątek przeszedł na zlecenie księcia Golicyna, który wzbogacony atmosferę pałacu. Były często przedstawiciele rodów szlacheckich, a także ambasadorowie państw obcych.

Niestety, wielka dekoracja zaginął w XX wieku. O dawnej luksusowych przypomina tylko Heraldyczny Hall i zachowanych zdjęciach.

Para zakupione urząd rejestru Podolski z powodu pięknego dworku, który otoczony jest starym parkiem wapienną. Zgodnie z zasadami, terytorium nie może rozpraszać monety, ryż i płatki róż, więc gratulujemy nowożeńcy będą mieć inną drogę. Opinii nie powinni kupować wideo z lokalnego fotografa ceremonii z powodu złej jakości.

Serpukhov REJESTR

Ślub Fotek – tradycja, bez której trudno wyobrazić sobie uroczystość. Po rejestracji para odwiedzanych atrakcji zrobić piękne zdjęcia. Z powodu korków przyszli małżonkowie często wybierają biura rejestru Moskwie i regionie moskiewskim, położone na terenie parków i osiedli.

Zaparkować je. Oleg Stepanov Sierpuchowska często określane zaparkować nowożeńcy. W miesiącach letnich przy głównym wejściu widać limuzyny i wspaniałych par, które spacer wzdłuż głównej alei. Pałac Ślubów znajduje się w samym sercu parku. Jest to duży budynek z wspaniałych wnętrzach wewnątrz.

Liczba nowożeńcy świętować wspaniałą dekorację sali i muzyki, w dobrych warunkach pogodowych zdjęć w domu, stawy i starożytne aleje uzyskuje się po prostu niesamowite.

Ramenskii REJESTR

Nie wszystkie urzędy stanu cywilnego w przedmieściach Moskwy zaskoczył odwiedzających wyrafinowane wnętrze, ale Pałac Ślubów w Ramienskoje przekracza wszelkie oczekiwania.

W nowym budynku w samym sercu miasta, pojawił się w 2007 roku. Przyszłych małżonków spełnia wspaniały pałac łuk z kolumnami, a wewnątrz może być zakwaterowane w przestronnym pokoju. Wnętrze jest urządzone w pastelowych odcieniach.

Urząd stanu cywilnego jest wyposażony w dwa pokoje dla oficjalnej rejestracji, panny młodej i pana młodego, pokój i sala balowa. Wybór ceremonii małżonków odbywa się przy dźwiękach syntezatora muzycznego lub kwartet smyczkowy. Głównym jadalnia urządzona jest w bieli i złocie. Meble w stylu klasycznym, kolumny, listwy, ramy luster i oprawy oświetleniowe wspaniały „antyczne”. Duże okna i wysokie sufity są bardzo przestronne i jasne.

Po ceremonii można zrobić świetne zdjęcie – w pobliżu urzędu stanu cywilnego, a tam jest plac fontanna „Adam i Ewa”, a po drugiej stronie ulicy znajduje się Plac Zwycięstwa i Pamięci. Wokół Pałacu małżeństwie od momentu otwarcia nie było „Wesele” Infrastruktura: sklepy jubilerskie, salony sukien ślubnych, przytulne restauracje, kawiarnie i biura organizatorów uroczystości.

Rejestracja małżeństwa zostawia najlepsze wrażenie w urzędzie Ramienskoje. Co do wad, opinie wskazać na obecność „żebraków” przy wejściu.