315 Shares 3499 views

Ulubiony letni przepis. okroshka majonez

W lecie chcesz coś fajnego, łatwy i szybki w przygotowaniu. Szczególnie popularne danie o nazwie „okroshka”. Każda osoba przygotowuje swoją własną recepturę, stosując się do podstawowych zasad. Każdy może znaleźć w książkach kucharskich pewnej opcji i dowiedzieć się , jak gotować galimatias w majonezie.


W rzeczywistości wiele sposobów, konieczne jest, aby wybrać tylko jeden najsmaczniejsze. W gorącym sezonie danie można ozdobić dowolną tabelę i służył na różnych imprezach. W tym przypadku, to jest naprawdę świeże i szybko nasyca, jego składniki są korzystne dla naszego organizmu.

Najbardziej popularny i łatwy przepis jest uważany za „Okroshka majonez.” Do wytwarzania musimy: gotowanej kiełbasy lub parówek (w ilości około 300 g), ogórki, jajka, ziemniaki, warzywa (wszystkie powyższe składniki brane są do smaku, około 300 gramów kiełbasy – 2 lub 3, co w każdej). Ponadto, potrzeba 250 g majonezu, soli, wody mineralnej i jogurt (jeden litr). Receptura „Okroshka majonez” jest w rzeczywistości bardzo proste. W celu wytworzenia potrzebę kostkę ogórki (czasami natrzeć na tarce, ale jest to opcjonalne Cooka), ziemniaki i pokroić szczypiorek, koper, i otrzymaną mieszaninę wlać kefiru przedmieszki dobrze. Następnym etapem jest mieszanie majonez wody mineralnej i gotować jaja. W końcowym etapie należy pokroić w kostkę i dodać pozostałe składniki dla Okroshka. Wszystko to, aby napełnić wodą mineralną z majonezem. Nie zapomnij o soli danie bez soli do niektórych może się to wydawać bez smaku.

Jest to kolejny przepis na „Okroshka majonezu”. Dla niego należy również ziemniaki, jaja, ogórek, mięso gotowane (500 g), świeże zioła, majonez i cytryna. Przygotowanie potraw nie zajmie dużo czasu, ale danie zachwyci z niezwykłym smakiem. W tym przypadku lepsze ziemniaki pieczone w piecu (10-15 minut). Hash mogą być wykonane z mięsa, kiełbas, parówek, czyli żadnych produktów mięsnych. Tak więc, ziemniaki, jajka, ogórki, mięso pokroić w kostkę, wymieszać wszystko razem i dodać posiekaną pietruszkę. A następnie umieszczenie majonez Products (200-300 g) i miesza dokładnie. Mogą być dodane do otrzymanej niewielkie naczynia zimnej wody (aż do uzyskania pożądanej konsystencji). Na ostatnim etapie, wyciskanie soku z cytryny do galimatias. Aby rozpocząć, starać partnerkę, jeśli kwas jest mało, a następnie dodać resztę, najważniejsze – nie przesadzaj. To wszystko, danie jest gotowe do spożycia. W istocie przepis „Okroshka majonez” jest bardzo proste, a to będzie w stanie zrealizować każdy początkujący lub doświadczony kucharz. polegać również na smak (w odniesieniu do soli, soku z cytryny, zioła, tekstury i innych szczegółów).

Teraz każdy wie, jak sprawić, by okroshka na majonez. Ponadto, każdy może spróbować przygotować innych wykonaniach potraw. Na przykład, bardzo smaczne mieszania do bulionu owoców, jak również piwa, rzodkiew i grzyby. Odmiany dania są bardzo warto trochę sen, a ulubione składniki połączą się w jeden.