687 Shares 1454 views

"Tele2" – "Kto dzwonił?": Shutdown, połączenia, opis usługi

łączności ruchomej odgrywają ważną rolę dla wszystkich współczesnych ludzi. Jeśli smartfon jest wyłączony lub poza zasięgiem sieci, każda osoba ryzykuje brakuje ważnych połączeń. W celu pokazania kto dzwonił, operatorów komórkowych mają specjalną usługę. To się nazywa „Ty zostały nazwane” (każda organizacja ma swoje nazwy, ale sens pozostaje ten sam). Ta opcja jest dostępna w różnych warunkach. Dziś, aby dowiedzieć się, co oferuje „Tele2”. „Kto dzwonił?” – to jest opcja, że należy zbadać. Co o niej jest podłączony, rozłączony, a zastosowanie powinien wiedzieć każdy abonent?


opis

Ważne jest, aby zrozumieć, że dzisiaj wszyscy użytkownicy w sieci „Tele2” badał usługę. Jest ona domyślnie włączona. Jest to jeden z najbardziej popularnych funkcji oferowanych przez operatora sieci komórkowej.

Jak usługę „Kto dzwonił?” ( "Tele2")? Po znalezieniu się w sieci abonenckiej, wszystkie połączenia do określonej liczby są rejestrowane. Pamiętali system ostrzegania. Gdy użytkownik wchodzi do sieci telefonicznej, urządzenie mobilne przychodzi SMS takie jak „You have been zwana”. Raport zostanie napisany przez numeru wywołującego, liczba połączeń i czasu ostatniego wybierania próbie. Jest to bardzo wygodna funkcja, która pomaga nie przegapić ważnych połączeń nawet wtedy, gdy telefon jest wyłączony!

koszt

I ile jest w „Tele2” „Kto dzwonił?” Tutaj sytuacja jest niejednoznaczna. Wcześniej opcja ta była całkowicie darmowe. Każdy może go używać bez płacenia przychodzące wiadomości.

Ale na początku 2016 roku „Tele2” zaczął ładować swoich abonentów dla systemu alertów rozmówców. Ile jest „Kto dzwonił?”? „Tele2” pisze się codziennie od 50 centów za dzień rachunków klientów. To ile to kosztuje opcję.

Ale w niektórych planach taryfowych, aby zapłacić za „Kto dzwonił?” to nie jest konieczne. Ta usługa jest wliczone w cenę:

  • „Weteran”.
  • „Większość czarny.”
  • „To czarny.”
  • "Ultra".

Teraz, gdy zrozumieć wartość opcji, możliwe jest, aby mówić o jest podłączony lub odłączony. Każdy użytkownik musi wiedzieć, jak włączyć / wyłączyć za użyteczną okazję od operatora sieci komórkowej.

jak podłączyć

Po pierwsze, trochę o tym, jak połączyć. Jak już wspomniano, początkowo w „Tele2” „Kto dzwonił?” To jest już aktywna. Opcja ta będzie działać w sposób opisany wcześniej schematu, odpisanie z konta abonenta 50 centów dziennie. Ale co, jeśli człowiek kiedyś odmówił usługę, a teraz po raz kolejny zdecydował się go włączyć?

To proste! Wystarczy skorzystać z wielu metod połączenia. a mianowicie:

  1. Poprzez „Moje konto” na miejscu „Tele2”. „Kto dzwonił?” Wiąże się to poprzez zezwolenia operatora oficjalna strona. Abonent musi udać się do „Moje konto” – „Usługi”. Będzie trzeba znaleźć odpowiednią opcję i kliknij „Połącz”. Działania w celu potwierdzenia. Gotowe!
  2. Przez USSD-kombinacji. Na urządzeniu przenośnym trzeba wybrać polecenie * 155 * 331 #. Następnie kliknij na przycisk Połącz, aby połączyć.
  3. Za pośrednictwem usługi głosowej. należy zadzwonić pod numer 611 i czekać na odpowiedź. Postępując zgodnie z instrukcjami głosem robota, aby znaleźć się w menu głosowym „Kto dzwonił?” i nacisnąć klawisz odpowiadający opcji połączenia.

Od tej chwili, to jest jasne, jakie opcje przyłączeniowe oferuje „Tele2”. „Kto dzwonił?” – opcja, która pozwala na zawsze pozostać w kontakcie! Niemniej jednak, coraz więcej abonentów z niego zrezygnować. Wszystko to z powodu wprowadzenia opłat abonamentowych za usługę. Jak go wyłączyć? Kwestia ta zostanie omówiona później!

odłączenie

Abonent myśleć o tym, jak wyłączyć „Kto dzwonił?” do "Tele2"? Wtedy odpowiedź nie potrwa długo! Chodzi o to, że metody opcji wyłączania przypominają swoje połączenie. W związku z tym, możemy łatwo doprowadzić pomysły w życie!

Na dzień dzisiejszy do porzucenia „Kto dzwonił?” w dowolnym momencie. Aby to zrobić:

  1. Użyj oficjalny serwis „Moje konto”. Zalogowany stronie „Tele2” wybierz partycję, którą chcesz „Usługi” i znaleźć „Kto dzwonił?”. „Wyłącz” będzie opcja przeciwnie. Jest wymagane na nią kliknąć i potwierdzić swoje działania.
  2. Dial-polecenia USSD * 155 * 330 #. Aby przetworzyć żądania kliknąć na przycisk „Połącz”.
  3. Zadzwoń do operatora, aby zadzwonić do 611. Powiedz pracownikowi o swoich zamiarach i wywołać żądane informacje abonenta. Pracownik call center wystawi wniosek o wyłączenie opcji.

Jest to wszystkie opcje oferowane przez „Tele2”. „Kto dzwonił?” podłączyć i odłączyć w dowolnym momencie bez żadnych trudności. Nawet niedoświadczony użytkownik poradzi sobie z tym zadaniem!