264 Shares 9608 views

Ciasto „Eskimo” – oryginalny deser

Ciasto „Eskimo” – Wspaniałe wakacje deser. to jest bardzo przyjemne dla dzieci. Ale dorośli nie pozostanie obojętny. Oto kilka prostych opcji gotowania.

"Eskimo" ciasto. Krok po kroku receptury

1. Sześć jaj miotełka ze szklanką cukru z mieszaczem do dwóch minut, stale zwiększając prędkość. Należy uzyskać bujny, jasną i gęstą masę.

2. Mała łyżeczka proszku do pieczenia lub sody do gaszenia ocet i dodać do ciasta.

3. Wlać szklankę mąki, wymieszać delikatnie.

4. Nieco smar dzielonej formy i wlać do ciasta. Gotowanie dla jednej godziny. Placek należy rumiane. Sprawdzić gotowość ciasta można użyć drewniany kij.

5. Wyciągnij je z piekarnika i pozostawić do ostygnięcia. Wyciągnąć kształtu. Future ciasto „Eskimo” pocięty na trzy części, moczyć kremu i przykryć kolorowym szkliwem.

6. Najnowszym bar – Włóż kij.

Ciasto „owoce loda”

Zaleca się, aby zrobić wielki szkółkarskiego ciasta owocowego „Eskimo”. Przepis może być zakończona w zależności od smaku.

Aby przygotować mix herbatniki cztery jaja ze szklanką cukru. Musisz śmigać aż pianką wygląd. Następnie dodać filiżankę mąki. Dobrze wymieszać i wypieku ciasta. Cool, pokroić w kostkę średnich i odstawić. Puszki ananas, pomarańcze i banany posiekać do farszu. Litr oleju śmietaną biczem szklanej cukru. Ochłodzoną żelatyny rozpuszczone. Wystarczy 65 gramów.

Teraz montujemy ciasto. Na dnie formy podziału umieścić pomarańcze, etc. – suchar, miesza się z trzecią kremu. Trzecia warstwa może być banany. zamykają biszkopt z kremem. Piąta warstwa – ananasy. Na powierzchni, nałożyć krem, zmieszane z herbatników. Blisko okład ciasto i pozostawić przez cztery godziny w lodówce. Następnie wyjąć formę, płaszcz z glazury i stronach owoc popsicle kija. Udekorować posypki cukierków.

Porcja ciasta „Eskimo”

Zaletą tego deseru jest że przygotowuje proste, ale okazuje się, danie bardzo oryginalny. Wystarczy, aby to fantasy.

W głębokiej miski do mieszania 250 g mąki, sodę 1,5 małe, szczypty soli, 300 g cukru i kakao w proszku (60 g). Dodać dwa jajka i pół paczki masła. Wymieszać. W kolejnym etapie – płynięcia 60 g oliwy z oliwek i trochę ekstrakt waniliowy. Ponownie mieszaj ciasta. Teraz zaczynamy powoli wlać mleko. To zajmie 300 gramów. Pokonać wszystkie składniki w mikserze. Pod koniec dużą łyżką wlać ocet. Ciasto powinno mieć jednolite i gładkie.

Podejmują wysokie kwadratowe kształty i smaruje je bardzo starannie. Cienko i równomiernie rozprowadzić ciasto. Pamiętaj, aby zostawić szczyt odległości od pieczenia rosnąć. Piec trwa około godzinę w ogrzewanym piecu, utrzymując temperaturę nie wyższą niż 175 ° C. Należy zawsze sprawdzić gotowość za pomocą zapałki. Ciasta wyjąć i pozostawić na kratce do ostatecznego chłodzenia. Następnie zawinąć je w folię i pozostawić na dwie godziny.

Ciasta pocięto na prostokąty. Można dodać dowolną nadzieniem w środku. W każdym prostokącie kij różdżki i każda przyczyna oblodzenia. Zaleca się, aby zrobić to w różnych kolorach. Udekoruj z gwiazdami ciastkarskich i koralikami. Kiedy lukier twardnieje, placek „Eskimo” mogą być serwowane.

Przepis jest prosty glazury

Przygotowanie go jest bardzo proste. Dwieście gramów sproszkowanego cukru miesza się z 40 ml gorącego mleka. Należy dodać w cienkim strumieniem. Rozgrzać aż do gęstej masy i dodać pół paczki masła. Mieszaj, aż gładkie szkliwo. Schłodzić nieco i może być używany. Zaleca się, aby nadawać kolor barwników spożywczych.