764 Shares 9696 views

3 Centrum Diagnostyczne w Moskwie: Opinie

3 Centrum Diagnostyczne w Moskwie to kompleksowy instytucja, gdzie można poddać wszystkie rodzaje badań, zrobić test i inne lekarzy. Kompleks i jej spółek zależnych działających w różnych dziedzinach. W swoim państwie lekarzy, którzy nie tylko mają duże doświadczenie w dziedzinie medycyny ogólnej, ale także specjalistów wąskich dziedzin, których profesjonalizm jest potwierdzona odpowiednim certyfikatem. Centrum Diagnostyczne 3 otrzymuje zarówno płatne i bezpłatne. Opracowany złożoną strukturę i obecność oddziałów pozwala nam oferować usługi i wsparcie dla osób z różnych regionów Moskwie.


W celu uzyskania skierowania do lekarza, trzeba mieć to dołączyć do tej placówki medycznej. Płatne usługi świadczone są dla wszystkich chętnych. Centrum jest stale różne działania szczepień, profilaktyki, dzień dawcy i wspiera działania mające na celu informowanie opinii publicznej o tym złośliwych chorób, takich jak rak. Operacja na dużą skalę pozwala centrum medycznego w celu utrzymania wysokiego poziomu w zakresie świadczenia opieki medycznej dla ludności.

Struktura instytucji

środek diagnostyczny 3 jest rozwinięta struktura i składa się z wielu jednostek. Na ogół, zakład składa się z kilku funkcjonalnych podstawowych działów:

 • Centrum Diagnostyczne.
 • Medical Center.
 • Klinika dla dorosłych.
 • konsultacja damska (dwa oddziały).
 • pogotowie, pogotowia ratunkowego.

Główną zaletą tej instytucji znajduje się jego kliniczne laboratorium diagnostyczne znajduje się w południowo-wschodniej powiatu. Pozwala to na analizę szybko i sprawnie. Ponadto, nie ma potrzeby, coś gdzieś wysłać i czekać miesiąc na wyniki, gdy może być już za późno. Bardzo przydatne, gdy jedna instytucja może znaleźć absolutnie wszystkich profesjonalistów.

dział terapeutyczny

Diagnostyczne Centrum 3 zawiera dwa dział terapeutyczny, który pozwala nam służyć dużej liczby pacjentów bez narażania profesjonalizm. Główne biura znajdują się w głównym budynku na ulicy Sormowo, 9. W celu uzyskania skierowania do terapeuty, trzeba się umówić. Można to zrobić online na oficjalnej stronie internetowej Centrum lub w biurach rejestru. Jeśli nie jesteś przywiązany do tej kliniki, które na pewno przyjść do recepcji i przedstawić ubezpieczenie zdrowotne. Płatna separacja będzie każdy. Rekord w Internecie zajmuje tylko kilka minut. Z pojedynczej usługi medycznej pomocy informacji o pacjencie jest dostępny natychmiast, a problemy powinny się pojawić.

Komora centrum

Oprócz dwóch dużych działów terapeutycznych środek diagnostyczny 3 obejmuje wszystkie inne urządzenia potrzebne do funkcjonowania instytucji. Należą do nich:

 • Chirurgia.
 • X-ray.
 • Dental.
 • Fizjoterapia.
 • Traumatologii.

Advisory Division diagnostyczne podzielone na trzech kierunkach i obejmuje diagnostykę funkcjonalną i ultradźwiękowe, jak również dział doradczy. Wśród głównych ogniw obejmują opiekę dzienną w instytucji, w której lekarz kieruje centrum. Obejmuje to również rejestracja i wysyłka jednostki, administracyjnych i gospodarczych, informacji i informatyki. Osobno można wydzielić i jego struktura laboratorium.

Dział laboratorium

Ponieważ ośrodek diagnostyczny 3 (Moskwa) posiada własne niezależne laboratorium, składa się ona z wielu podziałów, wśród których są:

 • Cytologiczne dział.
 • Immunologiczne.
 • Biochemiczne.
 • Hematologia.
 • Mikrobiologiczne.
 • Diagnoza kliniczna.

Pacjent będzie dostarczać szeroki zakres badań wymaganych do rozpoznania. Trzeba też wspomnieć o sprzęcie. Konsultacyjna Centrum Diagnostyczne i 3 ma do swojej dyspozycji nowoczesny sprzęt, który jest prowadzone komputerowego przetwarzania danych. Pozwala to na wszystkie możliwe badania z udziałem veloergometriju, Electroencephalography and spirography. Również w zakresie badań USG, wnętrzności i USG Doppler duplex skanowanego tętnic nerkowych. Ten ostatni jest znakiem rozpoznawczym centrum – Podobne badania przeprowadzono tylko tu i nigdzie indziej.

Specjaliści Centrum Diagnostyczne

3 Centrum Diagnostyczne (Moskwa) ma świetną kadrę lekarzy w różnych kierunkach. Pacjent może umówić się na ortopeda, neurolog, kardiolog, pulmonologii, gastroenterologa, proktologii, okulistyki, otolaryngologii, endokrynologii i innych specjalistów, w zależności od kierunku terapeuty. Wszyscy lekarze mają dużo doświadczenia i odpowiedniej edukacji, jak również wysoce specjalistycznych certyfikatów szkół średnich. Powierzając swoje zdrowie lekarza najwyższej kategorii, pacjent nie ryzykować pozostawienia bez odpowiedniej uwagi. Centrum Doradcze i diagnostyczne i 3 zawsze będzie służył na wysokim poziomie.

Dysponuje dzień szpital

Clinical Diagnostic 3 procent ma do dyspozycji jeden dzień w szpitalu. Jest przeznaczony dla niewielkiej liczby pacjentów – 20 miejsc. Główne obszary są leczenia zaburzeń ośrodkowego układu nerwowego i choroby obwodowej, astmy oskrzelowej, choroby niedokrwiennej serca, wrzody żołądka i dwunastnicy, angiopatii cukrzycowej.

Ponadto, szpital przyjmuje pacjentów z chorobą kończyny dolnej. Aby dostać się do Wydziału może być tylko w kierunku ustanowienia terapeuty. Kliniczne Centrum Diagnostyczne trwa 3 pacjentów szpitali dziennie, którzy mają bezpośrednie wskazania do hospitalizacji.

płatnych usług

Każdy może poprosić o pomoc w płatnej centrum towarowym. Jest to jednostka strukturalna obejmuje następujące usługi:

 • komisje lekarskie umiejętności, prawo do noszenia broni, badania kierowców;
 • porady lekarzy wszystkich specjalności dostępnych w zakładzie;
 • różne rodzaje diagnostyki, takie jak USG;
 • Badanie rentgenowskie, które pracuje w sposób ciągły;
 • Duża gabinetem, który jest szczęśliwy, aby przyjąć wszystkich, niezależnie od ich miejsca zamieszkania;
 • Badania laboratoryjne, diagnostyka funkcjonalna i endoskopii.

Rozdzielanie prowadzi się okresowo, a wstępne badania. 3 Centrum Diagnostyczne, Moskwa, sprzężenie zwrotne, co jest bardzo pozytywne, zapewni pomoc i doradztwo zarówno płatnego i bezpłatnego.

Gałęzie Centrum Diagnostyczne

Centrum Diagnostyczne 3 opinii, które są na ogół pozytywne, zawiera cztery oddziały. Są one ułożone w klinikach przy cyframi 55, 133 i 187. Pierwszy oddział jest przy ul Michajłowa, 33, znajduje się na drugim Yurievskoye pasie 13, trzeci – na przejściu Celnej 3. Czwarta jednostka można znaleźć na Wołgi Boulevard, 9. Niniejszy mały dział głównego budynku instytucji medycznych 3.

Centrum Diagnostyczne w Sormowo, który podsumowuje różnorodne, zawsze wypełnione wielu ludzi, ponieważ służy on ogromną liczbę ludzi. W związku z tym wielu pacjentów skarży się na długich liniach i niezdolność do umówić się do lekarza. Wszystko to może być przypisane do ogromnej ilości pracy i wiele osób, które są dołączone do głównego zakładu.

Utworzenie oddziałów sytuację łatwiejszą, a takie ma kolejek. Ostatnio, w głównym centrum ciała będzie bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Teraz czeka na ich odbiór może zabicia czasu w Internecie. Podawanie szpital próbuje wygładzania napięcia z kolejek. Ponieważ ludzie nie mogą odmówić pomocy, będzie musiał siedzieć w kolejce. Jeśli nie masz czasu, aby czekać, i wszystko, co trzeba zrobić bardzo szybko, należy skontaktować się z działem płatną. Są to zazwyczaj nie ma kolejek, a lekarze biorą szybko.

Jak umówić

Większość ośrodków zdrowia miejskich jak budżetu i charakteru wynagrodzenia mają dostęp do pojedynczej informacji medycznej służby analitycznej – EMIAS. To pozwala pacjentom, aby terminy Internecie. Aby to zrobić, należy przekazać niewielką rejestracji, wybór odpowiedniego specjalisty i wizyty. Jeśli nie są dołączone do kliniki, konieczne jest, aby napisać oświadczenie w centrum na zarejestrowane ustawienie w zakładzie opieki zdrowotnej. Powinieneś mieć politykę. Jeśli masz jakieś pytania, proszę zadzwonić pod numer w rejestrze 7 (495) 919-11-42 (budynek główny na Sormowo, 9).

Non branże rejestru komórkowe:

 • Poliklinika №133 – 7 (495) 360-67-68.
 • Poliklinika №55 – 7 (495) 171-19-61.
 • Poliklinika №187 – 7 (495) 362-85-70.

Jest to forma sprzężenia zwrotnego, w którym można zadawać pytania na oficjalnej stronie centrum diagnostyczne. W ten sam adres e-mail podany. Kontakt z rejestru Clinic, według opinii pacjentów jest trudne. Dlatego ludzie powinni nadal umówić i zadawać pytania za pośrednictwem połączenia internetowego.

Podstawowym ogólny przegląd

Przed być odbierane przez terapeutę, pacjent zostaje wysłany do gabinetu №111 wstępnej inspekcji i zebrać informacje ogólne. W zależności od wieku przeprowadzania testów na poziom cukru we krwi i cholesterolu, wytwarzany jest pomiar ciśnienia, ważenie i monitorowanie wzrostu. Usługi świadczone w ogólnym badaniu pierwotnym i konsultacje są bezpłatne. Pacjenci w wieku poniżej 35 i powyżej 55 lat są dopuszczone bez zbadania pobierania próbek krwi. Usługa ma zastosowanie do osób, które są dołączone do placówki medycznej.

Recenzje głównych ośrodków ciała

Według opinii jest oczywiste, że Centrum Medyczne zapewnia profesjonalną pomoc dla każdego planu. W możliwie najkrótszym czasie wykonane badania i zebrano wyniki testu. Szczególnie dobre opinie odnoszą się do gabinetu dentystycznego. Według wielu pacjentów, ustanowienie „cierpienie” długich kolejkach, ale fakt ten jest raczej konsekwencją dużej liczby osób podłączonych do kliniki. W ogóle, centrum diagnostyczne ma dobrą reputację wśród ludności.

Jeśli porównamy centrów diagnostycznych oraz główny kapitał Petersburgu, można znaleźć wiele podobieństw w strukturze wydziałów, a także w świadczonych usług. Na przykład, centrum diagnostyczne Seaside, 3 na północ od stolicy ma ten sam zakres usług i wykorzystuje niemal identyczny sprzęt do badań. Jedyną różnicą między instytucjami – kolejki pracy. W Petersburgu, że w zasadzie nie ma, pomimo dużego przepływu pacjentów. Centrum Diagnostyczne w Seaside, 3 opinii o którym tylko pozytywne, wykonuje badania i diagnozy na takich samych zasadach jak polikliniki metropolitalnego. Dlatego też, zawsze jest dużo pacjentów.

3 Centrum Diagnostyczne w Moskwie jest jednym z największych i służy całej południowo-wschodniej powiatu. Nowoczesny sprzęt oraz zespół doświadczonych lekarzy pozwalają zapewnić terminową pomoc i szybko wykryć żadnych oznak choroby. Dobrze rozwinięte Struktura centrum obejmuje wszystkie odpowiednie jednostki w leczeniu i zapobieganiu chorób. Osoba iść do szpitala, poprosić o konsultację i badanie odbędzie się w razie potrzeby. Głównym mottem jest centrum zdrowia dla wszystkich.