384 Shares 3787 views

Jak zrobić pochodnię własnymi rękami, porady i wskazówki

Od dawna uważa się latarka wycenione symbolem ognia, życia i światła. Różne aspekty tej postaci znajdują odzwierciedlenie w sztuce, ikonografii i emblematów. Aby tworzyć własne ręce pochodnię łatwe, co najważniejsze, aby koncentrować się na razie, w celu zabezpieczenia się przed niebezpieczeństwem. Po tym wszystkim, inne efekty nie powinny być, oprócz pożądanego rezultatu jakości.

Jak zrobić pochodnię prostych materiałów

Palnik jest lepiej zrobić na patyku o średnicy 2 -. 5 cm do korzystania z uzwojenia cięcie na paski lub ciągnięcia wszelkich bawełnianej szmatki. Konopie można kupić w każdym sklepie z artykułami żelaznymi. Wosk Torch sprzedawane w tym samym miejscu i miodem. Rosin lepiej jest kupić w sklepie, przemysł elektroniczny, ale nie w zwykły działu gospodarczego. Mimo to, trzeba będzie niewielką ilość sznurka lub konopnej liny. Aby przygotować mieszaniny naczynie pochodni prażenia, co nie jest szkoda zepsuć. Także to musi coś w rodzaju kleszczy lub pęsety.

Rozważyć wszystkie szczegóły

Jak zrobić pochodnię, spędzając minimum czasu? Po pierwsze, trzeba szlifować wosku i kalafonii, aby przyspieszyć topnienie. Podstawowym ogrzewanie i podpałka wydać w każdej łodzi, sam na talerzu. Proces będzie szybsze, jeżeli mieszanina stale mieszając. Po całkowitym kindling umieścić mieszaninę w łaźni wodnej, w celu uniknięcia zgrubienia. Dalsze zanurzenie w roztopionej płynnej mieszaniny taśmy tkaniny, musi być całkowicie zwilżone. Lepiej taśma ułożona na zasadzie harmonijki papieru. Po impregnacji, szarpie, wyciągnij końcówkę taśmy z pęsetą lub kleszczy i owinąć go wokół kija. Spróbuj zrobić ale gdy uzwojenie nadmiar mieszanki, inaczej latarka będzie silnie spadać. Nawiniętą 3 – 5 pasków palnik spali około 50 minut. Dalsze szczelnie nawijanie taśmy na suchy produkt, który może zaabsorbować nadmiar mieszaniny. Około 15 cm od brzegu tkaniny na palniku jest konieczne, aby nawinąć kilka zwojów sznurka lub liny konopi. Odbywa się to w celu ratowania swoich rąk od oparzenia, jeśli kropla mieszaniny popłynie na uchwycie.

cenne wskazówki

Jak zrobić pochodnię, natomiast po zabezpieczyć siebie i innych? Wystarczy obserwować bezpieczeństwo stosowania i produkcji. Po pierwsze, należy zachować ostrożność podczas szlifowania wosku, kalafonii i cięcia wstęgi. Uchwyt do narzędzi skrawających nie zranić. Podpalił pochodnią jest konieczne z góry. Proces ten może być nieco uproszczony, jeśli wstępnie spalić powierzchni płomienia palnika do czarnego.

Przestrogi

Pamiętać, praca odbywa się z ogrzanej mieszaniny. W celu uniknięcia coraz to w twoich oczach i nosić ciało okularów ochronnych i odzieży ochronnej. Także lepiej jest pokrycie podłogi w pobliżu gazety piec. Nie umieszczać łatwopalnych przedmiotów w pobliżu pieca. Nie trzymaj pochodnię do twarzy. Strzeż się oparzenia, które mogą powodować do siebie i innych. Gaśnie palnik musi być napełniony wodą, nawet gdy nie ma otwartego ognia.

Teraz, gdy wiesz, jak zrobić własną pochodnię. Korzystać z materiałów starannie i dokładnie, tak aby nie zranić siebie lub innych.