775 Shares 8329 views

Boli jeśli przebite ucho? Tips & Tricks

Boli jeśli przebite ucho? Na to pytanie jest podniesione przez tych, którzy nigdy nie doświadczyli czegoś podobnego. O tym, jak procedura piercing powiedzieć więcej.


szkolenie

Zanim zdecydujesz się na piercing, kilka prostych zasad, które trzeba znać.

Po pierwsze, trzeba starannie wybrać klinikę. Wykwalifikowany lekarz ma obowiązek stwierdzić, czy ból przebite ucho. Również zostaniesz poinformowany jakie procedury muszą być wykonywane przed i po operacji.

W żadnym wypadku nie zdecydować się na punkcję w domu. Nawet jeżeli usługa jest oferowana przez lekarza, w swoim mieszkaniu po prostu nie może posiadać niezbędne narzędzia lub lekarstw.

Następnie należy zapytać, czy kliniki licencji na wykonywanie takiej pracy.

Jeśli dasz zgodę na bycie w stanie wykorzystać kolczyki stalowe medyczne, które oferują kliniki, konieczne jest zapewnienie im bezpieczeństwa. Aby to zrobić, masz prawo do wglądu w dokumenty dotyczące tych produktów.

Ponadto, przed zabiegiem, należy skonsultować się z lekarzem. Zapytać, czy aby przebić jego ból ucha, można podjąć żadnych środków przeciwbólowych po. Dowiedzieć się również, czy masz jakieś alergie.

Po dokładnym preparatu może łatwo przejść do procedury.

Boli jakby chciał przebić chrząstki w uchu?

Niektóre ekstrawagancki człowiek robi piercing jest nie tylko w płacie. Oczywiście powstaje pytanie, czy bolą uszy przebite w chrząstce? Będziemy starać się zrozumieć.

Wiadomo, że tkanka chrząstki jest gęstsza niż ucha. Jak pokazuje praktyka, zwykle pęcznieje i leczy wiele dłużej z jego przebicie. Ale to po prostu nie cierpi przez wzgląd na piękno! Przypomnijmy, że procedura ta nie powinna zaufać niedoświadczonych znajomych. Specjalistyczny salon będą traktować Cię do miejsca nakłucia z antyseptycznym, aby zapobiec zakażeniu. Proces ten jest prawie bezbolesny, ponieważ lekarz użyje specjalnego pistoletu. On ułamku sekundy przebić chrząstkę i włożyć kolczyk. Tak więc ból jest prawie nigdy nie muszą znosić.

po zabiegu

Po dowiedzieć się, czy twoje uszy przebite boli w chrząstce, można przejść do działania – zapisz się do procedury w salonie.

Nie rób przekłucia, jeśli jesteś chory, to może mieć wpływ na proces gojenia ran.

Po uzyskaniu pożądanego nakłucie i piękny kolczyk, nie zapomnij, że teraz trzeba być szczególnie ostrożnym, ponieważ tylko pierwsza faza została zakończona. Następnie trzeba obsłużyć rana oznacza, że przepisane przez lekarza. będzie to albo nadtlenek wodoru lub chlorheksydyna, które są dezynfekowane.

Bądź ostrożny i nie podejmować żadnych niezależnych działań, jeśli po kilku dniach puchnąć przebicie i czerwienieją. W tym przypadku, należy niezwłocznie skonsultować się ze specjalistą, to odbywają tę procedurę. Ale nie panikuj, gdy rana zaczyna lekkie pieczenie. Nie zapominaj, że przebitego tkaniny, czy płat lub chrząstki należy leczyć. To wymaga czasu.

Dlatego trzeba wiedzieć nie tylko, czy aby przebić jego ból ucha, ale również od tego, ile goi rany i jak dbać o niego.

Właściciele długie włosy powinny być szczególnie ostrożny: kolczyki zaszkodzi włosom.

Nie trzeba nosić raz w uszach masywne ozdoby, bo ból będzie znacznie bardziej namacalne.

Kolczyki dla dziecka – czy warto?

Wiele młodych matek spieszyć do dekorowania swoich małych księżniczek. Oczywiście, że są zainteresowani, czy bolesne uszy przebite pistolet. Po tym wszystkim, nie chcę, aby dziecko płacze w trakcie procedury.

Uważa się, że najmniejsze problemy z gojeniem się dzieci są od półtora do trzech lat. Oni nie mają takiego strachu jak dorośli, więc bardzo szybko zapomni o bólu krótkoterminowego po przebiciu.

Mimo to, lekarze zalecają pełne badanie przed takimi procedurami. Niektóre dzieci mogą być uczulone na metalu. W tej kwestii nie jest to absolutnie konieczne do konsultacji pediatry.

Do opieki nad dzieckiem Ranko niezbędne, jak również dla dorosłych. Pamiętaj, aby umyć i unikać silnego zaczerwienienia w miejscu wkłucia. Zwykle niemowlęta uszy goją się znacznie szybciej i bezboleśnie.

Teraz, gdy wiesz, czy nie przebić ból chrząstki w uchu lub płatka ucha. I tylko Ty możesz zdecydować, czy są gotowi do poświęceń dla dobra urody. Zazwyczaj wszystko idzie całkiem pozytywne, a gojenie nie przynieść wiele kłopotów. Trzeba tylko uważnie podejść do problemu.