433 Shares 5077 views

Jak zrobić swój własny drewniany ganek, aby dać

Ganek otrzymując integralną część konstrukcji z tego prostego powodu, że chroni wejście przed szkodliwymi skutkami wytrącania. Jednak musi być mocne i funkcjonalne, ale również piękne nie tylko. Czasami, w jaki sposób zbudować ganku w domu prywatnym, to zależy od ogólnego wrażenia całego projektu domu. Niewątpliwie, jego konstrukcja jest wybrana na podstawie ogólnej koncepcji budowy i otaczającego krajobrazu. Zachód jest teraz bardzo modne, aby drewniany ganek i patio. Jego konstrukcja jest bardzo prosta, ale doskonale uzupełnia dowolny wnętrz. Rozważmy jeszcze kilka typowych opcji.

prosty ganek

Jest to schody do głównego wejścia z zadaszonym. Z reguły taki ganek na przesłuchanie wykonane z drewna. Jego główną zaletą jest fakt, że teren przed wejściem znajduje się pod dachem – nawiasem mówiąc, może to być przeszklone, to zamieni się w dobrze oświetlonym letnim verandochku. Ale absolutnie otwarty ganek sobie, że w ogóle, jest to wadą, ponieważ jej nic nie chroni przed deszczem i śniegiem. Może to doprowadzić do jego późniejszego zniszczenia, aw konsekwencji – zastąpienie schodów.

Bardziej skomplikowane kroki letniskowe

Wariant ten jest oparty na pierwszej, ale wtedy dodanego roztworu głównych zagadnień problemowych i jasny dekoracyjne wykończenie. Ten typ konstrukcji ma mocną drewniane dach do ochrony zarówno wejście i podkładkę przez wytrącanie, dogodne i górnych ogrodzenia Platforma poręczowe, a najbardziej drabiny. Wszystko zaprojektowane, aby Państwa ganek najbardziej bezpieczny i wygodny w użyciu.

Jak zbudować własny ganek dać

Zgodnie z zasadami jest zbudowany razem z domu w tym samym czasie, ale jeśli z jakiegoś powodu zapomniał o tym elemencie, skorzystaj z naszego praktyczne porady na temat jego budowy. Jak również w domu kapitałowych, weranda za danie potrzebuje solidnych fundamentów. Najprostszym sposobem, aby stos – w grubych drewnianych barów. Aby to zrobić, należy najpierw dokładnie kilka razy, aby go impregnować kompozycją antyseptycznym i wodoodpornego, kopać w ziemi i zagęszcza. W razie potrzeby, w celu zwiększenia projekt może wlać beton podkładkę pod gankiem, ale z budową, w tym przypadku trzeba czekać, aż będzie całkowicie suchy. Następnie kolumny nośne muszą być przycięte do swoich potrzeb i zrobić specjalny ranę na zatrzaski, legary prodolbit gniazda i umieścić na ich kolce. Wskazówka: Nie można zapisać na fundamencie, w każdym przypadku, tak aby później nie było konieczne, aby poradzić sobie z skośny ganku, pęknięć lub oderwania podszewce. Z własnej konstrukcji postępować zgodnie z wymaganiami technologii budowlanych. Wtedy będziesz mieć doskonały wyprostowany ganek. Dobrze, że odnosi się bezpośrednio do końca, zapewniony jest naprawdę ogromny wybór począwszy od Onduline, siding, obróbka metali deska tarasowa i kamienia naturalnego. Z zastrzeżeniem wszelkich zasad konstrukcji drewnianej werandzie trwać dłużej niż dziesięć lat, a jej utworzenie nie przedstawia szczególnych trudności i nie zajmie dużo czasu.