483 Shares 6033 views

Jak nazywają miesiące przed terminem?

Tak, ale nie wszystkie kobiety nie pomyślał o tym, jak zadzwonić miesięczny sztucznie, ale, przynajmniej w wielu różnych sytuacjach, by „zmieścić” swój cykl menstruacyjny w określonym terminie. „Dlaczego to zrobić?” – Pytasz. Ale sytuacja może być inna.

Zdarza się, że kwestia sposobu indukowania miesiączki wyprzedzeniem szczególnie zainteresowani, powiedzmy, sportowców, którzy udają się do konkursu. Zgadzam się, że skok z szóstego na rekordy do wyścigów pływackich lub wprowadzania długich dystansach podczas krytycznych dniach, jak mówią, „nie jest comme il faut”. Albo kobieta się porusza pociąg „z punktu A do punktu B”, a raczej ślub … Jak widać, sytuacja jest poważna, a nie są one tak mało. Co robić w takich przypadkach? Jak wywołać miesięczne domu, a co najważniejsze, czy warto i co wszystko jest obarczona? Tutaj w tych sprawach, a my postaramy się odpowiedzieć w tym artykule.

W każdym razie, warto pamiętać, że taka manipulacja jest niczym innym niż wpływ na hormony. Po tym wszystkim, hormony są odpowiedzialne za funkcjonowanie układu rozrodczego kobiety, a to oni są odpowiedzialni za owulacji i miesiączki. Więc pytanie – „jak spowodować miesięcznie?” Jest to równoznaczne z pytaniem – „jak zmienić hormony?”

Jeśli pacjent przyjmuje tabletki antykoncepcyjne, tutaj rzeczy są trochę łatwiejsze. To wystarczy, aby przerwać bieg kilka dni (zwykle 2-4 dni) rozpocznie się „czerwone dni”. Ale tu, należy najpierw skonsultować się z lekarzem. Na odmowę pigułki zawsze będzie taka reakcja.
Ale co, jeśli nie używać środków antykoncepcyjnych? Jak się potem? Jak wywołać miesiąc, nie szkodzą organizmowi?

Przyjrzyjmy się, dlaczego jest to potrzebne. Wiele zrobić to z obawy przed niechcianą ciążą. Na przykład, jeśli miał seks bez zabezpieczenia, a teraz istnieją obawy w tym względzie. W takich przypadkach kobiety uciekają się do środków antykoncepcji – Postinor. Postinor – tabletki zawierające dawkę nasycającą hormonów, które dosłownie 1-3 dni po spożyciu krwawień. Ale ta metoda można nazwać prawdziwie radykalna a nawet przemocy. To ogromny cios dla hormonalnej tle przy stosowaniu wysokich dawek kilku godzin zmienia się cały organizm. Niestety, nie fakt, że wtedy będzie mógł bezpiecznie odzyskać. A nawet więcej, może to potrwać miesiące cykl menstruacyjny był wstał ponownie. Ponadto dochody z postinora uboczne – nudności, bóle głowy. zawroty głowy i inne kłopoty.

Jak wywołać miesięczne bardziej wyrozumiały sposób? Istnieje ludowe środki, które pomogą Ci to zrobić. Ale dla kogoś, są one skuteczne, a niektóre nie dostać się długo oczekiwany rezultat z ich stosowania. Uważa się, że wpływ na kobiecego cyklu spożywanie dużych ilości owoców cytrusowych. Na przykład cytryny, pomarańcze, grejpfruty w kombinacji z kwasem askorbinowym daje pożądany efekt. Aby wzmocnić efekt, można użyć ulubionego narzędzia wśród ludzi – kąpiel, sauna, łaźnia parowa. Mieszaninę rumianku i pokrzywy jest bardzo skuteczne. Ale trzeba się upewnić, że nie jesteś uczulony na tych składnikach. I jak jak pietruszka i koperek – nie może mówić. Ich herbat mają silny wpływ na organizm, a jeśli spożywać je w dużych ilościach, pożądany efekt może zostać osiągnięty. Ponadto, stosowanie ziół jest uważana za najbardziej delikatny sposób, w przeciwieństwie do, powiedzmy, preparaty hormonalne.

Ale bądź co bądź, konieczne jest, aby skonsultować się z ginekologiem lub zamiast co miesiąc, można się ryzyka krwawienia, zwłaszcza jeśli eksperyment z pigułek hormonalnych. Zadbaj o zdrowie swoich kobiet, bo to jest – najcenniejszą rzeczą masz.