788 Shares 4690 views

Archiprezbiter Alexander Abramov książki biografia

Ścieżka wierzących – jest sposobem na zmniejszenie grzesznych czynów, a coś takiego jak „wziąć swój krzyż” oznacza – ponosić stałą walkę ze złych cech. Tak mówi i myśli, rektor św Sergiusza z Radoneża się w Moskwie, ojca Aleksandra.

Archiprezbiter Alexander Abramov. biografia

Alexander Abramov urodził się 9 lipca 1973 w Moskwie. Rodzice nie byli wierzący, więc syn nie został wychowany w duchu wiary. Po ukończeniu z wyróżnieniem liceum, Alexander pierwszy wszedł Wydziału Historii Uniwersytetu Moskiewskiego, jak poważnie interesuje się historią i naukowego podejścia do niego. Z lat 1995-1998 młody człowiek był doktorant w tym samym wydziale. W przyszłości, wiedza zdobyta w szkole, służył jako podstawa do jej działalności w łonie Kościoła.

W 2000 roku przyszły archiprezbiter Alexander Abramov popełnił zdecydowanych działań, wstąpił do Seminarium Duchownego w Moskwie, a rok później – Akademii Teologicznej. Pod koniec roku został wyświęcony na diakona, a następnie księdza w.

Ojciec Aleksander dodatek do służby w świątyni i nauczał teologii moralnej, pracował w Wydziale Stosunków Zewnętrznych Kościoła, był duchownego Mikołaja Patriarchalnej Katedra od 2003 do 2005 roku.

Archiprezbiter Alexander Abramov. książki

Książka „Zmartwychwstanie Chrystusa Każdy, kto widział” Ojciec Aleksander został napisany specjalnie dla tych, którzy z ważnych powodów nie mogą uczestniczyć w liturgii, od początku do końca, który przychodzi do świątyni w końcu do „Credo” lub „Ojcze nasz” i idzie tuż po Komunii i nie można nawet słuchać kazań księży.

W książce Aleksandra Abramowa archiprezbiter wydrukowane Gospel odczyt roku kalendarzowym. Ponadto, nie są wyjaśnione cenionych wydarzeń, które miały miejsce ponad dwa tysiące lat temu. Ojciec Alexander powiedział w niedzielę małe wielkanocne i Ewangelia odczyty i apostolski, stopniowo, tydzień po tygodniu prowadzi do zrozumienia Ewangelii.

„Wiosna jest nasza nadzieja”

Oprócz tej książki wyszło kolejną edycję archiprezbiter Aleksandra Abramova „Wiosna jest naszą nadzieją.” Książka opisuje ojca każdy dzień Wielkiego Postu, lub, jak mówią, „Great Chetyrehdesyatnitsy”. Co oznacza, że w danym dniu w poście, jak jego zachowania, które mogą być włączone do diety, a surowo zabronił? Wszystko to w rozmowie opublikowane w publikacji.

Książka daje wgląd w bardzo szybko, o co chodzi w oddanie go, bo post – to nie jest zwykła dieta do utraty wagi. W tych dniach wszyscy wierzący powinien być podwójnie uprzejmy do swojego życia, aby obserwować ruchy duszy, aby skorygować za pomocą spowiedzi i komunii grzesznych impulsów i namiętności. Czczo – to czas łaski dla duszy, i złamać to niepożądane (bez powodu).

Archiprezbiter Alexander Abramov, zwracając się do czytelnika, pomagając wypełnić wewnętrzny świat duchowego znaczenia i innego spojrzenia na świat zewnętrzny, w prawdziwej pokorze pokutować za swoje grzechy, a potem z radością i beztrosko, aby sprostać Wielkanoc.

„Bright Noc”

Ojciec Aleksander jest często zapraszany wiodącym radiowej „wiara” w rozmowach, które rodzą pytania dotyczące aktualnych tematów. Na przykład, niedawno opublikowany wywiad na „relacje z bliskimi,” Dlaczego tubylcy są celem ataków, jak budować relacje z nimi i tak dalej. Archiprezbiter Alexander Abramov powiedział modelu zachowań agresywnych wobec bliski nieważne i daje przykład, jak komunikować się z rodziców i dzieci w późnym 19 października i na początku 20 wieku. Było wśród nich wielu wzajemny szacunek i prawdziwe zainteresowanie problematyką obojga rodziców i dzieci, i rodzice próbowali usilnie, aby słuchać i doradzać raczkującej potomstwa.

Nie było innego interesujące rozmowy z kapłanem prowadzącym A. Pichugin na przekonania. W rzeczywistości, przekonanie o grzechu jest tak mocno zakorzenione w życiu ludzi, że wielu nawet nie zauważy. Potępia mimochodem, tylko przez wzgląd na dowcipne uwagi.

Oprócz tego poważnego naruszenia zakonów, wiele osób nie może żyć bez potępienia lub usprawiedliwić swoje zachowanie mówiąc, że oni po prostu porozmawiać. Ojciec Aleksander daje dobre rady, zaczerpnięty z Ewangelii, którzy chcą pozbyć się grzechu – co miarą ocenić człowieka przez tego samego środka, będzie potępiony. W związku z tym nasilenie w tym przypadku odgrywa przeciwko człowiekowi.

Archiprezbiter Alexander jest znanym osobowości publicznych, więc jest to szczególnie ważne dla parafian opinii. Celem życia, powiedział ojciec – jest miłość Boga i bliźniego, a Iisus Hristos – to jest prawdziwa miłość.