880 Shares 967 views

Nazwa psa Mariana Ro? Stosunki z Ivangaem

Najpierw musimy dać informację, która Mariana Rozhkov.


Jest to popularny przedstawiciel nowego zawodu blogów wideo.

Biografia Rozhkova

Tak, to jest dziewczyna, która ma obecnie 18 lat. Mimo młodego wieku, była w stanie zdobyć ogromną popularność. Mariana Rozhkov – Rosyjski popularny YouTube "Yutuba". Urodziła się w 1999 roku w Yuzhno-Sakhalinsk. Potem, w wieku dziewięciu lat, ona i jej rodzina przeniosła się do Japonii. Na Mariana ma młodszą siostrę, imieniem Maresya. Również Mariana ma psa. I wiele foloverov, oczywiście, pytania o to, jak sama nazwa Mariana pies Po. Odpowiedź na to pytanie można znaleźć w filmie Iwangi.

Mariana zaczął kręcić film w 2012 roku, w tym czasie miała zaledwie 13 lat. Z biegiem czasu zdobyła sporo foloverov, mianowicie pół miliona abonentów. Jednak wielu twierdzi, że Mariana stał się bardzo popularny ze względu na romans z Ivanom Rudskim, który jest najbardziej popularny rosyjski bloger.

Para mieszkała niezwykła videoblogerov z dość dużo czasu, a nawet zaczął wspólnego psa. Jak nazwa psa Mariana Ro i Iwangi? Nazywali go Kom.

Powiązania Mariana i Iwangi

Ta historia miłosna zaczęła się w Internecie. W jednym z filmów dziewczynka wspomniało Ivangae i dodał ją do znajomych „VKontakte”. Tak rozpoczął się długi związek tej pary. Wynajęli razem klipy i spędzać czas ze swoim psem. Mariana i Ivan nawet zrobił film o udostępnianiu ich nowego zwierzaka, z których użytkownicy znać nazwę psa. Mariana Ro również często pokazuje swoje zwierzę w wideo i zdjęć.

Ale niestety, para zdecydowała się opuścić. To natychmiast pogłoski o różnego rodzaju. Ale jedno jest jasne: Mariana jest bardzo ciężko przeżywa zerwanie stosunków, o którym powiedziała w jednym ze swoich najbardziej popularnych filmów. Losy ich wspólnego psa rasy jest pies, nic nie wiem. Teraz ani Wania ani Mariana nie pokazać go w swoich filmach. Znamy już nazwę psa Mariana Ro, a abonenci są bardzo zaniepokojeni zwierzęcia, gdzie i co się z nim stało? Być może w czasie blogerzy otworzy tę tajemnicę.