413 Shares 8654 views

Z nim jest whisky „End Black White”?

Niewątpliwie najpopularniejszą marką w XX wieku są dwa szkockie teriery, które są umieszczone na etykiecie ukochanego whisky. Jednak trochę wcześniej (w 1884 roku) Jays Buchanan rozpoczęła produkcję blended whisky „End Black White”, otrzymała swoją nazwę od kolorów, a mianowicie czarnej butelce z białą etykietą. Stworzony przez zmieszanie szybko zyskał ogromną popularność, więc nie było potrzeby w zakresie budowy destylarni Shpeysayde.

Z nim to popularna marka?

„End czarny biały” jest doskonale wyważony whisky jasnożółty kolor miękką harmonijny smak i aromat świeżych ziół i słodyczy. Wylewa się do czarnej butelki. Zawiera on aż do sześćdziesięciu pięciu procent whisky ziarna. Wykonana jest z jęczmienia przez około trzy tygodnie, a następnie dojrzewa w dębowych beczkach przez co najmniej sześć lat. Istnieją przypadki, w wieku piętnastu lat, dzięki ich smak i aromat są bardzo jasne i wyważone.

Smak i aromat whisky

Wypij to teraz przeznaczone są dla mężczyzn, jest on przechowywany w dębowych beczkach przez co najmniej sześć lat, a następnie butelkowane. Bukiet whisky "End Black White" wystarczająco interesująca, zawiera notatki z miodem i bananem, słomy i torfu. Pachnie świeże i słodkie. Smak napoju jest czysty i wyważony, lekko słodki, bez jakichkolwiek zanieczyszczeń. Ponieważ alkohol zawiera nuty owocowe i słodu, ma niewielki przyjemny posmak. Kolor whisky jest jasny, słoneczny i ciepły, złoty słomy.

Jak korzystać z whisky

Whisky „Czarny Koniec” jest powszechnie stosowany w czystej postaci, czasami jest dodawany kostek lodu. Ponadto, jest on często stosowany do wytwarzania różnych napojów alkoholowych. W tym przypadku, whisky daje siłę napoju, ale zachowuje swoją miękkość i lekkość, a także dobry smak.

W Szkocji, spożywania alkoholu cienkościennych okulary tulipana. Ale można też pić ze szklanki z grubym dnem. Ilość napojów w tym samym czasie powinien być taki, że pokrytą dnie, jak dobrą whisky nie pije w dużych dawkach, będzie wystarczająco trzydzieści pięć gramów. To pozwala w pełni docenić wszystkie zalety napoju tego człowieka. Należy zauważyć, że aby wziąć udział w alkoholu nie jest zalecane, ponieważ może to niekorzystnie wpływać na zdrowie człowieka. Ale kilka łyków czystej miękkiej whisky pijany w cichym otoczeniu, pomaga się zrelaksować i poczuć przypływ siły.

Whisky "Black End White": Opinie

Nawet wtedy, gdy dana osoba jest nadal obcy alkohol „End Black White”, osądźcie że można na licznych opiniach. I mówią, że napój ten ma dość przyjemny zapach i smak, ale nie jest odpowiednie dla wszystkich smakoszy, którzy są przyzwyczajeni do picia stosy whisky. Ponadto, cena jest całkiem do przyjęcia alkoholu. Żądać napoju wśród młodych mężczyzn. Po otwarciu butelki, można od razu poczuć przyjemny zapach.

Wreszcie …

Whisky „Black End White” jest bardzo popularna na całym świecie dzisiaj. Zaleca się stosować w małych ilościach w postaci czystej lub rozcieńczonej kostek lodu. Bardzo często te duchy jest częścią wielu koktajli, dodając do nich kolejne forty, miękkość i lekkość. Ten legendarny szkocki trunek powstał w 1884 roku, to od razu zyskał sławę w świecie duchów prawdziwych mężczyzn. A wszystko to za sprawą twórcy D.Byukenenu, który był w stanie „rolka” marka, przynosząc swoją popularność do ogromnych rozmiarów.

Szczególne warunki klimatyczne i surowce wysokiej jakości wpływa na smak whisky, co czyni go wyjątkowym i cennym dla fanów wysokiej jakości alkoholi. Dziś ta słynna whisky można znaleźć niemal wszędzie, jego cena jest całkiem do przyjęcia. Należy jednak pamiętać, że stałe spożywanie alkoholu w dużych ilościach mogą być szkodliwe dla zdrowia ludzkiego.