210 Shares 7368 views

Timothy: narodowość, biografia (foto)

Yunusov rodzina do czasu narodzin swego pierwszego syna był dość zamożnych. Wydawałoby się, że każde dziecko, które urodzi się do dobrze sytuowanych rodziców, wzrośnie zepsute „C”, ale wszystko poszło źle. Rodzice przyszłość gwiazda odbyło bardziej konserwatywne poglądy na kwestię formacji człowieka jako osobę, wierząc, że każdy powinien osiągnąć sukces w życiu na własną rękę, jak oni sami. Tak więc, w Moskwie 15 sierpnia 1983 roku w rodzinie Ildar Yunusov i Simone Yunusova (Chervomorskoy), ur Timur Yunusov (Timati). Narodowość chłopiec od tego czasu wiele kontrowersji.


Narodziny gwiazdy

Jeśli chodzi o jego zdolności twórczych, rodzice zauważyli je we wczesnym dzieciństwie Timur. Dlatego też, gdy był jeszcze uczniem, on również uczęszczał do szkoły muzycznej, gdzie studiowała śpiew i skrzypce. Pomimo faktu, że chłopiec jest jasno wytyczonej sukces w wokalu, że kategorycznie nie chcą zajmować się skrzypcach, ale jego matka, widząc potencjalne (plus muzyczne korzenie na swojej linii), on nadal nalegać na rozwój głosu i instrumentu muzycznego. W tym czasie nikt nie był zainteresowany w kwestii tego, co narodowości Timati. Był wciąż nieznany do tej pory.

Po szkole średniej wstąpił do Wyższej Szkoły Ekonomicznej, ale po krótkim czasie Timur rozumie, że to nie jest jego droga, a po 6 miesiącach rzuca szkolenia.

Dojrzewania. Zacznij o zostaniu muzykiem

W 1996 roku, podczas gdy nadal nieznany rodzice Timati do Los Angeles, więc spojrzał na świecie i może być podgrzewana do zainteresowania nauki. Ale nadzieje rodziców nie doszło do skutku, i zamiast zrobić swój własny rozwój i nauki, już nie zwraca uwagi na hip-hop i imprez klubowych. Jest to okres w życiu i był to punkt zwrotny, kiedy zdecydował, co zrobić w przyszłości. Dlatego po powrocie do stolicy Rosji zaczął się show-biznesu, która rozpoczęła się z pracy w klubach. I było dość dobrze znane i popularne miejsca, takie jak „Marika”, „The Bridge” i innych.

Muzyk jest stale uczęszcza na siłownię i utrzymuje się w dobrej kondycji fizycznej, ale ze względu na jego charakter rumowisko należy do jednej z walk, gdzie dostaje 2 rany kłute w okolicy brzucha, która teraz przypomina blizny. Plotka głosi, że stało się to ze względu na pytanie, co narodowości Timati, niektórych grup „slavyanonapravlennyh”. Nawiasem mówiąc, ten temat został wymieniony w jednym z filmów, w których muzyk grał sam.

Mówiąc o pochodzeniu – w tej sprawie jest wiele dyskusji, ojcowski narodowość Timothy'ego – tatarski, ale jego matka – Żydem, a cała sprawa jest taka, że narodowość tej ostatniej osoby jest określona wyłącznie przez linii żeńskiej, więc można stwierdzić, że Timur – Żyd.

muzyczna przyszłość

Pomimo wszystkich problemów i trudności, przyszłość „gwiazda” pokazuje jak najlepszej strony, a dzięki edukacji muzycznej jest on wszelkich starań, aby osiągnąć postęp w tym kierunku. Timur kocha kultury rap i stopniowo zaczyna pisać piosenki na własną rękę. W słowach muzyk, w jego pracy był wspomagany przez talizman w kształcie litery „T”.

Można powiedzieć, że Timothy narodowość – Uzbek, przynajmniej tak mówią niektóre źródła w Internecie. W rzeczywistości, jego pochodzenie idzie jak wiele spekulacji, ponieważ istnieją wszystkie twórcze sposoby.

Biografia Timothy: Narodowość

Oficjalny początek kariery, a raczej próbuje uruchomić, może to zostać uznane w 1998 roku. To było wtedy, że pierwszy zespół Tymoteusza, był nazywany VIP77 powstała, co oznacza „bardzo ważnych osób 77 dzielnicy Moskwy.” W grupie było tylko 7 osób, która stała się bardziej lub mniej popularne tylko jego założycielem. Pomimo faktu, że cała ich praca jest dobrze postrzegany w amatorskich festiwalach iw klubach, sukces nie zostały one osiągnięte. Jednak rok przed jej formalnym rozwiązaniu grupy udało się nawet wydać swój pierwszy album album. Biografia Tymoteusza, którego obywatelstwo jest nadal powodując zainteresowanie wśród wielbicieli jego twórczości, nie ma praktycznie martwe. Tak więc, w 2000 roku Timur pierwszy przyszedł na dużym ekranie, dzięki klipu dekl „Party”.

2004 cechował udziałem Tymoteusza, Dominik Joker i Ratmir Shishkov w projekcie telewizyjnym „Star fabrycznie 4”. To właśnie w tym czasie, a zespół został zmontowany, który później został nazwany „” gangu”. W grupie nie udało się wygrać, podczas gdy w projekcie, lecz były one w stanie wyrazić siebie, a następnie Igor Krutoy postanowił zająć ich zespołu. W przestrzeni medialnej w krótkim czasie poza piosenką „Crying niebie”. Piosenka szybko zyskał sporą popularność, a potem przychodzi kolejny przebój – „New People”.

W przyszłym roku (2005) przedstawia Timati jeszcze większą popularność, dzięki swoim klipie z Alexa „Gdzie jesteś?”. Jednocześnie debiutancki album „Nowych Ludzi”. Alex i Timothy wiedział ponieważ „Fabryka”, producenci zdecydowali, że ich wizerunek i popularność lepiej byłoby stworzyć iluzję miłości i romantyczny związek między nimi. Zatem u ludzi, próbowali każdy możliwy sposób, aby utrzymać swoją legendę. W tym samym roku, Timothy pojawił się w filmach „męski sezonu. Aksamitna rewolucja”

Wkrótce cały zespół jedzie na wycieczkę po Rosji. Timur udaje się uczestniczyć w „bandyta” i VIP77 w tym samym czasie. Naturalnie, ich przywódcą był Timothy. Narodowość uczestników w grupach były różne, ale to nie przeszkadza im rozwijać twórczo i skutecznie istnieć. Pod koniec trasy odbywa się otwarcie Czarny Club. W tym samym czasie, kłótnie z Alexa, że nawet przez chwilę rozpoczyna współpracę z jednym z biznesmenów Doniecka. Ale wkrótce znowu byli razem.

W 2006 roku świat ujrzał pierwszy solowy album o nazwie Black Star. Zaczyna swój debiutancki show "yuppie dla pick-up". hit z Alex odnotowano także – „Kiedy jesteś w pobliżu” Ta piosenka była tak popularna, że natychmiast zwieńczona pierwsze linie na wykresach w Rosji i WNP.

2007 rozpoczął się od oficjalnego oświadczenia o rozwiązaniu stosunku Alex i Tymoteusza. Narodowość lub nagłe muzycy służyli decyzję – to nie wiadomo do tej pory. Teraz nie jest obarczone poważnym związku, młody aktor z głową zanurzony w solowych projektach. Ponadto, aktywna praca to nie tylko część muzyczna, ale także poprawa działania. Główną rolę w filmie „ciepła”, dubbingu kreskówki „Na fali”, tworzenie filmów, „Nie bądź zły” i „Dance”.

W 2008 roku został wprowadzony kolejny utwór na temat kapitału rosyjskiego, praca, na której uczestniczył Dj Smash – „Moja Moskwa”. Lazerboy – W tym samym roku producent pracuje nad klipem Sergeya Lazareva zostało zrobione.

W 2009 roku, w listopadzie, ukazał się solowy album artysty nazwał szefa. Również w tym roku, odebrał w szeregach armii rosyjskiej, która podlega i Timati. Narodowość w tym przypadku nie ma znaczenia, ale „zawiesić” pomógł mu zaświadczenie wydane przez lekarza podczas badania, mówiło się od psychicznego niezrównoważenia artysty.

W 2010 roku muzyk powiedział, że ma zamiar wydać wersję angielską Boss. Ale ten proces jest opóźniony, a wkrótce wszystko przełożone. W lecie jest uroczyste otwarcie swojego sklepu z osobistym linii wzorniczej. W tym samym roku, w pobliżu jej końca, przychodzi kolejne 2 klip: „Ile miłość” i „Time”.

W 2011 roku, Timothy wkracza na arenę europejskiego nocnego z remixem w piosence Welcome to St. Tropez DJ Antoine.

W 2012 roku, pierwsza anglojęzyczna płyta SWAGG aktor został przedstawiony.

W 2013 roku brał udział w kampanii wyborczej, V. V. Putina, a później został wybrany po Kazaniu Uniwersjady.

Główne osiągnięcia artysty

Poza korzyścią dla wszystkich kwestii, kto jest Timothy, narodowości, religii, a co zostało zainspirowanych przez wszystkich jego prac, możemy wspomnieć o niektórych z najbardziej błyskotliwych jego zwycięstw.

 • 3 albumy solowe, te same wspólne i 1 kolekcja.
 • RU TV Award 2011 i Muz-TV 2010, 2011.
 • Night Life Awards-2003, 2007.
 • World Fashion Awards-2007, 2008.
 • Złoty Gramofon-2008, 2009.
 • RMA-2008.
 • Da AWARDS 2009 roku.
 • Nagroda dziennika „Trud” – 2010
 • KOCHAM RADIO NAGRODY-2010.

projekty muzyk

 • VIP77 – która obejmowała Uhl, Timati, Deema, Walter i Paszę.
 • "Gang" – w którym uczestniczył Nastya Kochetkova, Timur, Ratmir Shishkov Dominik Dzhoker.
 • Blackclub – Timothy nocny i trzech założycieli.
 • Blackoctober – artysta Restauracja.
 • Black star przez Timati – własna linia odzieży.

Dyskografia i filmografia Timothy

 • 2004 – "Numer osobisty".
 • 2005 – Projekty Timati.
 • 2006 – VIP77.
 • 2006 – „Artur i Minimki”
 • 2006 – BlackStar przez Timati.
 • 2006 – "ciepła".
 • 2007 – „Na fali”.
 • 2007 – The Boss.
 • 2009 – "Hitler Kaput".
 • 2009 – SWAGG.
 • 2013 – "odnoklassniki. Zaloty szczęścia"

dzisiaj

Obecnie żaden aktor aktywnie współpracuje z wieloma artystami takimi jak obcy rapu Snoop Dogg i P.Diddy. Ale mimo to, on ustawił się bardziej jako biznesmen niż muzyka pod nazwą Timothy. Autobiografia (narodowość, która nie ma wpływu) nadal mówi o nim w pierwszej kolejności jako bardzo utalentowany muzyk, który był w stanie dokonać rewolucji w muzyce Rosji.