759 Shares 9933 views

Półpasiec «Tegola» – komfort i niezawodność

Podczas budowy domu bardzo ważne jest, aby wybrać tylko wysokiej jakości materiałów, ponieważ wpływa na trwałość, niezawodność i estetykę. Jednym z najważniejszych etapów budowy każdego budynku jest procesem pokrywy dachowej. Dach – ostateczny szlif, który daje domu estetyczny wygląd. W tym przypadku powinno to być nie tylko piękne, ale również niezawodny. W jego domu osoba musi czuć się pewnie i spokojnie. Z różnych niekorzystnych warunkach pogodowych, aby chronić tylko dach. Niezawodny dach nie pozwala deszcz lub śnieg, nie odprowadzone przez silne podmuchy wiatru, nie uginają się pod gradem.


Materiały dachowe na rynku budowlanym dość dużo, więc w szerokim zakresie. Ale jeśli mówimy o jakości towarów, jest niekwestionowany lider półpasiec «Tegola». Miękki dach nie jest odległe i niemożliwe sen, to rzeczywistość. Dzięki niemu można bezpiecznie przystąpić do realizacji najbardziej śmiałych pomysłów, o różnych kształtach, kolorach, z wykorzystaniem naturalnych materiałów tylko oznacza jedno: Płytki «Tegola» – najlepszym wyborem.

Corporation „Tegola” jest absolutnym liderem w Europie wśród producentów miękkim dachem. Została założona w 1976 roku i został przez prawie cztery dekady, nie tylko obronił swoją pozycję lidera, ale także wyznacza standardy innych producentów. Reprezentacje jest już w 73 krajach na całym świecie, a to nie jest limit, ponieważ dachówki Tegola «» ze względu na jego właściwości, może być używany w dowolnym miejscu (jak w strasznym upale i na mrozie). Badania wykazały, że dach może wytrzymywać zmiany temperatury od -70 ° C do + 110 ° C,

Półpasiec «Tegola» – jest 52 modeli i ponad dwieście odcieni. To wystarczy, aby zaspokoić potrzeby, jeśli nie wszystkie, większość konsumentów. Producent nie zatrzymuje i kontynuuje poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych, które spełniają najwyższe wymagania komfortu, bezpieczeństwa i estetyki!

Już w wielu krajach na całym świecie doceniają korzyści oferowanych miękką płytkę. Dach służy przez wiele lat, to wygląda dobrze (jak piękne spada i pozostawia otwartą paznokcie). Kolorystyka jest bardzo organicznie pasuje do zewnętrznej, materiał jest odpowiedni zarówno mieszkalnych, jak również dla struktur administracyjnych. Z instalacją jest zawsze bez problemu (nawet jeśli budowniczy nie jest zawodowym w branży). elastyczność płytek umożliwia ukrycie żadnych dachów postać (i w ten sposób zminimalizowania ilości odpadów). To doskonale zachowane, a nawet może chodzić.

Półpasiec «Tegola» nie boi się promieniowania ultrafioletowego, nie jest wrażliwy na opady atmosferyczne. Ze względu na utlenianie miedzi, dach nad czasem z materiału nabiera szlachetnego rodzaju i staje się bardziej bezpieczne. Ten dach ma doskonały efekt izolacji akustycznej, więc inne dźwięki w domu prawie nie spadnie. Ponadto, miękka płytka nie wymaga dalszego szczególnego traktowania (wystarczy wyjąć go z opadłych liści i gałęzi).