738 Shares 7240 views

Voroshilovskiy Trade Center (Wołgograd): jak się tam dostać, zdjęcia

Voroshilovskiy Trade Center (Wołgograd) – miejsce, gdzie to jest możliwe, aby zrobić zakupy, bawić się z rodziną i przejdź do multipleksu „Five Star” na premierę lub ulubionego filmu.

opis

Voroshilovskiy Trade Center (Wołgograd) otwarto w 1975 roku. Dla miasta, centrum handlowego stał się jednym z bohaterów jest zawsze zakupy mieszczan i turystów. Komfort i nowoczesny budynek połysk było w 2008 roku, gdy kapitał modernizacja została przeprowadzona, rozbudowę i przebudowę wszystkich dziedzinach. Po wprowadzeniu innowacji liczba odwiedzających wzrosła do 50.000 klientów dziennie.

Centrum handlowe w dzielnicy Woroszyłow Wołgograd znajduje się w zabytkowym centrum miasta i jest przedmiotem dumy mieszkańców. Budynek przycięte szkło ma sześć pięter i powierzchnię handlową o 3900 tys. metrów, gdzie klienci są oferowane produkty marki, producenci rosyjscy i lokalnych marek.

Dla klientów, aby stworzyć najbardziej komfortowe warunki, przybył na samochód, nie trzeba się martwić o parking i tracić czasu na poszukiwanie odpowiedniej lokalizacji. centrum handlowe Woroszyłow jest wyposażony w wielopoziomowym parkingu, gdzie jest zawsze wolne miejsce i całkowite bezpieczeństwo w transporcie.

Idealne działanie wszystkich usług, przyjazny kontakt z najemców i nabywców zapewnia zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, składający się z 100 osób, którzy kochają swoją pracę. Misją firmy jest, aby dążyć do stać się jednym z głównych firm, które mogą być wykonane Wołgograd bardziej komfortowe, piękniejsze i bardziej komfortowe dla każdego.

Pierwsze dwa poziomy

Dla kupujących otwartych i trzech piętrach powierzchni handlowej zdobione doceniane. Na pierwszym poziomie minus uchylone drzwi „Yuterra” sklep, w którym towary zostały przedstawione, aby stworzyć specjalną atmosferę komfortu w domu, jak również miejsca na rynku, które sprzedają sprzęt AGD.

Idąc w górę do pierwszego poziomu, kupujący dostaje w świątecznej atmosferze serii, z wielu sklepów oferujących ubrania dla każdego stylu, obecne tendencje w nowym sezonie, są aktywnymi sprzedaży z rozsądnych cenach. Nie pomoże Ci wybrać dodatki do garderoby na sezon lub uaktualnić w pełni biorąc pod uwagę życzenia klienta, cechy jego stylu życia i przekonań.

Voroshilovskiy Trade Center (Wołgograd) oferuje odwiedzającym na zakupy światowych liderów mody takich jak Modamo, Zara, Gizia, Colin, Tween, Mexx i wielu innych, w których trudno jest rzucić bez dobrego zakupu. Na pierwszym piętrze znajduje się siedem sklepów odzieżowych, jedenaście punktów, które powinny mieć oko na prezenty lub akcesoria. Nie mniej ciekawe do odwiedzenia witryny, która koncentruje sprzętu dla domu i elektroniki nowości ( „Euroset”, MTS, c-sklepu, Zachód et al.), A prawie niemożliwe, aby przejść obok sklepów z różnymi buty, torebki, portfele i inne skarby na każdy smak, styl, okazji i budżetu.

Na pierwszym poziomie centrum handlowego znajduje się duży supermarket, „Okay”, gdzie zawsze można kupić świeże wypieki lokalne sklepy, świeże owoce i warzywa, przygotowane posiłki i różnorodne produkty dla domu i rodziny.

drugi etap

Aby dostać się do każdej podłodze obok kilka sposobów, a każdy będzie ekscytujące – luksusowe schody powoli podnosić gościa nad atrium, dzięki czemu można podziwiać architekturę i wnętrza każdego sklepu i pokoju w ogóle. Powstanie windą panoramiczną zwiększa potencjał dla określenia miejsc handlowych zainteresowanie: stoisko otwiera pełny obraz wszystkich poziomach.

Na drugim piętrze można w pełni skupić się na doborze nowych rzeczy do szafy w sklepach dla kobiet i mężczyzn odzież, obuwie, kosmetyki kupić nowe przedmioty, aby aktualizować manicure i wzmacniają moc kawy. Oto najlepsze marki rosyjskiego i sieć ze światowej sławy marek, takich jak Sela Gloria Jeans, Mango, Bershka, „5 kieszeni” Ecco „Econika” i wielu innych.

trzecie piętro

Na tym poziomie, Voroshilovskiy Trade Center (Wołgograd) stworzyli atmosferę, gdzie to będzie interesujące zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Duże obszary przeznaczone do lidera sprzedaży towarów dla dzieci – „Dzieci Świata”, gdzie wiele zabawek stracą głowy i ich entuzjazm potraktuje Mamo, tato i dzieci. Przywódcy sieciowe sprzętu sportowego i artykułów sportowych czeka na klientów poprzez oferowanie trendów rynkowych i klasyczne akcesoria do sportów. Wygodne ubranie, zgromadzeni na placu, „Sportmaster” będzie łatwo podjąć rekordy.

Opieka zastępcza w kampanii poprzez galerie oferują kawiarnie i restauracje, na drugim poziomie trzech, w tym bar sportowy. Uciec od zgiełku i dostroić do poważnego nastroju pomaga księgarnię „Czytaj Town”, w którym łatwo jest zgubić się między półkami z najnowszych i najlepiej sprzedających, świata i rosyjskich klasyków.

teatr

Jednym z najbardziej intensywnie odwiedzanych miejsc w centrum handlowym – kino. Voroshilovskiy Trade Center (Wołgograd) zaprasza do obejrzenia nowości filmowych w siedmiu salach multipleksu „pięć gwiazdek”. W tym samym czasie we wszystkich salach kinowych można oglądać film do 1000 osób. Centrum jest wyposażone w zaawansowaną technologię, pozwala doświadczyć realistycznych obrazów 2D i 3D w formatach cyfrowych. Fani klasyki retro i może wrócić do ery pre-cyfrowym kinie, w salach, w których prowadzona jest transmisja z nośnikiem filmowym.

Dokonywanie multipleksów strefa „pięć gwiazdek” (Woroszyłow mall, Wołgograd) z odwiedzających to przyjemne uczucie przynależności do sztuki wysokiej i reprezentuje ulicę, na której znajduje się siedem wejściach do sal przestrzeni, znajdujące się budki telefoniczne w stylu angielskim, fortepian i szczęśliwy żywo zielony mały ogród zimowy. Wołgograd kino w centrum handlowym stał się pierwszym teatr regionalny, który dostarcza widzom smakoszy i kino zaawansowanych funkcji. Wybór ekskluzywnych filmów w programie są dostępne na multipleksie gości specialité w Wołgograd.

Wybór specialité oferuje do zapoznania się z kinem festiwalowym, filmów autor filmów eksperymentalnych, dzieła twórców azjatyckich i wielu innych, że nie idzie do masowej wideo. Codziennie otwiera swoje drzwi i centrum handlowego multipleks Woroszyłow (Wołgograd) do użytkowników.

repertuar kina przedstawia się następująco:

  • Potrojenie sesje są w zakresie od 9:00 do 11:00.
  • sesje dzienne występują w czasie od 12:00 do 17:00.
  • widoki wieczorne – 18: 00-23: 00.
  • Oglądaj filmy noc trwa od 00:00 do 2:00.

przydatne informacje

Voroshilovskiy Trade Center (Wołgograd), adres jest następujący: Ulica robotniczo-chłopskiej budowy 9, literą B. Telefon Help Desk: 8 (8442), 550-950.

można dostać się do centrum handlowego transportu publicznego:

  • linie autobusowe – 75, 1c, 19, 50, 13a, 77, 99 i inne przechodzące przez centrum miasta.
  • trasy trolejbusów – 10, 8 i 8a.