258 Shares 6812 views

„Malina” w Gelendzhik: Klasa wakacje „Lux”

Gelendzhik – jeden z największych rosyjskich miast ośrodków. Znajduje się w pobliżu Noworosyjsk i jest uważana za najbardziej odwiedzanych w trakcie letnich wakacji. Gelendzhik znakomicie zorganizowany wypoczynek, który zainteresuje fanów leniwe przejażdżki kolejką linową lub przy wietrze ze zjeżdżalni aquaparku. Suchy klimat subtropikalny doskonale nadaje się zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Obszar ośrodek i woda mineralna

Obszar ten ośrodek jest wyposażony w więcej niż stu plaż, na których można podziwiać mnóstwo śródziemnomorskim słońcu, opalać się i pływać. Miasto i jego okolice i przyszedł do leczenia – Gelendzhik podglebia bogate w wodach mineralnych. Miejsca te są zalecane dla osób cierpiących na choroby układu sercowo-naczyniowego i układu nerwowego, chorób wątroby i nerek. Co dwa lata, gospodarze miasta „Gidroaviasalon” – niesamowite show! Jest to wielkie widowisko, w którym można zobaczyć, jak samolot wykonywać niebezpieczne akrobacje i prawie zamienia nad wodą.

Najlepszym miejscem na pobyt

Po przybyciu do miasta dla turystów powstaje jedno pytanie: gdzie się zatrzymać? Gelendzhik – kurotny miasto, więc problemy z umieszczenia będzie. Ale co za wybór! Setki hoteli dla wszystkich gustów i budżetów, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych, mini-hotel. Można wybrać dowolny, ale do klubu country „maliny” na Gelendzhik, cenie, która jest dość przystępne, warto przyjrzeć się bliżej.

W klubie są wygodne domki dwupiętrowe. Goście mogą zatrzymać się w luksusowym pokoju lub w oddzielnej kabinie VIP-klasy „Matryoshka”. Ładne stylowe wnętrza w pastelowych kolorach, duże okna, a wnętrze oferuje komfortowy wypoczynek. Każdy pokój posiada łazienkę, TV, sejf, podwójne łóżko i wewnętrznej telefonu. W miesiącach letnich na terenie klubu znajduje się niewielki basen, gdzie można odpocząć po pysznym śniadaniu w restauracji „Malina”.

Ceny „maliny” na Gelendzhik zależy od poziomu komfortu. Koszt życia w komfortowym pokoju ze wszystkich udogodnień można życzyć, począwszy od 2000 rubli. w mini-suite do 5000 rubli. w apartamencie z dwoma miejscami do siedzenia. Ful dla całych dwóch piętrach 25.000 rubli. w zależności od sezonu.

Business lunch i romantyczną kolację

Co może być bardziej przyjemne miła pogawędkę przy filiżance kawy? Rano śniadanie w restauracji „Malina”, które jest wliczone w cenę – to dobry początek letniego dnia. Ażurowe naleśniki z czerwonym kawiorem, przekazanym do świeżo parzonej herbaty lub kawy irlandzkiego, daje siłę i rozweselić. W kuchni restauracji „Malina” nie stosować się do niektórych stylów gotowania. Tu pokojowo współistnieć różnych kuchni narodowych, które mogą zostać uzupełnione o wszelkie napoje z eleganckiego wina.

Do gotowania używać tylko ekologicznych produktów o najwyższej jakości. Na otwartej werandzie restauracji miłym dodatkiem do kolacji będzie Khachapuri w Adżarii. Na obiad, spróbować zamówić stek z tuńczyka lub łososia. Nie przegap małże czarnomorskie w białym winie z papryki chili. To miejsce przyciąga swoją lokalizację – Restauracja znajduje się nad brzegiem lodowatym górskim strumieniu. Świeże powietrze – to świetny dodatek do obiadu i przyjaznej romantyczną kolację.

Filozofia przodkowie: rosyjski sauna, łaźnia turecka i vat młodzieży

Korzystny wpływ kąpieli na osobę nie został jeszcze w pełni zbadane. Wiem jedno: kąpiel – to nie tylko proces zmyciu brudu, jest starożytna filozofia rodowego dziedzictwa kultury wielu narodów. W klubie „maliny” na Gelendzhik wyposażone w kilka rodzajów saun, każdy we własnym dobrem.

Gorąca kąpiel, pachnące dębu miotła, wiadro lodowatej wody – to, oczywiście, rosyjski kąpiel ze wszystkimi jego zawiłości. Aromat olejków eterycznych z pola trawy i pomaga się zrelaksować i cieszyć się gorące i mokre pary. W przerwach między wizytami do sparowany zalecamy zamawianie herbatę ziołową, aby w pełni doświadczyć wszystkich uroków rosyjskiej łaźni parowej.

Chan młodzieży trudno nazwać kąpiel w pełnym znaczeniu tego słowa. Jest otwarta do kąpieli w postaci kadzi, która jest całkowicie zanurzona. Woda z dodatkiem ziół ogrzewa się do 42 ° C °. Wydawałoby się, że zwykle pobyt w wannie, ale to, co niebiańskie szczęście.

East bajka, z jej słodyczy i zawiłe historie – łaźnię turecką. Jest przestronny łaźnia parowa, basen bulgotanie i kubek zielonej herbaty z jaśminu, który zamieni zwykłe spotkania w prawdziwej rozkoszy.

Głównymi gośćmi w parku

I, oczywiście, głównymi gośćmi parku „maliny” na Gelendzhik – dzieci od trzech do siedmiu lat. Oto one podekscytowany i gotowy, aby angażować się w każdy sposób gry na świeżym powietrzu, czystej wody w basenie, AUTOTRACK lub skoki na trampolinie. Dla najmłodszych są wyposażone w piaskownice, huśtawki i hamaki. W chłodnym cieniu drzew ciekawskie dzieci będzie interesujące obserwować kolorowe papugi i zabawny królik. Specjalne dzieci i dorosłych przyjemność otrzymać od komunikacji na żywo z szop, które można karmić z ręki. W parku jest stale kupił imprezy dla dzieci z rodzinną artystów, którzy oferują doskonały program dla rozrywki dzieci i dadzą prawdziwe obchody na urodziny lub chrzciny. Przez skręcenie kursach mistrzowskich, bańki mydlane i inne gry pozostawi niezatarte wrażenie, ale park „Malina” w opinii Gelendzhik będzie jeszcze ładniej.