499 Shares 7243 views

Ile lotów od Kazana do Moskwy w czasie?

Kazan to nie tylko turysta, ale także centrum kulturalne. Tutaj jest wiele atrakcji. W Republice Tatarstanu istnieje wiele harmonijnych kultur rosyjskich i tatarskich. Odległość między dwiema stolicami nie jest niewiele, a zatem ile lotów z Kazany do Moskwy zależeć będzie od tego, czy pasażerowie wybierają bezpośredni lot czy transfery.


Lot z Kazania do Moskwy: bezpośredni lot

Moskwa i Kazań dzielą dystans około siedemset kilometrów, to znaczy, że droga potrwa ok. Półtorej godziny.

Trasa Moskwa-Kazań jest dość popularna . Ile latać samolotem na bezpośrednim locie, możesz sprawdzić się z liniami lotniczymi "Transaero" i "Tatarstan". Jeśli wybierzesz tych przewoźników, masz szansę lecieć do domu za półtora. Korzystając z usług Utair, pasażer spędza godzinę na trasie 40 minut. Linia lotnicza S7 proponuje pokonać tę trasę w ciągu 1 godziny 45 minut. Loty linii lotniczych Red Wings zajmują minimalną ilość czasu – tylko 1 h. 20 min.

Ogólnie koszt biletu z Kazania do Moskwy może wynosić od 3500 do 8 500 rubli. Zależy to od przewoźnika wybranego przez pasażera. To zależy również od linii lotniczej, jak wiele latać z Kazania do Moskwy w locie bezpośrednim.

Lot z Moskwy do Kazana: lot z przelewami

Fani długich podróży mogą skorzystać z lotów obejmujących przeszczepy. Są one również dostępne na trasie Moskwa-Kazań. Ile godzin na lot na samolocie zależy od miasta, w którym pasażer przechodzi. Jeśli chce lecieć do Moskwy przez Surgut, Baku, Ufa, Samara, lot może potrwać co najmniej pięć godzin.

Możesz poprosić pracowników linii lotniczych Utair, ile lotów od Kazana do Moskwy samolotem, przesiadając się w Kirow z wylądowaniem w Vnukovo. W przypadku tej trasy okres oczekiwania na następny samolot wynosi około trzynastu godzin. Podczas przesiedlania w mieście Penza z wylądowaniem w Domodedovo czas lotu wynosi dziewiętnaście godzin, a czas oczekiwania wynosił piętnaście i pół godziny. Podczas przesiedlania w mieście Samara i lądowania na lotnisku Vnukovo czas lotu to 16 godzin, podczas gdy oczekiwanie na dokowanie będzie miało 11 godzin.

Wybierz linię lotniczą

Jak dużo lecieć z Kazany do Moskwy, zależy nie tylko od tego, na jaki lot wybrał: z lub bez transplantacji. Czas lotu zależy również od wybranego linia lotnicza. W tym kierunku loty są dokonywane przez takich przewoźników lotniczych jak:

  • "Tatarstan";
  • Utair;
  • Aeroflot;
  • Państwowy Komitet Celny "Rosja";
  • Onur Air Tasimacilik.

Za służbę podczas lotu odpowiedzialny jest lotniskowy Kazan (KZN), który jest usuwany z centralnej części miasta o 26 km.

Aby dowiedzieć się, ile lotów z Kazany do Moskwy, można skorzystać z bezpłatnego Internetu na lotnisku w Kazaniu.

Co można robić w czasie lotu?

Podczas lotu musisz zapoznać się z kim i jakie pamiątki kupione w Kazaniu. W końcu stolica Tatarstanu znana jest ze swoich zabytków.