257 Shares 7287 views

przydatne Ćwiczenia

Jeżeli dana osoba zachoruje na tężec, chorób płuc i mózgu, drgawki – czyli jego ciało jest niezrównoważona. W tym przypadku konieczne jest, aby szybko przeprowadzić oczyszczanie ogniem przy pomocy oddechu. Podczas tej akcji musimy pamiętać, że tylko prawą dziurkę do oddychania, możemy oczyścić stan fizyczny, dając mu siłę, a gdy tylko lewe nozdrze oddychania, możemy wdychać świeże powietrze, oczyścić umysł, przygotowuje się do zrobienia wiedzy. Jeśli chcemy równowagi ciała, należy skorzystać z usług rytmicznego oddechu i odporne na wpływy, które umieścił go z równowagi.


Przede wszystkim konieczne jest, aby przyzwyczaić się do rytmu organizmu własnego licznika 1, 2, 3, 4, 5, 6 – zgodnie z pulsu tętna. Kiedy zaznajomieni z jego rytmem, usiąść na krześle, położył dłonie na kolanach, wdech i wydech rytmicznie licząc 1, 2, 3, 4, 5, 6. Jak dobrze opanowane to ćwiczenie, można zwiększyć czas i wdechu i wydechu, nie tracąc poczucie rytmu. za głęboko rytmiczny oddech następująco:

1. Nos powoli rysować powietrza pełny oddech, policzyć 6 uderzeń serca.

2. Zachowanie impuls na pin 3.

3. Powoli wydech nosem, licząc 6 uderzeń serca.

4. Przed następnym wdychanie oddechu hold impulsu na pin 3.

5. Powtórz ćwiczenie kilka razy, nie wprowadzają się do wyczerpania.

Kiedy osoba traci równowagę, może być łatwo podrażnionej, przepięciem i choroby nerwowe.

Diabolizmu również ognisty choroba, która może być wyleczona mówić o światłach. Często tylko jedna rozmowa działa na obsesyjne, bo boi się światła, więc kiedy usłyszał o pożarze, był zły i rekolekcje. Leczenie przestrzeń szczególnie prawdziwe w przypadku chorób układu nerwowego, ale tylko dobre nastawienie do ludzi, może wzmocnić nerwy. Sugestia ogień może robić dwie rzeczy na raz: po pierwsze, oczyszcza organizm, a następnie rozwiązuje energię pożaru w organizmie. Serce może boleć, jeśli prawo jest wykonywane nie wystarczy.

Bezsenność może być spowodowane faktem, że subtelny świat cię nie zaakceptuje, jeśli analityczna napięcie jest zbyt wysokie. W tym przypadku nie jest konieczne, aby wykonać niebezpieczne czynności, to znaczy, spróbuj zasnąć przy użyciu tabletek nasennych.

energia psychologiczny, lub prościej, światła są wyrażane nie tylko u ludzi, ale także w każdej żywej istoty. Każda osoba powinna być w stanie odróżnić grube, cienkie i ognia. Gdzie czujemy manifestację energii psychicznej, już tam jest sfera działalności pożaru. Możemy wyróżnić cechy subtelnego świata, ponieważ mają one mały kontrakt z energii psychicznej.

Aby wykryć subtelne, ustępowania mózgu, czytać myśli tych, którzy myślą o was, bardzo pomocny i dobry w pomagając ćwiczenia oddechowe, które jest wytwarzane przez różnych nozdrzy, można to zrobić siedząc lub stojąc przed otwartym oknem, w dobrze wentylowanym pomieszczeniu ,

1. głowy, szyi i ciała powinna być w linii prostej.

2 .. ustach podczas wykonywania zamknięty po wydechu należy obniżyć głowę. Zamknąć lewą dziurkę, prawo powoli wdychać, podnieść głowę, a także zamknij prawą dziurkę. Na początku treningu pozwoli oddychać przez 6 uderzeń tętna i oddechu jako 6 uderzeń serca.

3. Otworzyć lewe nozdrze i powoli wydech i ponownie przytrzymaj oddech.

4. Ćwiczenie powtarza się 4 razy rano i 4 razy w godzinach wieczornych. (Jeden oddech, wstrzymując oddech i wydech kosztem puls bije 6-6-6).

To ćwiczenie może również pomóc w leczeniu wielu chorób, jeśli chcesz przeprowadzić światła leczenia. W uzupełnieniu do informacji uzyskanych przez pożary kosmosu, możemy również uzyskać informacje bezpośrednio lub pośrednio od ludzi wokół nas, z książek, telewizji i wielu innych źródeł. Wszystko to powinno być obsługiwane przez naszą świadomość, zasymilowanej, wybranej co jest niezbędne transmitowane myślenia, a to z kolei musi skoncentrować swoje siły na to, czego potrzebujemy.

Nie jest tajemnicą, że myśl ludzka może stać się żywa istota, i natychmiast rozpocząć realizację tego, co ludzie myślą. Plecy – jest to bardzo trudne zadanie, w wielu przypadkach niemożliwe, więc trzeba zachować umysł pod kontrolą, myśleć o realnej i nie posiadającego szkody, przynajmniej, aby nie zniszczyć własną jednostkę. Niezależnie od wszystkich innych wiedzy jest także pokarm dla duszy i ducha, że należy odwołać się do wszystkich, więc rozważyć ten konkretny przykład. Uczniak 5-6 godzin słuchania lekcji na zupełnie innej wiedzy. Wszyscy gromadzą się w programie astralnego. Załadowany informacje margines zebrane w ciągu dnia, uczeń potrzebuje więcej odpoczynku niż w przetwarzaniu informacji i przesyłania informacji w sferze nieświadomości. Następnego dnia, dostępne informacje gromadzić nową wiedzę.

W szkole, niepowodzenia dziecka są postrzegane jako brak zdolności lub oskarżać złą pamięć, ale w rzeczywistości z powodu nieznajomości technologii myślenia nieuporządkowana uczenie dziecka.

Faktem jest, że kiedy coś powiedzieć, wrażenie, że otrzymał uczeń uczy się za pomocą ciała astralnego, które gromadzą się na wiedzy i myślenia czekają na przetwarzanie. Uczeń nie ma czasu na ich przetwarzanie, a ciało astralne może zachować wrażenie bardzo krótkim czasie, często tylko na czas, który pozostaje przed rozpoczęciem następnej lekcji. A jeśli wiedza nie przychodzi do głowy, jak student może go odtworzyć? Weźmiemy pod uwagę fakt, że wiedza o ciele astralnym jest przechowywany w bardzo małym czasie, więc student musi nauczyć się lekcji w klasie do czasu, że pozostało do następnej lekcji, a następnie tego samego dnia miał to opanowane, aby ich własności, jeśli rzeczywiście on chce, aby opanować tę wiedzę.

W przyszłości, jeśli student proszony jest o tym, że psychicznie powtarza pytanie, jakby nawiązując do ciała myślenia, a odpowiedź nie jest opóźniony, student może odpowiedzieć na pytanie, spokojnie. Ale jeśli ciało nie jest do myślenia przyszedł, nie odciśnięte w nim jest wiedza, a ciało astralne nie pamiętam, gdzie można uzyskać student odpowiedzieć na pytanie?

Podczas rozdzielania konieczną i niezbędną i skupić się na nim, a następnie przechodzi do świadomego sferę ducha i nigdy nie zostaną wymazane z pamięci, i nie ma potrzeby, aby przypomnieć sobie, co trzeba z przejętych ludzi wiedzy.

nieodłączne w ludzkiej pamięci jako innej nieruchomości: możliwe jest, że nie można przyjąć, zrozumieć całą wiedzę na podstawie tego, że, po pierwsze, aby zrozumieć to trzeba najpierw mieć wiedzę z drugiej strony; Drugim powodem jest fakt, że być może ta osoba nie może poznać tę wiedzę. To jest powód, że osoba słyszy lub czyta, ale nie koncentrują się i nie rozumie, a kiedy z uporem nadal próbować przyswajanie wiedzy, a następnie zamknął drogę świadomości.

Oznacza to, że przyjęcie tej wiedzy osoba nie jest jeszcze gotowy.
Oczywiście, aby przeprowadzić tę pracę, konieczne jest, aby karmić
Oprócz energii otrzymanej z kosmosu, na duchu Ziemi ma dużo innych sposobów, ale najważniejszym z nich – to światło boskiego ducha, który pragnie ducha człowieka, ze względu na jego moc i jest on zobowiązany do opracowania światło. Jeżeli dana osoba jest zmuszona przez pewien czas żyć w ciemności, jego świadomość najpierw zgubić, a następnie zostanie uruchomiony przypadkowo, a potem całkowicie przestać działać, czyli ludzie wariują.

Tak, rzeczywiście, światło jest głównym pożywieniem człowieka nie jest przypadkiem, że wiedza jest również uważane za światło i daje pokarm ducha. Mówi się, że światło ma trzy kolory: niebieski, żółty i czerwony, które reprezentują prawdę, miłość i moc. Jako mieszanina różnych kolorach uzyskuje nowe kolory lub odcienie i mieszaniną prawdy, miłości i jakości energii pojawiają się nowe okoliczności i warunki, które są przenoszone na ludzi zgodnie z jego przeznaczeniem. Dzięki temu programowi osoba działa i za pomocą tych działań przeprowadzonych na swój los. To właśnie w tych okolicznościach osoba zapoznała się z losem, można dostosować pragnienia, myśli i działania, i zbudować lepsze życie, lub przynajmniej zmienić jego kierunek.

Jeśli człowiek może poznać jego przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, czy może on znać jego myśli i wysyłać zdjęcia na długich dystansach, naprawdę trudno sobie wyobrazić, że istnieją ludzie z dużo większą siłą, które są w stanie stworzyć bardziej złożoną sytuację, uczynić niedostępnych nasze operacje logiczne, bez znając prawa, które będziemy traktują go jako rezultat cud. Pamiętaj, że nie ma cudów, nie jest zjawiskiem, którego interpretacja nie jest jeszcze dostępna w naszej logiki. To wymaga lat pracy ciężkiej pracy, wytrwałości, wielkiej chęci i miłości dla osoby zdolnej do wyrażania swoich opinii na ten temat. Jednak ludzie często czują się zadowoleni z podstawowej wiedzy i mający poczucie własnej ponownej oceny, wszystkiemu zaprzeczyć, że on nie wie, nie widziałem na własne oczy, nie czuć ręce.
Ale nasz program jest moc ducha i duszy oraz ciała człowieka karmi nie tylko światła uzyskane z przestrzeni, ale również odpowiedniego pokarmu ziemia, powietrze, woda. Odżywia ciało fizyczne, człowiek odżywia również duszę, a dusza karmi ducha. Jednak dusza i duch są uważane za jednostki wyższego rzędu, więc ich dieta powinna być dużo bardziej zróżnicowane, subtelne i znacznie wyższego rzędu niż zwykłej żywności ciała fizycznego. Człowiek z przestrzeni odbywa światła za pomocą oddechu, który kontroluje całe ciało. Rola oddychania dla ludzkiego życia jest oczywisty fakt, że bez oddychania, czyli bez brania świateł, człowiek nie może żyć nawet jedną minutę, z wyjątkiem joginów, które są specjalnie przeszkoleni przez siebie. Najważniejszą rzeczą jest to, że siła ducha wymaga poważnego podejścia i dla jego realizacji wymaga pewnej wiedzy, że nie tylko wiedzieć, ale także do stosowania w razie potrzeby.

Przeczucie staje się rzeczywistością Awetik Isahakian, że duch przyjdzie głód, a ludzie będą głodować nakryty stół. I rzeczywiście, ludzie głodują, ale nie wszyscy są tego świadomi.

http://sudbazdorove.ru