457 Shares 8246 views

Billy Bones – postać z powieści Roberta Lyuisa Stevensona „Wyspa Skarbów”

Kto z nas nie lubi dzieciństwa fascynujące opowieści o strasznych piratów? Najprawdopodobniej takie jest całkiem sporo. Po tym wszystkim, mapa skarbów jest ulubioną rozrywką dla dorosłych i dzieci, aż do dnia dzisiejszego, a filmów zrealizowanych na temat piratów, zawsze cieszyć się miłością publiczność. Ten popularny gatunek, przygody piratów, wiele zawdzięcza Roberta Louisa Stevensona, który jako pierwszy zdecydował się przystosować go dla dzieci i widowni młodzieżowej.


Aby wykreślić bardziej niezawodny, autor badał różne materiały o życiu i prawom piratów. Z tego powodu czytelnik ma okazję zapoznać się z zasadami i definicjami bandytów morze. Jako przykład, „Black Label”, który jest odbierany na początku powieści Billy Bones (Billy Bones), tym samym zapoczątkowując w zaskakującej i niebezpiecznej przygody opisanej Stevenson. Jaka jest historia z powieści „Wyspa Skarbów”, a niezwykły obraz Kości starej piratów?

Historia pisze powieść

Pomysł stworzenia „Treasure Island” powieść przyszedł do autora podczas gry z jego pasierba Lloyd Osbourne. Zauważ, jak chłopiec rysuje coś jak mapa, Stevenson dołączył do niego, ale tak porwać, że wkrótce pojawił się papier przedstawia słynną wyspę, która została później trzymane w tajemnicy Billi Bons. Tworzenie fabuły i nie długo czekać, a Lloyd aktywnie uczestniczył w pracach powieści Stevensona. Chłopak pomógł wymyślić znaków i nazw miejscowości na mapie, dają pewne cechy bohaterów i podkreślił, że w przygodzie historie bohaterek nie rozpraszać z głównych wydarzeń produktu.

ojciec pisarza przyczyniła się także do powstania powieści. To on poradził Stevenson wejść do klatki piersiowej działce, w którym Billy Bones prowadzonego zachowywała kartę. W wyniku tej współpracy jest książka, i do dnia dzisiejszego ulubieńcem dzieci. Nie jest to zaskakujące, mimo wszystko, czytanie powieści „Wyspa Skarbów”, nastolatek może wyobrazić sobie siebie w miejscu bohatera – Jim Hawkins i przeżyć z nim wszelkie niebezpieczne przygody związane z poszukiwaniem skarbu piratów.

Billy Bones – fikcyjna albo prawdziwy pirat?

Nie ma powodu, aby sądzić, że postać ma cechy bardzo prawdziwa osoba – William Thomas kości, który był członkiem słynnego kapitana piratów – Chernaya Boroda Edward Teach. Pomimo faktu, że kości nie miało związku ze skarbów, smutna opowieść o wyspie i tułów był obecny w jego życiu.

Jeden z członków załogi statku „Zemsta Królowej Anny” zbuntował się przeciwko okrutnemu kapitanowi Teach. Liczba niezadowolonych weszła naszego bohatera, który stał się sławny dzięki Stevenson Billy Bones. Niestety, bunt został stłumiony, a rebelianci sadzone na małej skalistej wyspie o nazwie „Skrzynia umarlaka”, powołując się na Wyspach Dziewiczych.

Bez wody, piraci zostali skazani na tym samym podstępnego Kapitana każdego wydanego przez butelkę rumu, w związku z czym tylko zwiększone pragnienie i śmierć bliżej. Uważa się, że tej historii i służył jako temat do piosenki legendarnego pirata „Piętnastka mężczyzn na Skrzynia umarlaka”.

Znajomość Billy Bones w powieści „Wyspa Skarbów”

Pojawienie nadwagą obcego z blizną na policzku w hotelu należącym do rodziców bohatera – Jim Hawkins był, oczywiście, nie jest przypadkiem. Pomimo oczywistej chęci pozostania niepozorne, stary kapitan, to jest tak nakazał obcy nazywają siebie, ciągle pijany, brudny przeklinać, bawling piosenek i hałaśliwy. Nie mniej dziwne wydawało Jim polecił gości. Zapłacił chłopca za to, że patrzy na pewien żeglarz, a on tymczasem studiował nadmorskie klify i długo spojrzał na horyzoncie morza. Wszystko wskazywało na to, że kapitan z kimś ukrywa.

stary pirat

Otworzyłem kurtyny nieproszony gość, gość nazwał to Black Dog. Po kłótni i walki z kapitanem zwiedzających miał udar. Przyszedłem, aby pomóc doktorowi Livesey, co upuszczanie krwi. Podczas tej procedury, znalazł sobie tatuaż z nazwą prawdziwego Gości – Billy Bones. Atak został wykonany, a pacjent poczuł się lepiej, ale lekarz ostrzegł go, że czas skończyć drinka, inaczej następny strajk potrwa.

Po spotkaniu z nastroju Black Dog kapitan zmienił, był przygnębiony i, jak widać, nie tylko ze względu na cierpienia udar. Kontynuując utopić w alkoholu bolesne myśli, Bones po otwarciu Jim prawdy o sobie. Okazuje się, że kiedyś był pierwszym asystentem słynnego kapitana piratów – Flint. Wcześniej kapitan statku Anglia nazwał go Billy Bones – nawigator. Stary pirat rozmawiać z chłopcem krótko otwierany z pozytywnym ludzkiej strony. Jim nawet żal to we własnym wypadku i jedna osoba, która w rzeczywistości nie jest jeszcze jasne powody został zmuszony ukrywać się przed jego dawnych towarzyszy.

Karta "Treasure Island"

Wkrótce Bonsu przyszedł inny użytkownik, jak się okazało, że to jego stary przyjaciel Blind Pew. Długie rozmowy nie są przestrzegane, ślepiec po prostu umieścić coś dobrze oszołomiony Billy i lewą rękę. Rodzaj przedmiotu Kości dokonanych na skutek uderzenia pioruna. Jak się okazało, był to „czarny znak”, podawane z symbolem pirat bracia zdanie. Wypuścił serca rozdzierającego krzyku i upadła. Był to drugi, tym razem śmiertelny cios.

Klatka piersiowa zmarłych właścicieli postanowił zająć jego uwagę zadłużenia do zakwaterowania. Wśród zwykłych rzeczy, pokazał srebrny pasek oraz mapa pewnej wyspie. Teraz Jim, stało się jasne, że piraci szukasz, Billy i dlaczego ukrywa się od nich. Pomimo faktu, że Bones zmarł prawie na początku powieści, jego bardzo pojawienie się w hotelu „Admiral Benbow” było zaskakujące i niebezpieczne powikłanie historii, który został uwikłany Dzhim Hokins i załodze „Espanola” statku.

B. kości postać w literaturze

Wybitni i silną osobowość dzięki Billi Bonsa Stevensona i innych zainteresowanych pisarzy. Delderfild Ronald w swojej powieści „Przygody Benna Ganna” wspomina Bonsu jako patron i mentor głównego bohatera. Ben Gan widział Billy dobrego człowieka i dzielnego wojownika, który został zmuszony do przyłączenia się do piratów z powodu tragicznych okolicznościach. Wcześniej pełnił kości uczciwy szypra na Royal Navy. W książkach Stephena Roberts Pirate Bones jest bohaterem opowiadając swoją historię przed wydarzeniami opisane w powieści „Wyspa Skarbów”. W powieściach sztuk Roberts ośmiu, piastrów «i» wyspa zatopionych okrętów, „czytelnik może znaleźć ciekawe informacje na temat młodego Billy i powodów, dla których stał się piratem.

Billy Bones: film "Black Sails"

Old Bones pirat publiczność wielokrotnie widzieli na ekranach jak powieści „Treasure Island” został nakręcony pięć razy, i był podstawą do tworzenia różnych wersji animowanych. O życiu młodego Billy publiczność nic nie aż do amerykańskiego serialu telewizyjnego „Black Sails” wiedzą. Premiera odbyła się w 2014 roku jego. Nowa opowieść o dawnych bohaterów natychmiast zakochał się z publicznością, więc przyszedł dwa więcej po pierwszym sezonie, w 2015 roku została odnowiona show dla czwartego sezonu.

Billi Bonsa w serialu grany przez Toma Hoppera, znany z roli Percival Knighta w serialu „Merlin”. Oczywiście, jego wydajność postać ma więcej uroku i odwołania, więc jest kochany przez publiczność. Od fabuły filmu publiczność dowiaduje się o tym, jak bardzo młody Billy siłą zabrany do służby w Royal Navy, gdzie pracował jak skazaniec. Jak spotkanie z kapitanem Flint zmienił swoje życie i jakie trudności zostały przezwyciężone jako pirat Billy Bones. Na czarnych żagli, pod którym jest obecnie przeznaczonych na spacer, pokazując symbol piratów. Co przygodą jeszcze czeka? Pozwoli to nam kolejny sezon serialu.