280 Shares 8572 views

Lek Neo Penotran ''. Recenzje, opisy

Oznacza „Neo Penotran” (analogi narkotyków – z narkotykami „clione”, „Metromizol”, etc.) przeciwpasożytnicze i przeciwbakteryjny lek. Stosowany lek z amebiaza, rzęsistkowica oraz innych klęsk pierwotniaków. Przypisane leki i niektóre infekcje grzybicze. Ponadto, niektóre szczepy Gram-dodatnich i Gram-ujemnych bakterii, również wykazują wrażliwość na lek. Lek „Neo Penotran” (Odpowiedzi ekspertów potwierdzają to) jest najbardziej skuteczne w bakteryjne zapalenie pochwy i sromu i pochwy kandydozy. Mniej skutecznym środkiem dla rzęsistkowica.


Lek „Neo Penotran” (Opinie i komentarze lekarze potwierdzają to) ze względu na jego szerokie spektrum skuteczności może być powołany do czasu uzyskania wyników badań laboratoryjnych. To z kolei stanowi najwcześniejszy możliwy wpływ na choroby przy pierwszych oznakach nią.

Oznacza „neo Penotran” produkowany jest w postaci tabletek lub czopków dopochwowych. Opakowanie jest przymocowane do specjalnego urządzenia do podawania.

Aktywne składniki leku: metronidazol i azotanu mykonazolu. Pierwszy składnik zawiera środek przeciwbakteryjny, a drugi – aktywność przeciwgrzybiczą.

Raz w organizmie, zaczynają tłumić aktywność zjadliwej mikroflory, są wrażliwe na te składniki.

Połączenie dwóch składników aktywnych w preparacie „neo Penotran” (oceny ekspertów potwierdzić) zapobiega nawrotom infekcji, które często pojawiają się w monoterapii.

Metronidazol zapobiega wydzielaniu kwasów nukleinowych zawierających DNA z bakterii. To prowadzi do ich śmierci. Metronidazol jest aktywny wobec większości bakterii, wywołując zakażenia pochwy. Ze względu na przenikanie do układu krążenia składnik aktywny pozostaje w organizmie przez dłuższy czas, bez zmniejszania wysokości.

Mikonazol jest substancja czynna leku, który ma dość mocny efekt. Pod jego wpływem, jest niszczenie ścian komórkowych grzybów. Mikonazol jest aktywny w stosunku do niemal wszystkich zakażeń grzybiczych. W szczególności obejmują one Cryptococcus, Aspergillus, Candida. Ponadto element ten zapobiega rozwojowi wielu bakterii Gram-dodatnich.

Dopochwowe podawanie krążeniu mikonazol nie przenika. Metronidazol w pewnej ilości występującego we krwi.

Preparat „neo Penotran” przypisane dopochwowe zakażenie grzybicze (kandydoza), zakażenia pochwy spowodowane przez wiele bakterii (mieszane zakażenie). Lek jest stosowany do miejscowego leczenia zapalenia pochwy i rzęsistek pochwowy lub pochodzenia bakteryjnego.

Oznacza „neo Penotran” (jednoznacznej odpowiedzi od lekarzy w niniejszym), nie jest przewidziany do padaczki, stany padaczkowe, zaburzenia ośrodkowego układu nerwowego, obwodowego układu nerwowego, funkcji nerek. Lek jest przeciwwskazany w pierwszych piętnastu tygodniach ciąży, w okresie laktacji. Nie przepisać lek „Neo Penotran” z zaburzeniami nadwrażliwości hematopoetycznych funkcji. Lek jest przeciwwskazany u dzieci.

Lek jest zwykle dobrze tolerowany. Jednak w niektórych przypadkach może to być pieczenie, swędzenie w pochwie. Zazwyczaj takie dolegliwości zaobserwowane zaraz po podaniu, a w trzecim dniu stosowania leku. Wraz ze wzrostem działań niepożądanych leku należy przerwać i zasięgnąć porady lekarza. Jest prawdopodobne, że lekarz może zalecić zamiast leku „neo Penotran” analog niego (na przykład, „Ginalgin”).

Zazwyczaj przepisywane dwóch tabletek lub czopków dwa razy dziennie przez tydzień. Lekarz może używać leku raz dziennie (w nocy). W tym przypadku czas trwania leczenia – dwa tygodnie.

Przed zastosowaniem leku „Neo Penotran” powinien odwiedzić lekarza i dokładnie zapoznać się z instrukcją.