119 Shares 1690 views

Firma brokerska – to … Biura maklerskie Rosja: Ranking

Firma brokerska – organizacja, która świadczy usługi na rynku pośredniczącej. Takie przedsiębiorstwa można znaleźć w różnych specjalistycznych dziedzinach. Na przykład, w stanie handlu, sektora ubezpieczeń, transportu morskiego i tak dalej.

Pośrednicy w giełdzie

Wymiana firma brokerska – profesjonalny uczestnik handlu. Firma wchodzi w transakcji na rachunek iw imieniu klienta, zatrudnił ją. Jako klient może działać jako inwestora prywatnego lub dużej organizacji lub fundacji. Korzyści, jakie klienci otrzymują to, że handel polega inwestorów, którzy nie posiadają niezbędne pozwolenia. Zapewnia pomoc techniczną firmy maklerskiego klient. To, między innymi, pozwala inwestorowi zdawać sobie sprawę z najnowszymi informacjami, poznać niuanse aktualnej sytuacji na rynku. Mediator, pomagając w ten sposób klientom dokonać zyskownych transakcji.

Ubezpieczenia i leasing

Mediacja w tych obszarach możliwe jest łączenie, jak rozwiązać problemy, które są w nich podobne. W tym przypadku celem prowadzonej przez firmę maklerską – kontaktuje się dostawcom usług ubezpieczeniowych lub leasingu z klientem. W niektórych przypadkach, pośrednik otrzyma zniżkę od organizacji. To z kolei pozwala mu uczynić bardziej atrakcyjną ofertę dla klientów, niż gdyby udał się bezpośrednio do firmy leasingowej lub ubezpieczeniowej.

kula celna

Zarejestruj transportowanych towarów wymaga specjalistycznej wiedzy z ustalonymi procedurami i przepisami. Ponadto, luz obejmuje interakcję z aparatu biurokratycznego stanu. Ta praca wymaga z kolei specjalnego podejścia. W związku z tym procedura odprawy ładunków często ufa profesjonalistów – brokerów celnych. Wartości biorcy zatem tylko trzeba złożyć pakiet dokumentów. Reszta prac na rejestrację organizacji w Gruzji przejmie.

Jak wybrać brokera?

Obecnie na rynku jest wiele różnych transakcji. Istnieje duży popyt tworzy propozycja. W związku z tym, na rynku istnieje wiele firm brokerskich. Recenzje pośredników – jednym z kluczowych kryteriów wyboru. Pożądane jest, oczywiście, że widok był od rzeczywistych, a co najważniejsze – znajomych, partnerów biznesowych. Ważnym punktem jest to okres, w którym agenci działają. Ranking brokerów działających na rynku, co do zasady, zawiera główne wskaźniki techniczne i finansowe organizacji. Obejmują one w szczególności obejmować dostęp do analityki oraz wysokość prowizji. W marż handlowych parametrów kluczowych na podstawie których klient otrzymuje decyzję o współpracy z brokerem, minimalny depozyt wystawać wymiary i dźwigni. Niewątpliwie organizacja, która świadczy usługi pośrednictwa musi być licencjonowane.

Specyfika pracy

Przed rozpoczęciem wykonywania pewnych operacji z aktywów, kredytów i firmy maklerskie wykonuje własną analizę wojskowej, sytuacji politycznej i gospodarczej w kraju. Organizacja bada politykę podatkową, wyjaśnić, co kraj istotne dla inwestorów. Przyjmowanie wniosków odbywa się przez pośredników w formie elektronicznej i papierowej. Dostępne są również rozmowy telefoniczne (rozmowy są rejestrowane w tym samym czasie, co do zasady). Koniecznym warunkiem współpracy jest umowa z brokerem. On jest, lub w formie elektronicznej lub papierowej. Dokument powinien być jasno określone warunki współpracy. W szczególności określa platformę, na których oferty zostaną przeprowadzone, kolejność i czas przekazania pieniędzy do odbiorcy formie raportu i tak dalej.

koszty usług

Jej postawili sobie brokerów. Cena może się różnić. Zadaniem każdej mediatora jest zapewnienie dostępu do odbiorców na wszystkich poziomach na usługi na rynku światowym, wysokiej jakości usług i handlowych zgodnie z istniejących technologii i zaawansowanych trendów gospodarczych. W związku z tym cena pracy pośrednika ustala się w zależności od liczby jego propozycji, jakości pracy.

maklerskich domowe

Petersburg (St. Petersburg), jak również stolica kraju, jest uważane za główny ośrodek finansowy. W tych miastach powstały i skutecznie działać wiele znanych organizacji pośredniczących. Najlepszym i najbardziej wiarygodne firmy maklerskie w Rosji, co następuje:

 • "Finam".
 • „Otwarcie”.
 • "BCS".
 • Sbierbank.
 • "VTB 24".
 • "Alfa-Bank".
 • "Aichi Invest".

Na szczególną uwagę zasługują firmy maklerskie w Petersburgu:

 • "Infull".
 • "Broker Biznesu".
 • ViTradeGarant.
 • "Alfavil".
 • "Versailles Finance".

Biura maklerskie w Moskwie:

 • IFC "Finprogress".
 • "Credit Consulting Maklerski".
 • STForex.
 • Agencja decyzje finansowe „pośrednik finansowy”.

kryteria porównania

Istniejące brokerzy mogą być porównywane na podstawie następujących kryteriów:

 1. Rok założenia.
 2. Ocena niezawodności.
 3. Obroty wszystkich klientów organizacji. Kryterium to pozwala na określenie miejsca, że spółka faktycznie ma w sferze inwestycyjnej.
 4. Poziom rozwoju sieci regionalnej.
 5. Poziom wsparcia informacyjnego (jeśli firma zapewnia szkolenia, czy codzienna analiza jest obecny, osobisty konsultant, czy cytaty forum widać, istnieje możliwość zarejestrowania konta demo).
 6. Napowietrznej rozmiar. W szczególności, szacuje się na prowizji za pośrednictwo, odsetek rejestracji i wycofania, ceny usług powierniczych, koszt oprogramowania.

Najważniejszym punktem jest uważana za ostatnią. Często jest to wielkość narzutu determinuje wybór brokera.

niezawodność

Jego występ można uznać na podstawie głównych agencji ratingowych Rosji NRA. Najwyższa niezawodność jest definiowana jako AAA, na następny poziom – do AA +, następnie AA:

 1. "Finam". Założona w 1994 roku, rating AA +. Główne działania są inwestycje i pośrednik.
 2. „Otwarcie”. Firma działa od 1995 roku, AAA rating. Instytucja finansowa oferuje pośrednictwo, ubezpieczenia, bankowość oraz zarządzanie majątkiem.
 3. "BCS". Firma została założona w 1995 roku, rating AAA. Podstawowe usługi – mediacja i inwestycji.
 4. "Aichi Invest" działa od 2000 roku. Ocenę firmy AA +. Główne działania – maklerskie i inwestycyjne.

banki

powyżej firmy korzystnie maklera. Dla nich, pośrednik – główną działalnością. W Rosji istnieje wiele banków, które również świadczą usługi brokerskie. Ten obiekt służy jako zabezpieczenie dla nich. Uważa się, że firmy świadczące usługi brokerskie, bezpośrednio działać lepiej, bo to jest ich głównym zajęciem. Jednak nie jest to prawdą. W praktyce bank dla komisji mediacyjnej jest znacznie niższy niż w przypadku brokerów. Wynika to z faktu, że nie potrzebują dodatkowych biura finansów i szkolenia pracowników do pracy na rynku. Można go wykonać, a dostępne pracownicy banku. Wyspecjalizowane firmy inwestycyjne muszą wydawać pieniądze – część swoich regularnych dochodów. Dlatego Komisja mają wyższe niż w banku.

Charakterystyka banków świadczących usługi brokerskie

Jednym ze znanych organizacji jest Sbierbank. Pracuje od 1841 roku. Jego ocena AAA. Przedmiotem działalności działa bezpośrednio bankowego. Sbierbank świadczy usługi brokerskie od 1994 roku. "VTB 24" od 2000 roku. Jego ocena AAA. "Promsvyazbank" działający od 1995 roku. Niezawodność na AA +. "Alfa-Bank" ukazał się w 1990 roku. Usługi brokerskie zostały wprowadzone także w 1995 roku. Niezawodność AAA. Wielu inwestorów dać pierwszeństwo organizacji bankowych. Jednak są tacy, którzy stosują się bezpośrednio do wyspecjalizowanych pośredników.