623 Shares 8802 views

Brett Cullen, amerykański aktor filmowy

Brett Cullen jest znanym amerykańskim aktorem, który pojawił się w wielu różnych projektach kinematograficznych i telewizyjnych. Do tej pory w jego skarbonku znajduje się około 130 prac, które nawet dla sześcioletniego aktora jest bardzo imponującym wskaźnikiem.


Brett Cullen: Biografia

Aktor urodził się 26 sierpnia 1956 roku w jednym z największych miast w Teksasie w Houston. Jego rodzina była dość dobra, ponieważ ojciec rodziny pracował w dużej firmie naftowej i trzymał się daleko od ostatniego stanowiska.

Po ukończeniu szkoły, młody Brett Cullen udaje się do Maddison College w Houston. Później kontynuował naukę na Uniwersytecie w Houston, gdzie z powodzeniem ukończył studia w 1979 roku. W latach studiów wykazał się najlepszymi, za co otrzymał najwyższą ocenę swojego znanego nauczyciela, Cecil Picket.

Po otrzymaniu wykształcenia wyższego, Brett niemal natychmiast dostał pracę w Houston Shakespeare Festival, gdzie pracował przez około cztery lata.

Brett Cullen: Filmy

Początek kariery aktora Cullen to 1979. W drugiej połowie lat 80-tych. Miał szczęście wziąć udział w kręceniu serialu telewizyjnego "Felcon Cross", gdzie grał rolę Den Fix.

Brett Cullen grał znaczną rolę w serialach telewizyjnych: "Star Trek: Deep Space 9" (1993-1999), "Cool Walker" (1993-2001), "Desperate Housewives" (2004-2012) i " Staying Alive "(2004-2010).

I chociaż w tych wszystkich seriach Cullen grał nie jako główny, a drugorzędne role, nadal miały duży wpływ na jego karierę w ogóle.

Oprócz projektów wielozakładowych w jego skarbonku znajduje się znaczna liczba filmów pełnometrażowych, w których występował zarówno w kluczowych, jak i drugorzędnych rolach.

Do jego filmów należą: Apollo 13 (1995), Doublers (2000), Życie życia (2007), Ghost Rider (2007) i Mroczny rycerz: Renesans legendy (2013) ). Taśmy udały się zarówno pod względem opłat biurowych, jak i uznania przez publiczność. Nawet profesjonalni krytycy filmowi mówili raczej pochlebnie na temat wielu z tych prac.

Pomimo tego, że Brett Cullen gra w tych filmach nie najważniejsze role, nadal miały znaczący wpływ na wzrost jego popularności i popytu w świecie branży filmowej. Dziś cieszy się raczej dużym zapotrzebowaniem wśród filmowców jako aktor drugoplanowy.

Życie osobiste

Aktor to żywy przykład przykładowego mężczyzny rodzinnego, który jest szczęśliwy w małżeństwie i nigdy nie był postrzegany w żadnej prowokującej sytuacji, która wskazuje na jego niewierność.

Z żoną, aktorką Michelle Little, byli od ponad dwudziestu lat razem. Przez cały czas żyją duszą duszy, często wspólnie uczęszczają na różne imprezy towarzyskie. W 1995 r. Para miała ich jedyną córkę, po tym, jak Michelle zakończyła swoją karierę aktorską, całkowicie zanurzoną w sprawach rodzinnych.

Przed nadejściem dziecka udało jej się zagrać w kilku znaczących filmach, w tym na zdjęciach, gdzie była kręcona z mężem.

Wnioski

Brett Cullen, którego zdjęcie znajduje się w artykule, jest bardzo udanym aktorem. Nawiasem mówiąc, próbował ręki nie tylko w działaniu, ale także w produkcji filmów.

Pomimo faktu, że aktor ma niewiele znaczących ról, prawie nie ma prestiżowych kinonagrad, ma w swoim dorobku wiele różnych ról. Wykonali swoją aktywną pracę w filmie i wybitnych umiejętnościach aktorskich. Dzisiaj ma sporą liczbę gorących fanów we wszystkich zakątkach globu, w tym w Rosji. O nim wiedzą i pamiętają, jego twórczość jest aktywnie zainteresowana milionami ludzi.

Zainteresowanie jego osobowością i pracą napędza fakt, że nadal aktywnie wycofuje się do dziś i często bierze udział w filmowaniu kilku projektów filmowych jednocześnie. Taka produktywność może zazdrościć nawet wielu wybitnych aktorów hollywoodzkich.

Oczywiście Cullen oczywiście zasługiwał na powszechne uznanie i miłość do społeczeństwa. Jego wkład w nowoczesne kino jest znaczący, choć nie powiedzieć, że miał jakiś zbyt duży wpływ. Jednak udział w prawie stu trzydziestu filmach mówi samo za siebie. Jego twórczość nie pozostanie niezauważona.