539 Shares 2983 views

Nomos – uważaj czasu

Nowoczesny telefon komórkowy może zastąpić kilka przydatnych rzeczy, w tym zwykłego zegarka. Ale trudno jest stworzyć reprezentacyjny wygląd i odpowiedni wizerunek firmy bez stylowych akcesoriów, takich jak Nomos firmy. Zegarek podkreślają status i możliwości finansowe ich właściciela.


historia

Po rozdzieleniu w 1945 roku w Niemczech Zachód i Wschód Niemcy miasteczko Glashütte stał przez wiele dziesięcioleci. Dopiero w 1990 roku, po upadku muru berlińskiego, dostał szansę stać się kwitnącym miastem.

Jednym z pierwszych przedsiębiorców stał Roland Shvertner. Otworzył małą produkcję zegarków mechanicznych. Wybór nie był przypadkowy. Saxon miasto od połowy XIX wieku, był znany z wysokiej jakości, luksusowe zegarki kieszonkowe. Było kilka starych sonorous marki, z których Shvertner wybrali Nomos. Producent reklamuje swój własny zegarek. W tym celu firma stworzyła specjalną sekcję reklamową.

funkcje

Na tle wielu godzin niewyobrażalnych rozmiarach, kształtach, z wieloma funkcjami, wkładki drogowego, produkty firmy są przychylnie przydzielone. Wyrafinowania, wyrafinowany minimalizm, Niemiecka precyzja – to mechanizmy firmy Nomos. Zegarki (Opinie konsumentów są zgodni w tej kwestii) mają bardzo wysoką niezawodność. Konstrukcja jest prosta – dwie strzałki, okrągłe lub prostokątne prawie płaski korpus, dużych ilościach. Firma nie zwalnia modelki, ale piękna połowa ludzkości chętnie wybiera eleganckie, doskonale nadaje się do każdego zegara obrazu.

Kilka cech produktów Nomos:

• Zegar (wszystkie bez wyjątku) bezpiecznie wytrzymać zanurzenie w wodzie na głębokości 30 metrów. Model sportowy specjalne Tangente Sport – 100.

• oryginalne rozwiązanie specjalista firma musiała zrobić tylną pokrywę szkła szafirowego. można w pełni cieszyć się doskonałą przebieg godzin i docenić pracę twórców biżuterii.

• Do produkcji taśm, specjalnej ekskluzywnej odmiany skórzanym Shell cordovan. To skóra końska z kaszę zwierzęcia. Inna siła i elastyczność, a ponadto jest wodoodporny.

• Dziś, obszary produkcyjne firmy są prawie 95% części do godziny montażu. Otrzymane od dostawców: sprężyna się bębna, ochronę przed wstrząsami oraz spiralę równowagi i kamienie Ruby.

• Mechanizmy z oznaczeniem «S» może hamować postęp drugiej strony. Pozwala to bardziej precyzyjnie umieścić aktualny czas.

Biznesmeni, artyści, sportowcy, zwykli młodzi ludzie, którzy pragną podkreślić swój status, wybierz Nomos. Zegarek marki światowej sławy harmonijnie łączą nowoczesną technologię i wierny tradycji niemieckich zegarmistrzów.

popularny model

Tylko dwieście pracownicy fabryki produkują rocznie około 20 tysięcy pozycji, podzielonych na 11 rodzin. Najbardziej popularna linia – tangente, jest reprezentowana przez 15 różnych modeli. Nie jest to zaskakujące – to był pierwszy. Są stali i złota, sport i święta. Wszystkie są zaprojektowane przez inżynierów i projektantów firmy Nomos. Godziny tangente PUNKT BAZOWY 2003 Obudowa ze stali i posiada przejrzysty sapphire dno.

Ciało ręka polerowanie, ostrożny montaż, niezawodne mechanizmy, modele poprawę (zegar pojawił się w określonym terminie), wierny do klasycznych form i minimalizm pozwala tangente linia produktów pozostają jednymi z najbardziej popularnych.

replika

Markowe produkty kosztują. Nawet zamożni ludzie nie zawsze mogą sobie pozwolić na zakup oryginału. Z pomocą tzw repliki najsłynniejszych dokładne godziny – repliki zegarków światowych marek. I nie był wyjątkiem i spółka Nomos. Zegarki (repliki zatwierdzony i dopuszczony do produkcji przez firmę) mają swoje własne cechy:

• identyczny do oryginału;

• trwałe;

• skromny w operacji;

• odpowiadają projektowych, proporcje, akcesoriów i położenia logo;

• posiada wysoką szybkość dokładności.

Specjalista od razu odróżnić tanią kopię repliki jakości. To nie tylko wygląda podobnie do oryginału. Staranne montaż mechanizmu analogowego takiej samej jakości jak w oryginalnym, zgodności i procesów uwagi do szczegółów – jak to jest tworzony. Aby odróżnić wysokiej jakości replikę oryginału jest prawie niemożliwe. Jest to idealne rozwiązanie do tworzenia obrazu udanej osoby bez poważnego uszkodzenia ich budżetu.